Aktuální pohyby a vliv planet v únoru 2021 pro jednotlivá znamení

Slunce se pohybuje Vodnářem do 19/02/2021 kdy se v 5,57 hod. přesune do znamení Ryb.
Zajímavost: Tento rok se rodí děti, jejichž duše přilétla z jiných světů. Přináší rozvoj komunikace a vědění na planetu Zemi.

Novoluní ve Vodnáři nastane 11/02/2021. Novoluní je důležité pro znamení Vodnáře. Pro všechna znamení bude mít novoluní pozitivní vliv do oblastí spojených s volností a svobodou. Při novoluní asistuje Merkur, Jupiter, Venuše se Saturnem. Šest planet spojí svou sílu a začnou velkou silou působit. Čeká nás velmi silné novoluní.

Úplněk v Panně nastane 27/02/2021. Úplněk je důležitý pro znamení Panny. Ostatní znamení ukončí a uzavřou téma zdraví, práce, spolupráce a pečování o druhé.

Mars se pohybuje Býkem až do března 2021.

Saturn ve Vodnáři bude působit tři roky.  

Venuše se pohybuje Vodnářem do 24/02/2021 poté se přesune do Ryb.

Merkur se pohybuje Vodnářem zpět až do 21/02/2021, kdy se otočí a popluje správným směrem. V době retrográdní fáze vázne komunikace, vše se zpožďuje. Nedoporučuji začínat nic nového, nepodepisovat smlouvy, neboť vše bude jinak. Naopak, co je rozjednáno z minulosti je dobré dokončit.  

Jupiter se přesunul do Vodnáře, kde bude působit celý rok 2021. Vyjma 06+07/2021, kdy se na chvilku Jupiter podívá do Ryb.

Beran

Novoluní nastane 11/02/2021
Novoluní otevírá splnění snů Beranům. Přijde jim do života důležitá osoba. Vesmír jim ukáže, kudy se mají ubírat. Kam patří. Přátelé, kamarádi a určitá společnost osob jsou jim otevřeny. Při novoluní asistuje Merkur, Jupiter, Venuše se Saturnem. Vrací se jim do života lidé z minulosti. Nevyřešené smlouvy, dohody a úřední záležitosti k dořešení.

Úplněk nastane 27/02/2021
Úplněk ukončí záležitosti se spolupracovníky, v pracovní rovině. Další téma je zdraví a péče o druhé osoby. Sloužím, pečuji a starám se. Ceres se vyskytuje v Beranu, a tak dostávají Berani zabrat.

Mars působí v tématu peněz, majetku a hodnot. Finance jsou zaktivovány. Berani mohou nakupovat, utrácet, investovat nebo vydělávat peníze. Aktivita bude vložena do stability a pevných základů, na kterých se dá později vybudovat stabilní příjem.

Pozor na Černou Lunu a Uran, který zde také působí. Černá Luna vnáší těžkosti a Uran neočekávané situace.

BÝK

Novoluní nastane 11/02/2021
Novoluní otevírá novou pracovní aktivitu. Býci dostanou příležitost ke kariernímu posunu. Zlepšení pracovního prostředí. Novoty v pracovním procesu a nové počítačové programy. Při novoluní asistuje Merkur, Jupiter, Venuše se Saturnem. Vrací se jim do života práce z minulosti. Nevyřešené smlouvy, dohody a úřední záležitosti k dořešení, zejména spojené s prací jako např. faktury apod.

Úplněk nastane 27/02/2021
Úplněk uzavírá téma dětí, partnerů a pracovních partnerů. Býci by měli do úplňku dořešit určitou situaci spojenou se spolupracovníky a kolegy.
Pozor na Černou Lunu a Uran, který zde působí ve vlastním znamení. Černá Luna vnáší těžkosti a Uran neočekávané situace.

