Aktuální pohyby a vliv planet v květnu 2023 pro jednotlivá znamení

Slunce se pohybuje znamením Býka, do Blíženců vstoupí 21/05/2023 ve 09,08 hod.

Úplněk ve Štíru spolu se zatměním proběhne05/05/2023 v 19,34 hod.
Úplněk je důležitý pro Štíry.
Pro ostatní znamení uzavře a ukončí téma spojené s financemi, majetkem, společným jměním jako je hypotéka, půjčka, Poslední vůle, dědictví, ale také děti apod. Je třeba se zbavit všeho nepotřebného. Smrt, strach, smutek, duchovno, tajnosti a tajemství. Ve dnech, kdy zatmění probíhá, se zásadně obrací karta. Mění se nám osudy. Zatmění přináší nečekané změny a nové začátky.

Novoluní v Býku vrcholí 19/05/2023 ve 17,53 hod.
Novoluní je důležité zejména pro Býky. Pro ostatní znameníse otevírá téma nové cesty k financím a majetku. Jak být stabilizováni. Zabezpečeni a zajištěni. Býk je o majetku a bydlení.

Mars se pohybuje znamením Raka (ženská energie, bydlení, domov ženy rodu). 20/05/2023 se přesune do Lva (mužská energie, otec, partner, ex-partner, partner, syn).

Venuše se pohybuje znamením Blíženců. Do Raka se přesune 07/05/2023.

Merkur působí v Býku v retrográdní fázi až do 15/05/2023, kdy se otáčí a putuje v přímém směru.

Saturn začíná působit veznamení Ryb od07. března 2023, kde bude působit cca 3 roky.

Jupiter se přesune v polovině května do znamení Býka.  Rok bude pracovat na tom, abychom se za stabilizovali v oblasti financí a majetku.

Pluto se přesouvá 23. března do znamení Vodnáře, kde bude působit cca 20 let.

Beran

Úplněk spolu se zatměním proběhne 05/05/2023
Úplněk uzavře téma financí a majetku sdíleného s další osobou či bankou. Můžete dořešit záležitosti kolem hypotéky, půjčky, prodeje nebo nákupu nemovitosti apod. Někteří mohou řešit sex a sexualitu. Oblast mimo partnerských vztahů, vše kolem dětí např. alimenty a platby s nimi spojené. Je třeba dořešit finanční a majetkové záležitosti. Ve dnech, kdy zatmění probíhá, se zásadně obrací karta. Mění se nám osudy.

Novoluní vrcholí 19/05/2023
Novoluní otevírá cestu k majetku a financím. Rok budete pracovat na své finanční stabilitě. Nyní vyzdvihnete svou osobu. Zvýšíte si plat, odměnu za svou práci. Očekávejte odměnu nebo pochvalu. Pokud nejste spokojeni sami se sebou, budete chtít změnu v pracovní nebo životní rovině.

Mars působí v oblasti plodnosti, tvořivosti, kreativity. Berani mohou očekávat zvýšení touhy, mohou něco plodit, tvořit. Mars zde aktivuje oblast dětí, partnerů a tvorby. Pod jeho vlivem vznikne něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Aktivita se točí kolem dětí, rodinných oslav a vztahů s lidmi kolem, nasměrování na novou životní cestu. Toto je aktivní období vhodné na zkoušky, přijímací řízení nebo pohovory. Dochází k seznámení se s důležitou osobou. Může přijít nový společník. Dobré na seznamování se s důležitými lidmi. Vhodné období na cesty. Pracovně se bude dařit.

BÝK

Úplněk spolu se zatměním proběhne 05/05/2023
Úplněk uzavře veškeré vztahy, smlouvy a dohody. Můžete ukončit vztah, uzavřít situace spojené s financemi nebo sexem, jako jsou alimenty, nákup nebo prodej nemovitosti apod. Doporučuji počkat na Merkur, až se otočí a popluje v přímém směru, tedy do 15/05/2023. Do té doby je nutné vyřešit minulost, vrátit se k nedořešeným situacím. Do novoluní si pohlídejte zdraví a psychiku. Ve dnech, kdy zatmění probíhá, se zásadně obrací karta. Mění se nám osudy. Zatmění přináší nečekané změny a nové začátky.

