Aktuální pohyby a vliv planet v lednu 2023 pro jednotlivá znamení
Slunce se pohybuje znamením Kozoroha, do Vodnáře vstoupí 20/01/2023 ve 09.29hod.

Úplněk v Raku nastane 07/01/2023 v 00,08 hod.
Úplněk je důležitý pro Raky. Slunce spolu s couvajícím Merkurem přináší zvýšenou komunikaci ohledně práce. Úplněk nám vnese jasno do oblasti domova, zdraví a stability.

Černá Luna opouští po devíti měsících Raky a přesune se do oblasti Lva, kde bude působit do 10/2023.

Nov ve Vodnáři vrcholí 21/01/2023 ve 21,53 hod.
Novoluní je důležité pro Vodnáře. Pro ostatní znameníse otevírá téma svobody, vztahů, financí a závazků. Přichází osudová situace, a to díky Plutu, které asistuje u novoluní.

Mars se pohybuje znamením Blíženců, kde se bude pohybovat nezvykle dlouho tam a zpět až do jara 2023. Mars couvá zpět Blíženci až do 12/01/2023, kdy se otočí a přejde do přímého směru.  

Venuše se pohybuje znamením Kozoroha do 03/01/2023, ve 3 hodiny ráno se přesune do Vodnáře, kde bude působit do 27/01/2023.

Merkur působí v Kozorohu ve zpětném chodu do 18/01/2023. Po dobu retrográdní fáze očekávejte řešení minulosti. Vznikají nedorozumění, kazí se technika jako jsou počítače, telefony či pračka. Nedomlouvejte nic důležitého, ještě bude vše jinak. Dořešte vše otevřené situace zejména v pracovní rovině.

Saturn ve Vodnáři bude působit celý rok 2022 a jaro 2023.

Jupiter v Beranu působí do 05/2023.

Beran

Úplněk nastane 07/01/2023 
Úplněk bude velmi silný a plný emocí. Dotýkat se bude domova a žen v rodině jako je sestra, matka, babička, dcera apod. Rodinná stabilita se otřese v základech. Dále můžete řešit svou tělesnou schránku, zdraví a psychický stav duše. Něco se připravuje v pracovní rovině.

Nov vrcholí 21/01/2023
Novoluní spolu s Plutem připraví osudovou cestu do nové společnosti. Mezi nové přátele. Můžete si splnit své sny. Do života Vám vstoupí někdo zajímavý, kdo ovlivní Vaši budoucnost, zejména v souvislosti s kariérou a v pracovní rovině.

Jupiter v Beranu působí do 05/2023. Díky němu se pracovně posunete.  

Mars do jara 2023. Mars couvá do 12/01/2023, kdy se otočí a přejde do přímého směru.  Konečně se vše rovná do normálu. Mars působí dlouhodobě v oblastech komunikace, úřadů, vzdělávání a také cestování. Měli byste být všude slyšet. Dát o sobě vědět světu. Řeší se automobil, vzdělávání, kurzy a školení nebo nějaká cesta s tím spojená. Také se může otevřít téma sourozenců. Aktuálně se vše točí kolem cestování (např. dopravní prostředek) a komunikace s úřady. Rozšiřování vědomostí, být vidět a slyšet.

BÝK

Úplněk nastane 07/01/2023 
Úplněk vnese jasnější světlo do oblasti úřadů spojených s rodinou a domovem. Někdo řeší auto, někdo odchod do důchodu, pracovní rovina ve spojení s úřady.  Úplněk dokoná situace, které řešíte dlouhodobě.

Nov vrcholí 21/01/2023
Novoluní přináší osudové situace spjaté s pracovní aktivitou. Saturn s Venuší zde dává do pořádku vše, co není dořešeno. Nové nasměrování kariery. Kdo je spokojen, povýší, dostane pochvalu. Kdo není spokojen, bude hledat práci novou. Ideální na pracovní pohovory. Uvědomíte si, kam směřujete.

Mars zde působí v tématu peněz, majetku a hodnot. Finance jsou zaktivovány, zejména ty úřední. Býci mohou nakupovat, utrácet, investovat. Aktivita bude vložena do financí, zejména spojených s úřady.