Pohyb Marta vlastním znamením je obdobím značné aktivity, a to do začátku 2021. Býci budou plni fyzické energie a odvedou kus perfektní práce na svém pracovním úkolu. Dostanou možnost spoustu problémů vyřešit a také toho hodně dokázat. Díky Martu zvládnou překonávat různé nástrahy. Tyto energie by měli použít správným směrem. Pozor na horlivost a plýtvání energií. Využít plně sílu a energii tranzitu Marta ve svůj prospěch a pozitivním způsobem. Pozor na psychické vyčerpání. Mnoho činnosti může přinést nemoc, aby je na chvilku zastavila. Mars zde nenechá nikoho odpočinout. Je to velmi hektické období.

BLÍŽENEC

Novoluní nastane 11/02/2021
Novoluní otevírá možnost úředních záležitostí souvisejících s bydlením a financemi. Kdo studuje, nabízí se nové řešení v oblasti rozšiřování vědomostí. Záležitosti soudní a úřední a také téma zahraničí dává o sobě vědět. Při novoluní asistuje Merkur, Jupiter, Venuše se Saturnem. Vrací se jim do života práce z minulosti. Nevyřešené smlouvy, dohody a úřední záležitosti k dořešení.

Úplněk nastane 27/02/2021
Úplněk uzavře a vnese jasno do tématu bydlení, stability, ale také zdraví nebo péče o další osobu. Blížence čeká mnoho každodenních povinností.

Mars postupně ukončí vše, co nemá pokračovat. Blíženci ukončí aktivitu nebo činnost, místo, kde pobývají či pracují. Mars může aktivovat nepřátelské energie a nepříjemné pomluvy. Přináší rekapitulaci životní situace.  Od března se dva měsíce nezastaví.

RAK

Novoluní nastane 11/02/2021
Novoluní otevírá možnost získání financí, které sdílíte s další osobou, bankou nebo společníkem. Raci mohou žádat o půjčku na bydlení, či koupi pozemku. Čeká je podepisování úředních dokumentů. Při novoluní asistuje Merkur, Jupiter, Venuše se Saturnem. Vrací se jim do života z minulosti nevyřešené smlouvy, dohody a úřední záležitosti k dořešení na téma majetku, dědictví, prodeje či koupě nemovitosti, hypotéka apod.

Úplněk nastane 27/02/2021
Úplněk dořeší úřední záležitosti. Raci mohou řešit dopravní prostředek, pozor na pokuty. Raci, kteří studují, dostanou jasné informace ohledně studia, kurzů a pracovních školení.

Mars se pohybuje oblastí skupinových vztahů, proto je k naplnění cílů nutné spolupracovat s druhými. Mimořádně vhodná je fyzická aktivita s přáteli. Mars přináší pomoc od přátel a osob blízkých. Raci se k cíli mohou dopracovávat v rámci podpory svých přátel, společníků a díky společné činnosti. Budou toužit po uznání okolí za své výkony ve společné činnosti. Aktivita bude zaměřena na přátele. Je dobré chodit do společnosti, mezi lidi.  Také může přijít důležitá osoba pro jejich budoucnost, která se jim vrací z minulosti.

LEV

Novoluní nastane 11/02/2021
Novoluní přináší důležitou osobu do života Lvů. Někdo se může seznámit s životním partnerem, někomu může přijít pracovní partner. Nastaví nové podmínky související s bydlením a pracovní stabilitou. Při novoluní asistuje Merkur, Jupiter, Venuše se Saturnem. Vrací se jim z minulosti do života nevyřešené smlouvy, dohody a úřední záležitosti k dořešení. Také důležitá osoba, kterou již potkali. Štěstí je Lvům nakloněno.

Úplněk nastane 27/02/2021
Úplněk přinese uzavření finanční záležitosti spojené s pracovní aktivitou. Do úplňku je nutné zaplatit veškeré pohledávky.