Novoluní vrcholí 19/05/2023
Novoluní ve vlastním znamení otevírá novou roční cestu. Můžete zrealizovat své plány. Jupiter se přesunul do vlastního znamení Býka. Zde bude rok působit a rozvíjet životní situace. Zejména hodnoty, majetek a životní stabilitu. Vše, co by Vás brzdilo v rozmachu, Vám bude ze života postupně odebráno. Do roka a do dne se významně posunete, jako v roce 2012 a v roce 2000.  

Mars spouští značné aktivity v místech, kde žijete. Býci vylepšují své pracovní zázemí či bydlení. Očekávejte řešení v souvislosti se ženami rodu (např. dcera, matka, babička, tchýně, švagrová). Veškerá aktivita bude zaměřena především na domov. Pocítíte chuť být aktivní a vše doma organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Budete řešit vše pro zvýšení pracovní stability a situace související s bydlením a obydlím. V tomto období se také řeší zdraví a psychika. 

BLÍŽENEC

Úplněk spolu se zatměním proběhne 05/05/2023
Úplněk uzavře téma spolupracovníků, kolegů a ozdravných procesů v práci. Něco se bude dít v pracovních aktivitách. Další oblast se týká zdraví. Celý měsíc budete pracovat na své zdravotní stránce. Čeká Vás péče a starost o osobu blízkou. Dozvíte se zajímavé informace ohledně majetku.  Zatmění přináší nečekané změny a nové začátky.

Novoluní vrcholí 19/05/2023
Novoluní otevírá karmické situace spjaté s majetkem a bydlením. Začínáte přemýšlet o domovu a zázemí. Kdo je nespokojen, může přijít koncem léta změna. Měli byste popřemýšlet, jak dál. Některé situace se vyhrotí. Pozor na zdraví a psychiku. Počkejte si na „své“ novoluní, které nastane 18/06/2023. Konečně se posunete v životě a uvidíte světlo na konci tunelu.

Mars působí dlouhodobě v oblastech komunikace, úřadů, vzdělávání a také cestování. Měli byste být všude slyšet. Dát o sobě vědět světu. Řeší se automobil, vzdělávání, kurzy a školení nebo nějaká cesta s tím spojená. Také se může otevřít téma sourozenců, dětí a partnerů. Aktuálně se vše točí kolem cestování (např. dopravní prostředek) a komunikace s úřady. Rozšiřování vědomostí, být vidět a slyšet.

RAK

Úplněk spolu se zatměním proběhne 05/05/2023
Úplněk uzavře situace spjaté s dětmi, partnery, pracovními partnery a financemi. Můžete ukončit sexuální vztah s partnerem, milencem. Některým vnese jasno do oblasti dětí jako například těhotenství nebo nastavení dohod v souvislosti s alimenty. Notář, dědictví po rodičích apod. Zatmění přináší nečekané změny a nové začátky.

Venuše se 07/05/2023 přesune do vlastního znamení. Díky Venuši budete zářit na všechny strany. Láska a hodnoty přichází do Vašeho života. Využijte těchto několik týdnů na maximum.

Novoluní vrcholí 19/05/2023
Novoluní otevírá cestu do určité společnosti. Můžete potkat zajímavou osobu, která vám přinese úspěch. Splníte si své sny. Dostanete důležitou zprávu ohledně majetku je nemovitost, dům, byt apod. Očekávejte neočekávané situace od blízké osoby.

Mars se přesune z vlastního znamení Raka 20/05/2023.  Náročné období pomalu odchází. Zde působí v tématu peněz, majetku a hodnot. Finance jsou zaktivovány, zejména ty úřední. Raci mohou nakupovat, utrácet, investovat. Aktivita bude vložena do financí, zejména spojených s domovem.

