Aktuální pohyby a vliv planet v březnu 2023 pro jednotlivá znamení

Slunce se pohybuje znamením Ryb. Do Berana vstoupí 20/03/2023 ve 22,24 hod.

Úplněk v Panně nastane 07/03/2023 13,40 hod.
Úplněk je důležitý pro Panny. Pro ostatní uzavře a ukončí téma spojené s pracovní tématikou, nebo téma zdraví.

Nov v Beranu vrcholí 21/03/2023 ve 18,22 hod.
Novoluní je důležité pro Berany. Pro ostatní znamení se otevírá téma nové pracovní aktivity, nové životní cesty. Beranem vše začíná a rybami končí. Ovšem čekáme druhé novoluní, které proběhne opět v Beranu.

Druhé novoluní v Beranu vrcholí 20/04/2023 ve 06,12 hod. a spolu se zatměním bude velmi silné zejména pro Berany. Ve dnech, kdy zatmění probíhá, se zásadně obrací karta. Mění se nám osudy. Zatmění přináší nečekané změny a nové začátky.

Mars se pohybuje znamením Blíženců, od 25/03/2023 působí v Raku až do 20/05/2023

Venuše se pohybuje znamením Beranem, 16/03/2023 se přesune do Býka.

Merkur působí v Rybách. Do znamení Berana se přesune 19/03/2023.

Saturn začíná působit ve znamení Ryb od 07. března 2023, kde bude působit cca 3 roky.

Jupiter v Beranu působí do 05/2023.

Pluto se přesouvá 23. března do znamení Vodnáře, kde bude působit cca 20 let.

Beran

Úplněk nastane 07/03/2023
Úplněk přináší dořešení záležitostí s kolegy a spolupracovníky, něco se bude dít v pracovní rovině. Dozvíte se zajímavé informace, které jsou nebo byly tajemstvím.

Další téma je oblast zdraví. Do novoluní si dejte pozor na svou osobu po zdravotní stránce. Můžete se cítit bez energie, izolování, v hlavě mnoho myšlenek jak dál. Po novoluní toto pomine, jen vydržet.

Venuše se pohybuje vlastním znamením do 16/03/2023. Budete vyčnívat nad ostatními. Zářit na všechny strany. Využijte pozitivního vlivu Venuše.

Merkur působí od 19/03/2023 ve vlastním znamení. Toto je doba zvýšené komunikace a cestování.

Nov v Beranu vrcholí 21/03/2023
Novoluní přináší novou roční cestu ke zrealizování cílů. Nové začátky. Máte mnoho práce. Pracujete na nové pracovní aktivitě. Čeká Vás ještě jedno novoluní v Beranu, které skutečně odpíchne vaší aktivitu. Druhé novoluní opět v Beranu vrcholí 20/04/2023 spolu se zatměním bude velmi silné. Ve dnech, kdy zatmění probíhá, se zásadně obrací karta. Mění se nám osudy. Zatmění přináší nečekané změny a nové začátky, zejména peníze a zvýšenou prestiž.

Vládnoucí planeta se po dlouhých měsících přesouvá koncem měsíce do jiného tématu.

Mars od 25/03/2023 spouští značné aktivity v místech, kde žijete. Berani vylepšují své pracovní zázemí či bydlení. Očekávejte řešení v souvislosti se ženami rodu (např. dcera, matka, babička, tchýně, švagrová). Veškerá aktivita bude zaměřena především na domov. Pocítíte chuť být aktivní a vše doma organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Budete řešit vše pro zvýšení pracovní stability a situace související s bydlením a obydlím. V tomto období se také řeší zdraví a psychika.

BÝK

Úplněk nastane 07/03/2023
Úplněk vnese jasno do pracovních nebo partnerských vztahů. Můžete ukončit spolupráci s kolegou či partnerem. Kdo řeší manželskou nebo mileneckou krizi, úplněk ukončí nebo otevře k řešení i toto téma. Nastávají ozdravné procesy. Někteří řeší děti ve spojení se školou, prací, nebo zdravím.

Venuše se pohybuje od 16/03/2023 vlastním znamením. Budete vyčnívat nad ostatními. Zářit na všechny strany. Využijte pozitivního vlivu Venuše.

Nov vrcholí 21/03/2023
Novoluní otevírá 13. komnatu vaší duše. Přemýšlíte jak dál, kudy se ubírat. Je třeba některé situace ukončit. Dozvíte se tajemství nebo pomluvu. Je dobré si hlídat psychiku a zdraví. Jelikož čekáme ještě jedno novoluní v Beranu, navíc se zatměním, toto období bude delší, než se zdálo. Musíte si počkat až do 19/05/2023 na novou životní cestu.