Mars aktivuje vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Přichází ocenění za práci a možný postup v kariéře. Lvi budou naplno cítit ctižádost a snahu se prosadit nejen v práci, ale i ve společnosti. Zvýší si prestiž. Období je velmi příznivé pro uzavírání obchodních dohod, přichází doba provádění veškerých reorganizací kolem práce, které budou ku prospěchu. Může jít o zásadní změnu v práci nebo kariéře. Lvi se pracovně nezastaví. Mars zde aktivuje Černou Lunu a Uranem. Mohou očekávat neočekávané situace související s prací a financemi.

PANNA

Novoluní nastane 11/02/2021
Při novoluní asistuje Merkur, Jupiter, Venuše se Saturnem. Vrací se jim do života mnoho pracovních povinností z minulosti. Nevyřešené smlouvy, dohody a úřední záležitosti k dořešení. Novoluní přinese příležitost k nové spolupráci, možný nový kolega či spolupracovník. Dále by měly Panny navštívit lékaře na preventivní prohlídku. Čeká je mnoho cestování, komunikace a podpisů.

Úplněk nastane 27/02/2021
Úplňkem ve vlastním znamení Panny ukončí určitou životní kapitolu. Dořeší veškeré vztahové záležitosti. Do úplňku pozor na zdraví a psychiku. Mohou ukončit pracovní vztah, nebo úplněk vnese jasno do partnerského vztahu.

Mars působí v tématech práva a úředních záležitostí.  Aktivita se může také projevovat v souvislosti s cizinou, cestou do zahraničí, rozšiřováním vědomostí formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a školení. V průběhu tohoto období přichází také touha rozvíjet se po duchovní stránce, cestování a vzdělávání. Mars zde působí až do začátku příštího roku. Panny čeká od března mnoho práce.

VÁHA

Novoluní nastane 11/02/2021
Novoluní otevře oblast dětí a partnerů. Kdo hledá svého Belmonda, nalezne jej. Kdo touží po novém pracovním spojení, dostane jej. Váhy, které chtějí potomka, dočkají se. Období, kdy jim někdo něco zajímavého nabídne. Doba plodnosti a kreativity je zde. Při novoluní asistuje Merkur, Jupiter, Venuše se Saturnem. Vrací se jim do života partner z minulosti. Nevyřešené smlouvy, dohody a úřední záležitosti k dořešení související s dětmi či partnery.

Úplněk nastane 27/02/2021
Úplněk přináší období, kdy budou Váhy přemýšlet o svých vztazích. V této době mohou vznikat zdravotní problémy. Emoce lítají nahoru a dolu, jako na horské dráze. Váhy si musí počkat na konce března, kdy nastává úplněk ve vlastním znamení. Poté se vše vyjasní a uklidní.

Mars působí v oblasti hodnot, které sdílíme s druhými, může dojít k neshodám v oblasti cenností a materiálních věcí, což je může přinutit přehodnotit, pozměnit postoje.  V manželství nebo partnerských vztazích může dojít ke sporům ohledně společných finančních prostředků. Pozor na nakládání se společnými penězi, které mohou být utráceny hloupě a zbytečně.  V tomto období probíhá aktivní transformace a proměna duše. Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, nebo alimenty.  Období, ve kterém se aktivně věnujeme financím z cizích zdrojů, investice do podnikání. Peníze ve společném vlastnictví. Tranzit Marta je zde více zaměřen na oblast sexu a všeho kolem sexuality. Pozor na mimopartnerské vztahy, ale také zklamání.

ŠTÍR

Novoluní nastane 11/02/2021
Novoluní přinese stabilitu a pevnou půdu pod nohama. Někdo se může stěhovat, pomýšlet na rekonstrukci a zkvalitnění bydlení. Některým Štírům přinese novoluní stabilní pracovní smlouvy. Při novoluní asistuje Merkur, Jupiter, Venuše se Saturnem. Vrací se jim do života situace z minulosti. Nevyřešené smlouvy, dohody a úřední záležitosti k dořešení.