BLÍŽENEC

Úplněk nastane 07/01/2023 
Úplněk vnese jasné světlo do tématu peněz, které jsou spojeny s bydlením, domovem a stabilitou. Řešení kolem financí a žen v rodině. Úřední záležitosti jako je příspěvek na bydlení apod. Merkur působí v Kozorohu ve zpětném chodu do 18/01/2023. V této době je třeba dořešit otevřené finanční situace. Doplatit závazky a dluhy. Pozor na úřední pokuty.

Nov vrcholí 21/01/2023
Novoluní otevírá osudové situace kolem justice, soudních nebo úředních záležitostí na téma peníze a bydlení. Vyřizování hypotéky, půjčky apod. Můžete pomýšlet na studium nebo plánovat cestu do zahraničí.

Pohyb Marta vlastním znamení je obdobím značné aktivity. Do 12/01/2023 Mars couvá zpět, poté se otočí a přejde do přímého směru. Konečně vše běží opět jak má.

Blíženci budou mít mnoho fyzické energie a odvedou kus perfektní práce na svém pracovním úkolu. Dostanou možnost spoustu problémů vyřešit a také toho hodně dokázat. Díky Martu zvládnou překonávat různé nástrahy. Tyto energie by měli použít správným směrem. Pozor na horlivost a plýtvání energií. Využít plně sílu a energii tranzitu Marta ve svůj prospěch a pozitivním způsobem. Pozor na psychické vyčerpání. Mnoho činnosti může přinést nemoc, aby je na chvilku zastavila. Mars zde nenechá nikoho odpočinout až do jara 2023.

RAK

Úplněk nastane 07/01/2023 
Úplněk ve vlastním znamení uzavírá a vyjasňuje vztahové situace v rodině, zejména ve spojení s ženami rodu jako je manželka, sestra, dcera, matka, nebo babička. Černá Luna rozehrála karmické záležitosti kolem domova a rodiny. Nyní, po devíti měsících působení, zakončuje tímto úplňkem vliv Černé Luny, který vyvolával silné emoce. Ukončí se vztahy, nastavují se nová pravidla.

Nov vrcholí 21/01/2023
Novoluní otevírá osudové situace do oblasti sexu a sexuality. Finanční záležitosti spojené s další osobou nebo institucí. Můžete řešit dědictví, hypotéku, nákup, prodej nemovitosti. Saturn spolu s Venuší dohlíží na finanční transakce. Další velké téma je láska a hodnoty. Přichází cosi osudového do milostného života, je třeba udělat si pořádek.  

Mars, planeta aktivity, se pohybuje tématem odstraňování, kde ukončí vše, co nemá pokračovat. Nejsilněji pocítíte vliv Marta do poloviny 01/2023. Ukončí práci, spolupráci nebo nějakou činnost. Aktivita dané osoby se bude obracet na minulé životy, na témata uložená hluboko v nevědomí. Mars může vytahovat na povrch něco důležitého z minulosti. Planeta Mars může aktivovat nepřátele a také nepříjemné pomluvy. V této době zachovejte klid, nevzbuzujte pozornost, v klidu rozjímejte a rekapitulujte, co chcete od života.  Průchod tímto tématem může být problematický, pokud jej nezvládnete správným způsobem. Může to být období frustrace, odříkání, zdá se Vám, že nejste správně hodnoceni, nemáte žádné uznání, jste neustále někam tlačeni.

Tradiční pojetí tohoto tématu zní „téma skrytých nepřátel“, které se nyní může začít projevovat. Způsob, jak tyto vlivy zmírnit, je ten, že si jej budete vědomi a budete si uvědomovat, jak se chováte, i to, jak sami sebe v očích druhých shazujete. Vlivem těchto energií budete často emocionálně rozrušeni, což se v tomto období bude stávat často. Varujte se konfrontace a konfliktům s jinými lidmi. Pokuste se dívat sami na sebe a poznávat tak modely vašeho jednání i chování.