Mars od 25/03/2023
Mars působí dlouhodobě v oblastech komunikace, úřadů, vzdělávání a také cestování. Měli byste být všude slyšet. Dát o sobě vědět světu. Řeší se automobil, vzdělávání, kurzy a školení nebo nějaká cesta s tím spojená. Také se může otevřít téma sourozenců. Aktuálně se vše točí kolem cestování (např. dopravní prostředek) a komunikace s úřady. Rozšiřování vědomostí, být vidět a slyšet.

BLÍŽENEC

Úplněk nastane 07/03/2023
Úplněk vnese jasné světlo do oblasti stability, bydlení a domova. Někteří přemýšlí o stěhování, nebo změně práce. Další téma je oblast zdraví. Zde se vyjasní zdravotní stránka. Dlouhodobé hektické období pomalu končí. Začnete řešit intenzivně ženy v rodině jako je matka, babička, sestra, dcera apod. Dále pracovní rovinu.

Nov vrcholí 21/03/2023
Novoluní otevírá nové příležitosti se uplatnit ve společnosti či společenství. Možnost nové práce, nebo změna v oblasti bydlení. Potkáte důležité osoby, které sehrají zásadní roli v budoucnu. Nyní je důležité vyrazit mezi lidi, do společnosti. Využít nataženou ruku od Vesmíru.

Mars od 25/03/2023
Mars zde působí v tématu peněz, majetku a hodnot. Finance jsou zaktivovány, zejména ty úřední. Blíženci mohou nakupovat, utrácet, investovat. Aktivita bude vložena do financí, zejména spojených s domovem.

RAK

Úplněk nastane 07/03/2023
Úplněk vnese jasno do psaní, telefonování a komunikace týkající se práce. Můžete řešit automobil, úřady nebo plánovat pracovní cestu nebo kurz. Úřady a vyřizování ve spojení se zdravím. Pojišťovna, pokuta, u dětí škola. Čeká Vás poměrně náročné období, kdy se nezastavíte.

Nov vrcholí 21/03/2023
Novoluní otevírá novou cestu k pracovní příležitosti. Můžete postoupit o stupínek výš v kariérní oblasti. Pokud nejste spokojení, budete chtít změnit práci, nebo dělat věci jinak. Čeká na Vás hektické období plné komunikace a cestování spojené s pracovní rovinou. Jelikož čekáme ještě jedno novoluní ve stejném znamení, dostanete za měsíc ještě jednu zajímavou šanci, zatmění Slunce přinese nečekané události.

Pohyb Marta vlastním znamení od 25/03/2023 je obdobím značné aktivity cca dva měsíce. Raci budou mít mnoho fyzické energie a odvedou kus perfektní práce na svém pracovním úkolu. Dostanou možnost spoustu problémů vyřešit a také toho hodně dokázat. Díky Martu zvládnou překonávat různé nástrahy. Tyto energie by měli použít správným směrem. Pozor na horlivost a plýtvání energií. Využít plně sílu a energii tranzitu Marta ve svůj prospěch a pozitivním způsobem. Pozor na psychické vyčerpání. Mnoho činnosti může přinést nemoc, aby je na chvilku zastavila.

LEV

Úplněk nastane 07/03/2023
Úplněk vnese jasno do finanční oblasti spojené s prací. Do úplňku by měly být doplaceny veškeré závazky, pravidelné platby, pojištění, popelnice apod. Pokud Vám někdo dluží peníze, je třeba se ozvat. Očekávejte komunikaci na téma peněz a majetku. Řešení hypotéky, půjčky, vyjednání lepších podmínek.

Nov v Beranu vrcholí 21/03/2023
Novoluní otevírá cesty a cestování do ciziny, nebo řešení kolem zahraničí. Kdo studuje, přichází nová možnost ke studiu, kurzu či školení. Někteří mohou řešit úřady ve spojení s pracovní tématikou. Podepisování smluv a dohod, nastavení pracovních lepších podmínek.

Mars od 25/03/2023
Mars, planeta aktivity, se pohybuje domem odstraňování, kde ukončí vše, co nemá pokračovat. Ukončí práci, spolupráci nebo nějakou činnost. Aktivita dané osoby se bude obracet na minulé životy, na témata uložená hluboko v nevědomí.

Mars může vytahovat na povrch něco důležitého z minulosti. Planeta Mars může aktivovat nepřátele a také nepříjemné pomluvy. V této době zachovejte klid, nevzbuzujte pozornost, v klidu rozjímejte a rekapitulujte, co chcete od života.

PANNA

Úplněk nastane 07/03/2023
Úplněk ve vlastním znamení vnese jasno do oblasti pracovních vztahů. Můžete ukončit práci nebo uzavřít situaci, která souvisí s prací. Nastavení nových podmínek. Podepisování smluv a dohod. Před úplňkem si hlídejte psychiku a zdraví.