Úplněk nastane 27/02/2021
Úplněk vnese jasno mezi přátelé, známé, kamarády a také kolegy. Štíři ukončí působení v určité skupině lidí, společnosti nebo společenství. Změní prostředí lidí kolem sebe. Mohou změnit spolupracovníky. Úplněk vnese jasno v mezilidských vztazích, kde mohou očekávat neočekávané. Oblast, kterou Mars aktivuje, je založená na intimnosti mezi dvěma lidmi v partnerském vztahu. Energie Marta je o prosazování sebe samých, což občas přinese nepřátelské vztahy. Mohou trpět i intimní vztahy. Pro spolupráci i pro vztahy je důležitý kompromis nejen v práci, ale i v manželství. V dlouhodobém pohledu může toto být období narušení i těch nejlepších vztahů. Pozitivně se dá využít k tomu, aby se potlačené negativní pocity dostaly na povrch a docházelo tak k pročištění nahromaděných negativit ve vztazích. Skutečný smysl spočívá ve využití energie k budování vlastních vztahů.  Měli by se vyhýbat zbytečným sporům s druhými. Mohou se vyskytnout právní spory, potíže se zákonem. Hledaje kompromis, vyhnout se tak zbytečným problémům. Mohou se posílit, nebo ukončit a uzavřít veškeré vztahy. Zde Mars aktivoval vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání.

STŘELEC

Novoluní nastane 11/02/2021
Novoluní otevírá dveře do světa vzdělávání, úřadů, cestování a komunikace. Střelce čeká koupě automobilu, nebo jiného dopravního prostředku. Někteří otevřou téma vzdělávání, kurzů a školení. Koupě telefonu, notebooku a podobně. Při novoluní asistuje Merkur, Jupiter, Venuše se Saturnem. Vrací se jim do života situace z minulosti. Nevyřešené smlouvy, dohody a úřední záležitosti k dořešení.

Úplněk nastane 27/02/2021
Úplněk vnese jasno do pracovní oblasti. Téma spolupráce a kolegové. Střelci uzavřou toto téma. Do úplňku by měli vyřešit vše co je spojeno s pracovní aktivitou. Co slíbili je nutné dodělat. Další téma je zdraví. První polovinu roku je důležité, hlídat si své zdraví a psychiku.

Mars přináší plnění povinností a chuť do práce. Budete dělat co je potřeba.  Potřeby druhých by měly být pro vás prioritní. Pravděpodobně se vám moc nebude chtít pracovat pro někoho jiného, a to s sebou může přinášet konflikty s nadřízenými i k celkovým obtížím v práci. Jestli jste zaměstnavatelem, mohou přicházet konflikty s podřízenými. Budou se domnívat, že je málo oceňujete. V současnosti není zrovna čas na týmovou práci. Mars zde přechází přes oblast zdraví. Může znamenat zdravotní problémy, které se mohou projevit ve formě infekcí, horečky či nehody. V tomto období je zvýšená aktivita kolem spolupráce nebo zvažování o nové spolupráci, ale také plnění úkolů, které jste slíbili vykonat. Měli byste se věnovat tématům svého zdraví a zdraví blízkých. Pocítíte chuť organizovat nebo se zasadit o změny v práci. V současném období platí, že řešíte zdraví, spolupráci a službu pro někoho druhého, přináší nám mnoho povinností. 

KOZOROH

Novoluní nastane 11/02/2021
Novoluní otevírá zvýšení stability, financí a majetku. Mohou získat hypotéku a půjčku na nákup nebo zvelebení domu či bytu. Čeká je zvýšení platu, nebo zvýší ceny za své služby. Uvědomují si svou hodnotu. Kozorozi stoupnou na ceně, zvednou si svou prestiž. Při novoluní asistuje Merkur, Jupiter, Venuše se Saturnem. Vrací se jim do života hodnoty z minulosti. Nevyřešené smlouvy, dohody a úřední záležitosti k dořešení v oblasti bydlení.