LEV

Úplněk spolu se zatměním proběhne 05/05/2023
Úplněk vnese jasno do oblasti bydlení a financí. Dořešíte problémy, které se táhnou delší dobu. Domov, rodina, ženy v rodině, majetek, který vlastníte s další osobou, bankou či institucí. Pozor na oblast zdraví (gynekologie, pohlavní orgány a prsa, u mužů prostata). Nejprve je potřeba dořešit minulost a poté se posunete dál. Zatmění přináší nečekané změny a nové začátky.

Novoluní vrcholí 19/05/2023
Novoluní otevírá oblast kariery a pracovních aktivit. Očekávejte neočekávané situace plné zvratů a náhlých rozhodnutí. Můžete se rozhodnout pro práci, po které toužíte, nebo podniknout nové kroky, které vám přinesou peníze a úspěch. Dějí se osudové situace, které vám přejí. Černá Luna otevírá kreativitu a tvořivost.

Pohyb Marta vlastním znamení je obdobím značné aktivity, cca dva měsíce, a to od 20/05/2023.  
Lvíci budou mít mnoho fyzické energie a odvedou kus perfektní práce na svém pracovním úkolu. Dostanou možnost spoustu problémů vyřešit a také toho hodně dokázat. Díky Martu zvládnou překonávat různé nástrahy. Tyto energie by měli použít správným směrem. Pozor na horlivost a plýtvání energií. Využít plně sílu a energii tranzitu Marta ve svůj prospěch a pozitivním způsobem. Pozor na psychické vyčerpání. Mnoho činnosti může přinést nemoc, aby je na chvilku zastavila.

PANNA

Úplněk spolu se zatměním proběhne 05/05/2023
Úplněk uzavře úřední záležitosti týkající se peněz. Může se jednat o hypotéku, alimenty, nedoplatky a další závazky. Můžete řešit auto nebo jiný dopravní prostředek. Úřední dokumenty ohledně majetku. Ceres ve vlastním znamení Panny opět řádí a přináší vypjaté situace. Je třeba dořešit minulost. Nic nového nezačínejte. Počkejte na 15/05, kdy se Merkur otočí do přímého směru. Poté bude vše v normálu.

Novoluní vrcholí 19/05/2023
Novoluní konečně přinese otevřenou komunikaci na téma majetku, peněz spojených s úředními záležitostmi, učení a vzdělávání, ciziny, zahraničí a také justice. Platba za školu nebo kurz. Prodej, koupě, zapsání nemovitosti, práce a nová smlouva apod. To, co dlouho nešlo, najednou půjde. Ještě očekávejte neočekávané začátkem června.

Mars, planeta aktivity, se pohybuje domem odstraňování, kde ukončí vše, co nemá pokračovat.
Ukončí práci, spolupráci nebo nějakou činnost. Aktivita dané osoby se bude obracet na minulé životy, na témata uložená hluboko v nevědomí. Mars může vytahovat na povrch něco důležitého z minulosti. Planeta Mars může aktivovat nepřátele a také nepříjemné pomluvy. V této době zachovejte klid, nevzbuzujte pozornost, v klidu rozjímejte a rekapitulujte, co chcete od života. 

VÁHA

Úplněk spolu se zatměním proběhne 05/05/2023
Úplněk uzavře veškeré finanční záležitosti, které sdílíte s další osobou, bankou či úřady. Hypotéka, půjčka, alimenty, nákup, prodej apod.  Úplněk vnese jasno, ale je třeba vše ještě dál řešit. V polovině května bude ještě vše jinak, 15/05 se obrací Merkur a konečně otevře zlepšení v komunikaci.  Ve dnech, kdy zatmění probíhá, se zásadně obrací karta. Mění se nám osudy. Proto očekávejte neočekávané situace.

Novoluní vrcholí 19/05/2023
Novoluní otevírá nové možnosti v oblasti financí a majetku. Co jste řešili delší dobu, najednou nabere rychlý spád. Konečně planety nebrzdí vaše konání. Další téma je sex a sexualita. Zde se otevírají mimo partnerské vztahy, téma početí či porodu potomka, zdárné dořešení závěti, notáře, nebo dohody o alimenty. Ještě očekávejte neočekávané zprávy začátkem června.