LEV

Úplněk nastane 07/01/2023 
Úplněk otevírá 13. komnatu vaší psychiky. Něco skrytého, nebo tajného vyjde na povrch, něco, co souvisí s domovem, ženami rodu a stabilitou. V této době se řeší zdraví, jiní mohou mít psychické problémy. Lvi čekají na svůj úplněk, který nastává za měsíc, kdy se vše vyjasní.

Černá Luna začíná působit v tématu dětí, partnerů a pracovního partnerství, kreativity. Lvy čeká řešení mužské energie (otec, partner, syn apod.)

Nov vrcholí 21/01/2023
Novoluní přináší osudové situace do vztahů, smluv, dohod a nastavení nových pravidel. Je potřeba dát si do pořádku majetek, peníze v souvislosti s bydlením. Někdo důležitý Vám vstoupí do života. Přichází větší zodpovědnost ve finanční oblasti. Úřady a peníze. Hypotéka, půjčky, dotace apod.  

Mars působí v oblasti přátel, společnosti a společenství, kde chtějí působit. Aktivita Lvů bude zaměřena na přátele a lidi kolem nich. Je dobré chodit mezi lidi, do společnosti. Mohou potkat důležité osoby pro budoucnost. Změna lidí, zejména spolupracovníků nebo změna pracovního místa.

PANNA

Úplněk nastane 07/01/2023 
Úplněk uzavře působení v určité skupině osob nebo společenství. Přátelé odkryjí svou tvář. Někdo Vás může zklamat, nebo se v někom zklamete. Je potřeba si vytřídit své přátele a vůbec lidi kolem své osoby. Můžete ztratit někoho z rodiny (ženská energie). Dostane se Vám důležitá zpráva ohledně práce, partnera či potomka.

Merkur působí v Kozorohu ve zpětném chodu do 18/01/2023. Poté se otočí a opět vše bude fungovat, jak má.

Nov vrcholí 21/01/2023
Novoluní otevírá cestu k nové spolupráci, novým kolegům a spolupracovníkům. Komunikace s úřady, úřední dokumenty. Osudové situace, na které nemáte žádný vliv. Dále doporučuji preventivní prohlídku, návštěvu lékaře. Pozor na psychiku, zdraví. Možná péče o osobu blízkou.

Mars aktivuje vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Přichází ocenění za práci a možný postup v kariéře, možná změna. Nejsilněji pocítíte vliv Marta v první polovině 01/2023, kdy bude ve zpětném chodu. Panny budou naplno cítit ctižádost a snahu se prosadit nejen v práci, ale i ve společnosti. Období je velmi příznivé pro uzavírání obchodních dohod, ovšem jen ty, které se vrací zpět, nebo jsou rozjednané z minulosti. Přichází doba provádění reorganizací kolem práce, které budou v budoucnu ku prospěchu. Může jít o zásadní změnu v životě, práci nebo kariéře. Pracovně se nezastavíte.

VÁHA

Úplněk nastane 07/01/2023 
Úplněk vnese jasno do karierní a pracovní oblasti. Téma práce a bydlení, stability. Nové smlouvy a dohody, úřední dokumenty. Dořešení a vyústění dlouhodobých záležitostí, které se otevřely na jaře 2022. Ceres ve vlastním znamení dává všem zabrat ve vztazích.

Nov vrcholí 21/01/2023
Novoluní otevírá období kreativity, tvořivosti a plodnosti. Novoluní přináší někoho důležitého do vztahů, někdo Vám může nabídnout lepší pracovní pozici. Kdo touží po dítěti, je ideální čas počít nebo řešit. Ploďte, tvořte a vytvářejte. Ideální na rodinné sešlosti.

Mars působí v tématech justice, práva a úředních záležitostí.  Aktivita se může také projevovat v souvislosti s cizinou, cestou do zahraničí, rozšiřováním vědomostí formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a školení. V průběhu tohoto období přichází také touha rozvíjet se po duchovní stránce, cestování a vzdělávání. Podepisování úředních dokumentů. Nejsilněji pocítíte vliv Marta v první polovině 01/2023, kdy bude ve zpětném chodu. 