Nov v Beranu vrcholí 21/03/2023
Novoluní otevírá možnosti lepších výdělků ve spolupráci s další osobou nebo firmou. Společný majetek, peníze, hypotéka, půjčky zejména týkající se pracovní roviny. Společné projekty, spojení firem, nový společník apod. Někteří mohou řešit dědictví, notáře nebo závěť. Také se otevírá oblast sexuality. Milenec, milenka, touha po sexu a řešení kolem dětí, např. alimenty.

Mars od 25/03/2023 působí v oblasti přátel, společnosti a společenství. Tam, kde chcete působit. Aktivita zde bude zaměřena na přátele a lidi kolem nich. Je dobré chodit mezi lidi, do společnosti. Můžete potkat důležité osoby pro budoucnost. Čeká Vás změna lidí, zejména spolupracovníků nebo změna pracovního místa.

VÁHA

Úplněk nastane 07/03/2023
Úplněk otevírá roční rekapitulaci. Měli byste popřemýšlet jak dál, zejména pracovně. V tomto období můžete řešit zdraví a psychiku. Do toho všeho Ceres couvá vlastním znamením a tím přináší možné komplikace ve vztazích, které vyřešíte až s úplňkem ve vlastním znamení, který proběhne začátkem dubna.

Nov v Beranu vrcholí 21/03/2023
Novoluní otevírá nové nastavení pravidel v pracovní rovině. Můžete podepisovat nové smlouvy a dohody. Kdo řeší partnerství, může potkat někoho důležitého, nebo se posunout ve vztahové rovině. Nespěchejte, příští měsíc se bude toto novoluní opakovat a dostane nádech zatmění Slunce. Zde se obrací karta. Mění se osudy. Zatmění přinese nečekané změny a nové začátky.

Mars od 25/03/2023 aktivuje vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Přichází ocenění za práci a možný postup v kariéře, možná změna. Váhy budou naplno cítit ctižádost a snahu se prosadit nejen v práci, ale i ve společnosti. Období je velmi příznivé pro uzavírání obchodních dohod, ovšem jen ty, které se vrací zpět, nebo jsou rozjednané z minulosti. Přichází doba provádění reorganizací kolem práce, které budou v budoucnu ku prospěchu. Může jít o zásadní změnu v životě, práci nebo kariéře. Pracovně se nezastavíte.

ŠTÍR

Úplněk nastane 07/03/2023
Úplněk ukončí působení v určitém společenství, práci, bydlení, přátel. Může Vám někdo odejít ze života např. kolega změní práci. Můžete být „převeleni jinam“. Úplněk vnese jasno mezi přátele, ve společnosti, ve které působíte. Zjistíte, kdo je přítel, kdo je s Vámi, a kdo je proti Vám.

Nov v Beranu vrcholí 21/03/2023
Novoluní otevírá novou cestu v pracovní rovině. Přichází nová spolupráce, kolegové, pracovní postup. Podepisování dokumentů, nastavení pracovních podmínek. Zvýšené cestování a komunikace spojená s prací. V této době můžeme řešit zdraví nebo péči o jinou osobu. Očekávejte ozdravné procesy v práci.

Mars od 25/03/2023 působí v tématech justice, práva a úředních záležitostí. Aktivita se může také projevovat v souvislosti s cizinou, cestou do zahraničí, rozšiřováním vědomostí formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a školení. V průběhu tohoto období přichází také touha rozvíjet se po duchovní stránce, cestování a vzdělávání. Podepisování úředních dokumentů.

STŘELEC

Úplněk nastane 07/03/2023
Úplněk vnese jasnější světlo do pracovních záležitostí. Někteří ukončí spolupráci, nebo se rozloučí s kolegou. Můžete uzavřít určité pracovní povinnosti. Začnete přemýšlet o jiném pracovním prostoru, změna kanceláře apod. Je třeba se kariérně posunout. Kdo řeší zdraví, zjistí, jak si stojí se svou zdravotní stránkou.

Nov v Beranu vrcholí 21/03/2023
Novoluní otevírá nevídané možnosti do nových pracovních vztahů. Můžete dostat skvělou nabídku, nebo Vám přinese nového pracovního partnera.
Dobré období na rodinné sešlosti. Kdo hledá, nebo chce posunout vztah s partnerem, je ideální čas. Tvořte, ploďte a vytvářejte.

Mars od 25/03/2023 působí v oblasti hodnot, které sdílíme s druhými, může dojít k neshodám v oblasti cenností a materiálních věcí, což je může přinutit přehodnotit, pozměnit postoje. V manželství nebo partnerských vztazích může dojít ke sporům ohledně společných finančních prostředků. Pozor na nakládání se společnými penězi, které mohou být utráceny hloupě a zbytečně. V tomto období probíhá aktivní transformace a proměna duše. Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, nebo alimenty. Období, ve kterém se aktivně věnujeme financím z cizích zdrojů, investice do podnikání. Peníze ve společném vlastnictví.