Mars působí v oblasti přátel, společnosti a společenství. Tam, kde chcete působit. Aktivita zde bude zaměřena na přátele a lidi kolem nich. Je dobré chodit mezi lidi, do společnosti. Můžete potkat důležité osoby pro budoucnost. Čeká vás změna lidí, zejména spolupracovníků nebo změna pracovního místa.

ŠTÍR

Úplněk spolu se zatměním proběhne 05/05/2023
Velmi silný úplněk ve vlastním znamení přinese nečekané události do oblasti vztahů, smluv a nastavení pravidel ve vztazích spojených s financemi či sexualitou. Někteří mohou ukončit vztah s partnerem, manželem, nebo milencem. Některým se vyjasní oblast financí jako jsou hypotéky, půjčky, alimenty. Peníze a majetek, tajnosti a tajemství. Před úplňkem pozor na zdraví a psychiku až do novoluní 19/05/2023. Ve dnech, kdy zatmění probíhá, se zásadně obrací karta. Mění se nám osudy. Zatmění přináší nečekané změny a nové začátky.

Novoluní vrcholí 19/05/2023
Novoluní otevírá novou cestu ke vztahům a smlouvám týkajících se majetku a bydlení, nebo práce. Nastavení nových pravidel. Pořádek ve financích. Můžete potkat důležitou osobu pro vaši stabilitu. Očekávejte neočekávané zprávy. Něco bude jinak. Vesmír naznačuje roční cestu, kudy se budete ubírat.

Mars od 20/05/2023 aktivuje vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Přichází ocenění za práci a možný postup v kariéře, možná změna.  Štíři budou naplno cítit ctižádost a snahu se prosadit nejen v práci, ale i ve společnosti. Období je velmi příznivé pro uzavírání obchodních dohod, ovšem jen ty, které se vrací zpět, nebo jsou rozjednané z minulosti.  Přichází doba provádění reorganizací kolem práce, která bude v budoucnu ku prospěchu. Může jít o zásadní změnu v životě, práci nebo kariéře. Pracovně se nezastavíte.

STŘELEC

Úplněk spolu se zatměním proběhne 05/05/2023
Úplněk přinese neočekávané situace spojené s financemi, sexem a sexualitou, závětí či notářem. Dozvíte se informace, které měly být tajemstvím. Budete rekapitulovat uplynulý rok po finanční stránce. Řešit minulost, která se vám vrací zpět.  Jak to bude dál?  Zatmění přináší nečekané změny. Připravujete se na vlastní úplněk, který proběhne 04/06 2023, a vyjasní vám vzniklé situace.

Novoluní vrcholí 19/05/2023
Novoluní otevírá téma spolupráce, kolegů a spolupracovníků. Můžete začít spolupracovat na nových projektech. Očekávejte příval nových lidí v pracovní rovině. Lepší pracovní zázemí a stabilita. Merkur s Jupiterem a karmickým uzlem vám ukazuje cestu, kudy se ubírat.

Mars působí v tématech justice, práva a úředních záležitostí.  Aktivita se může také projevovat v souvislosti s cizinou, cestou do zahraničí, rozšiřováním vědomostí formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a školení. V průběhu tohoto období přichází také touha rozvíjet se po duchovní stránce, cestování a vzdělávání. Podepisování úředních dokumentů.

KOZOROH

Úplněk spolu se zatměním proběhne 05/05/2023
Úplněk uzavře působení v určité společnosti. Můžete změnit práci, přestěhovat kancelář nebo se přesunout do nového prostředí. Téma sexualita, sex, děti, finance, přátelé. Něco bude jinak. Silný úplněk plný emocí. Pozor na nechtěné těhotenství v plodném věku. Úmrtí, dědictví, notář. Je třeba dořešit minulost.  Zatmění přináší nečekané změny.