ŠTÍR

Úplněk nastane 07/01/2023 
Úplněk uzavře úřední záležitosti v souvislosti s domovem, rodinou, s ženou v rodině jako je manželka, partnerka, matka, dcera, sestra apod. Dořešíte dlouhodobé situace. Dostanete zprávu, nebo podniknete důležitou cestu. Možné řešení na úřadech, můžete očekávat řešení spojené s automobilem, či jiným dopravním prostředkem.  

Nov vrcholí 21/01/2023
Novoluní otevírá novou cestu ke stabilitě, pevné půdě pod nohama. Vylepšujete si svou tělesnou schránku. Můžete zútulňovat byt nebo dům. Někdo se touží přestěhovat, někteří změní pracovní místo. Osud si zde pohrává, proti osudu se nedá postavit, pouze přihlížet. Pluto, planeta osudu, při novoluní asistuje a tím udává směr životní cesty.

Mars působí v oblasti hodnot, které sdílíme s druhými, může dojít k neshodám v oblasti cenností a materiálních věcí, což je může přinutit přehodnotit, pozměnit postoje. V manželství nebo partnerských vztazích může dojít ke sporům ohledně společných finančních prostředků. Pozor na nakládání se společnými penězi, které mohou být utráceny hloupě a zbytečně.  V tomto období probíhá aktivní transformace a proměna duše. Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, nebo alimenty. Období, ve kterém se aktivně věnujeme financím z cizích zdrojů, investicím do podnikání. Peníze ve společném vlastnictví. Nejsilněji pocítíte vliv Marta v první polovině 01/2023, kdy bude ve zpětném chodu.  Mars zde působí do jara 2023.

STŘELEC

Úplněk nastane 07/01/2023 
Úplněk vnese jasno do záležitosti rodiny a financí. Dědictví, závěť, úřady spojené s financemi a bydlením. Můžete řešit sex a sexualitu, milenku, zálety, alimenty apod. Někdo může řešit zdravotní stánku. Kdo prodává nebo kupuje např. nemovitost, dostane důležitou zprávu. Úřady a peníze, které řešíte dlouhodobě, se dořeší.

Nov vrcholí 21/01/2023
Novoluní přináší cesty, cestování, vzdělávání, úřady ve spojení s financemi. Můžete si koupit automobil, nebo jiný dopravní prostředek. Někdo řeší autoškolu, jiní školu. Přichází osudová situace. Dozvíte se důležitou zprávu. Je třeba si dořešit úřední záležitosti spojené s bydlením a financemi.

Mars aktivuje vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání. Budete se aktivně věnovat lidem kolem sebe. Můžete dohodnout nové podmínky, podepsat smlouvy nebo písemnosti. Nejsilněji pocítíte vliv Marta do 12/01/2023. V tomto období se mohou posílit nebo ukončit a uzavřít veškeré vztahové záležitosti. Zde Mars aktivoval vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání. Budete se aktivně věnovat lidem kolem sebe. 

KOZOROH

Úplněk nastane 07/01/2023 
Úplněk vnese jasno do oblasti vztahů v rodině, řešení ve spojení se ženami (matka, dcera, babička, sestra apod.). Dlouhodobé situace vyústí a po úplňku se dořeší. Merkur působí v Kozorohu ve zpětném chodu do 18/01/2023, poté se otáčí do přímého směru. Dořešíte smlouvy a pracovní dohody. Zmatek a chaos končí.

Nov vrcholí 21/01/2023
Novoluní otevírá cestu ke zvýšení prestiže. Dostanete přidáno na platu, nebo odměnu. Pokud nejste spokojeni v pracovní rovině, pak budete chtít změnu. Uvědomíte si své kvality. Ceres v pracovní rovině ve vztazích Vám dává zabrat. Přichází osudová zpráva, či cesta. Řešení financí spojených s bydlením.