KOZOROH

Úplněk nastane 07/03/2023
Úplněk vnese jasno do tématu úřední záležitosti, justice, soudů. Škola, vzdělávání, rozšiřování vědomostí v souvislosti s pracovní rovinou. Dále se vyjasní dovolená v cizině, možná pracovní cesta do zahraničí. Kdo řeší zdraví a úřady jako je vyřizování invalidního důchodu, nebo příspěvky, i zde úplněk otevírá řešení.

Nov v Beranu vrcholí 21/03/2023
Novoluní přinese možnosti v upevnění pracovní stability. Zlepšení rodinných záležitostí, stabilnější bydlení. Někteří budou přemýšlet o stěhování, nebo pracovní změně, pokud nejste spokojeni s dosavadním stavem. Můžete cestovat za prací, hledání vhodné kanceláře nebo obydlí, komunikovat a podepisovat dokumenty na toto téma. Také můžete řešit téma zdraví, nebo nastávají ozdravné procesy ve vaší stabilitě.

Mars od 25/03/2023 aktivuje vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání. Budete se aktivně věnovat lidem kolem sebe. Můžete dohodnout nové podmínky, podepsat smlouvy nebo písemnosti. V tomto období se mohou posílit nebo ukončit a uzavřít veškeré vztahové záležitosti.

VODNÁŘ

Úplněk nastane 07/03/2023
Úplněk uzavře téma sexu na pracovišti, pro ty kteří hřeší. Ukončí finance sdílené s kolegou, spolupracovníkem či bankou jako jsou společné pracovní projekty, dotace, půjčky apod. Také je nutné do úplňku doplatit závazky, zejména ty pracovní jako jsou daně a pojištění. Nastavení nových pravidel spojené s penězi.

Nov v Beranu vrcholí 21/03/2023
Novoluní přináší řešení úředních záležitostí, možnost koupě vozidla, ideální jako firemní, pracovní vůz. Cesty a cestování za prací. Více komunikace, přednášky a školení. Podepisování dokumentů a pracovních smluv. Někteří mohou řešit spojitost se sourozencem. Díky Martu se zde řeší zdraví, spolupráci a službu pro někoho druhého. Přináší nám také mnoho povinností.

Mars od 25/03/2023 přechází přes oblast zdraví – tranzit tímto domem může znamenat zdravotní problémy, které se mohou projevit ve formě infekcí, horečky či nehody. Mars přináší zvýšenou aktivita kolem spolupráce nebo zvažování o nové spolupráci, ale také plnění úkolů, které jste slíbili vykonat. Měli byste se věnovat tématům svého zdraví a zdravé výživy. Péče o druhé osoby.

RYBY

Úplněk nastane 07/03/2023
Úplněk přináší jasnější světlo do problematiky vztahů, dohod a pracovních smluv. Můžete ukončit situaci spojenou s pracovní rovinou, nastavit si nové, lepší podmínky, a to jak v práci, tak i doma. Ve vztazích s partnery je nutné si narovinu vyříkat, jak si představujete soužití. Někdo může ukončit vztah. Jiní se mohou ve vztazích posunout. Před úplňkem pozor na psychiku a zdravotní stránku. Po úplňku budete mít jasno.

Nov v Beranu vrcholí 21/03/2023
Novoluní přináší zvýšení prestiže a vyzdvižení osobnosti. Uvědomíte si, co jsou ty pravé hodnoty a zda máte peníze a majetek pod kontrolou. Pracovně jste dobře ohodnoceni? Můžete očekávat odměnu, pochvalu před „nastoupenou jednotkou“, nebo si prostě řekněte o vyšší plat. Můžete podepisovat nové, lepší smlouvy. Finančně si polepšíte. Ukažte, co ve vás je, „neházejte“ se do role oběti. Je čas se opět posunout o krok výš.

Mars od 25/03/2023 působí v oblasti plodnosti, tvořivosti, kreativity. Ryby mohou očekávat zvýšení touhy, mohou něco plodit, tvořit. Mars zde aktivuje oblast dětí, partnerů a tvorby. Pod jeho vlivem vznikne něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Aktivita se točí kolem dětí, rodinných oslav a vztahů s lidmi kolem, nasměrování na novou životní cestu. Toto je aktivní období vhodné na zkoušky, přijímací řízení nebo pohovory. Dochází k seznámení se s důležitou osobou. Může přijít nový společník. Dobré na seznamování se s důležitými lidmi. Vhodné období na cesty. Pracovně se bude dařit.

počet zobrazení: 17862