Novoluní vrcholí 19/05/2023
Novoluní otevírá nové možnosti, které vedou do trvalé stability. Jste ve velmi plodném období. Můžete tvořit a vytvářet pracovně. Čekejte zajímavé nabídky. Můžete počít dítě, nebo vytvořit něco nového, co v budoucnu přinese majetek. Očekávejte neočekávané informace, které ukazují, kudy máte směřovat.

Mars působí koncem měsíce v oblasti hodnot, které sdílíme s druhými, může dojít k neshodám v oblasti cenností a materiálních věcí, což vás může přinutit přehodnotit, pozměnit postoje. V manželství nebo partnerských vztazích může dojít ke sporům ohledně společných finančních prostředků. Pozor na nakládání se společnými penězi, které mohou být utráceny hloupě a zbytečně.  V tomto období probíhá aktivní transformace a proměna duše. Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, nebo alimenty.  Období, ve kterém se aktivně věnujeme financím z cizích zdrojů, investice do podnikání. Peníze ve společném vlastnictví.

VODNÁŘ

Úplněk spolu se zatměním proběhne 05/05/2023
Úplněk uzavře téma kariery a pracovní aktivity. Ukončíte určitou situaci spjatou s karierní oblastí. Můžete ukončit aktivitu. Vnesete si jasno do této problematiky. Jak vydělávat. Finance a pracovní rovina. Očekávejte neočekávané situace. Je třeba vyřešit minulost spojenou s penězi, abyste se posunuli dále. Zatmění přináší nečekané změny.

Novoluní vrcholí 19/05/2023
Novoluní otevírá novou cestu ke stabilitě a pevné půdě pod nohama. Můžete uvažovat o vylepšení bydlení a domova. Očekávejte zprávy, které ukazují, na čem máte rok pracovat. Zlepšit a zkvalitnit bydlení. Zabezpečit svůj majetek. Plánovat stěhování nebo určitou změnu. Můžete vylepšovat svou vizáž, tělesnou schránku. Nečekané a neplánované rozhodnutí. 

Mars koncem měsíceaktivuje vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání. Budete se aktivně věnovat lidem kolem sebe. Můžete dohodnout nové podmínky, podepsat smlouvy nebo písemnosti. V tomto období se mohou posílit nebo ukončit a uzavřít veškeré vztahové záležitosti. 

RYBY

Úplněk spolu se zatměním proběhne 05/05/2023
Úplněk uzavře úřední záležitosti spojené se soudy, justicí a financemi. Velmi hluboký a emočně laděný úplněk.  Zatmění přináší nečekané změny. Bude třeba dořešit minulost, která je stále otevřena na téma peněz a majetku. Týká se např. alimentů, prodeje, nákupu, řešení soudních záležitostí. Kdo plánuje cestu do zahraničí, měl by doplatit zájezd, či letenku. Někdo řeší školu, nebo kurz a financování. Vrací se vám k dořešení. Ještě bude vše jinak.

Novoluní vrcholí 19/05/2023
Novoluní vyjasní oblast vzdělávání, komunikace na téma majetku a financí. Někdo může pomýšlet na nákup dopravního prostředku jako je auto, kolo, motorka, kůň, apod. Řidičský průkaz nebo autoškola. Můžete začít studovat, nebo vás čeká kurz či školení. Komunikace na téma majetku, domova a bydlení. Vesmír vám ukazuje, na čem máte rok pracovat, kde se můžete posunout.

Díky Martu se zde řeší zdraví, spolupráce a službu pro někoho druhého.  Přináší nám také mnoho povinností. Mars přechází přes oblast zdraví – tranzit tímto tématem může znamenat zdravotní problémy, které se mohou projevit ve formě infekcí, horečky či nehody. Mars přináší zvýšenou aktivitu kolem spolupráce nebo zvažování o nové spolupráci, ale také plnění úkolů, které jste slíbili vykonat. Měli byste se věnovat tématům kolem svého zdraví a zdravé výživy. Péče o druhé osoby. 

počet zobrazení: 16087