Úplněk nastane 27/02/2021
Úplněk uzavře téma úřední záležitosti a vzdělávání, zejména v pracovní rovině. Kdo řeší pracovně zahraničí, i zde ukončí určitou životní kapitolu. Školákům úplněk vnese jasno do oblasti rozšiřování vědomostí.  

Mars působí v oblasti plodnosti, tvořivosti, kreativity. Kozorozi mohou očekávat zvýšení touhy, mohou něco plodit, tvořit. Mars zde aktivuje oblast dětí, partnerů a tvorby. Pod jeho vlivem vznikne něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Aktivita se točí kolem dětí, rodinných oslav a vztahů s lidmi kolem, nasměrování na novou životní cestu. Toto je aktivní období vhodné na zkoušky, přijímací řízení nebo pohovory. Dochází k seznámení se s důležitou osobou. Může přijít nový společník. Dobré na seznamování se s důležitými lidmi. Vhodné období na cesty. Pracovně se bude dařit. Očekávejte neočekávané.

VODNÁŘ

Novoluní nastane 11/02/2021
Nejdůležitější novoluní roku je zde. Při novoluní asistuje Merkur, Jupiter, Venuše se Saturnem. Šest planet spojí svou energii a začnou velkou silou působit. Vodnáře čeká velmi silné novoluní. Mohou zrealizovat své plány. Začíná jim pomalu nový život. Staré odchází a nové přichází. Budou cestovat, komunikovat a podepisovat dokumenty. Novoluní otevírá nevídané příležitosti. Vrací se jim do života vyřízení nevyřešených situací. Venuše dělá z Vodnáře nepřehlédnutelné osoby, které září a jsou všude vidět a slyšet. Budou se chtít líbit.  

Úplněk nastane 27/02/2021
Úplněk ukončí finanční záležitosti. Vodnáři si musí dát do pořádku majetek, peníze a veškeré závazky.

Mars spouští značné aktivity v místech, kde žijí. Vodnáři vylepšují své pracovní zázemí či bydlení. Očekávejte řešení v souvislosti se ženami rodu (např. dcera, matka, babička, tchýně, švagrová). Veškerá aktivita bude zaměřena především na domov. Pocítí chuť být aktivní a vše doma organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Budou řešit vše pro zvýšení životní stability a situace související s bydlením a obydlím.  V tomto období se také řeší zdraví a psychika. 

RYBY

Novoluní nastane 11/02/2021
Novoluní otevírá rekapitulaci roku 2020. Co se povedlo a nepovedlo. Kde je třeba uzavřít minulost a naopak, kam se ubírat. Popřemýšlí, jak dál.  Dostanou tajnou informaci, která je překvapí. Něco se dozví, nebo naopak mohou něco tajit. Vrací se jim do života situace z minulosti. Nevyřešené smlouvy, dohody a úřední záležitosti k dořešení souvisejí s financemi nebo bydlením.

Úplněk nastane 27/02/2021
Úplněk uzavře vztahové záležitosti, zejména v pracovní rovině. Může odejít kolega, spolupracovník. Ryby mohou změnit pracovní prostředí. Měly by si během roku vyřešit všechny kostlivce, které schovávají ve skříni.

Mars přináší zvýšené tempo běžného života. Pozor na možné závažnější konflikty se sousedy, příbuznými, druhými lidmi. Pozor na sklony se nyní hádat kvůli vlastním názorům. Mars působí v oblastech komunikace, úřadů, vzdělávání a také cestování. Řeší se automobil, vzdělávání, kurzy a školení nebo nějaká cesta s tím spojená. Také se může otevřít téma sourozenců. Pozor na téma úřadů a soudů spojené s majetkem. Očekávejte neočekávané.

počet zobrazení: 22727