Mars přináší plnění povinností a chuť do práce. Budete dělat co je potřeba.  Potřeby druhých by měly být pro vás prioritní. Pravděpodobně se Vám moc nebude chtít pracovat pro někoho jiného, a to s sebou může přinášet konflikty s nadřízenými i celkové obtíže v práci. Jestli jste zaměstnavatelem, mohou přicházet konflikty s podřízenými. Budou se domnívat, že je málo oceňujete. V současnosti není zrovna čas na týmovou práci. Mars zde přechází přes oblast zdraví. Může znamenat zdravotní problémy, které se mohou projevit ve formě infekcí, horečky či nehody. V tomto období je zvýšená aktivita kolem spolupráce nebo zvažování o nové spolupráci, ale také plnění úkolů, které jste slíbili vykonat. Měli byste se věnovat tématům svého zdraví a zdraví blízkých. Pocítíte chuť organizovat nebo se zasadit o změny v práci. V současném období platí, že řešíte zdraví, spolupráci a službu pro někoho druhého, přináší nám mnoho povinností. Nejsilněji pocítíte vliv Marta do 12/01/2023, kdy bude ve zpětném chodu.  Poté se Mart dostává do přímého směru, vše se narovná a plyne, jak má.

VODNÁŘ

Úplněk nastane 07/01/2023 
Úplněk uzavírá a vnese jasno do oblasti psychiky a zdraví. Mohou nastat problémy se spolupracovníky. Může odejít kolega. V tento čas dořešíte dlouhodobé problémy. Je doba na preventivní kontrolu u lékaře. Zákrok spojený s Vaší tělesnou schránkou. Řeší se rodina, ženy v rodině, domov pro naší duši – tělo. Dozvíte se důležitou osudovou zprávu. Nějaké tajemství, které nemělo vyplout na povrch. Do novoluní si dejte pozor na svou osobu, zejména zdravotní stránku. Úrazy a pohybový aparát je v ohrožení.

Nov vrcholí 21/01/2023
Novoluní ve vlastním znamení otevírá cestu k realizaci plánů a představ. Saturn s Venuší vše trochu brzdí, je třeba dát si do pořádku své lásky, peníze a bydlení. Novoluní ve spojení s osudovým Plutem naznačuje Vaší novou životní cestu.

Mars působí v oblasti plodnosti, tvořivosti, kreativity. Vodnáři mohou očekávat zvýšení touhy, mohou něco plodit, tvořit. Mars zde aktivuje oblast dětí, partnerů a tvorby. Pod jeho vlivem vznikne něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Aktivita se točí kolem dětí, rodinných oslav a vztahů s lidmi kolem, nasměrování na novou životní cestu. Toto je aktivní období vhodné na zkoušky, přijímací řízení nebo pohovory. Dochází k seznámení se s důležitou osobou. Může přijít nový společník. Dobré na seznamování se s důležitými lidmi. Vhodné období na cesty. Pracovně se bude dařit. Nejsilněji pocítíte vliv Marta do 12/01/2023, kdy bude ve zpětném chodu.  Poté se otočí a opět vše navrací k normálu.

RYBY

Úplněk nastane 07/01/2023 
Úplněk dořeší téma potomstva, partnerů, pracovního partnerství. Řeší se rodinné záležitosti, které jsou dlouhodobým problémem. Černá Luna má nyní největší sílu, poté úplněk vnese jasno a jeho síla odeznívá.

Nov vrcholí 21/01/2023
Novoluní přináší osudové situace, nad kterými je nutné se zastavit. Bude rekapitulovat svůj dosavadní život. Kudy se ubírat ve spojení s financemi, bydlením a vztahy. Období, kdy psychika a zdraví vystupuje do popředí. Je třeba vydržet do dalšího novoluní, které vrcholí 20/02/2023. Poté se nasměrujete na novou cestu.

Mars spouští značné aktivity v místech, kde žijete. Ryby vylepšují své pracovní zázemí či bydlení. Očekávejte řešení v souvislosti se ženami rodu (např. dcera, matka, babička, tchýně, švagrová). Veškerá aktivita bude zaměřena především na domov. Pocítíte chuť být aktivní a vše doma organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Budete řešit vše pro zvýšení pracovní stability a situace související s bydlením a obydlím. V tomto období se také řeší zdraví a psychika.  Nejsilněji pocítíte vliv Marta do 12/01/2023, kdy bude ve zpětném chodu.  Poté se otočí a opět vše navrací k normálu.

počet zobrazení: 17169