Aktuální pohyby a vliv planet v únoru 2023 pro jednotlivá znamení

Slunce se pohybuje znamením Vodnáře a do Ryb vstoupí 18/02/2023 ve 23:33 hod.

Úplněk ve Lvu nastane 05/02/2023 19:28 hod. Úplněk je důležitý pro Lvy. Slunce spolu se Saturnem přináší dořešení úředních záležitostí spojených s dětmi a partnery v souvislosti s financemi a bydlením či stabilitou. Úplněk nám vnese jasno do oblasti pracovních a životních partnerů a dětí.

Černá Luna působí ve znamení Lva působí až do 10/2023.

Nov v Rybách vrcholí 20/02/2023 ve 08:05 hod. Novoluní je důležité pro Ryby. Pro ostatní znamení se otevírá téma duchovního růstu, řešení minulosti. Cesta ze začarovaného kruhu. Cesta k odbourání závislostí a zlozvyků. Spolu se Saturnem působí v otázkách úředních.

Mars se pohybuje znamením Blíženců, kde se bude pohybovat nezvykle dlouho tam a zpět až do jara 2023.

Venuše se pohybuje znamením Ryb do 20/02/2023, poté se přesune do Berana.

Merkur působí v Kozorohu do 11/02/2023, poté se přesune do znamení Ryb.

Saturn ve Vodnáři bude působit do 07. března 2023.

Jupiter v Beranu působí do 05/2023.

Pluto působí do 23/03/2023 v Kozorohu

Beran

Úplněk nastane 05/02/2023
Úplněk vnáší jasno do partnerské roviny. Otevřel se karmický rok vztahů a ihned začal působit. Vyjasníte si pracovní a partnerské vztahy. Někdo Vás může opustit, někdo nový naopak přijít do života. Je nutné si nastavit určitá pravidla jak dál.

Další téma k řešení jsou potomci. Vnesete jasno do oblasti dětí a potomků. Ukončíte situace v souvislosti s dětmi, jako je bydlení, finance a vztahy.

Nov vrcholí 20/02/2023
Novoluní otevírá Vaší otevírá 13. komnatu. Je třeba zrekapitulovat dosavadní život. Kudy se chcete ubírat. Jak v pracovní tak partnerské rovině. Přijdete na zajímavé myšlenky. Hluboko ve vás jsou ukryté informace, které chtějí na povrch. Je třeba uklidit si život. Připravujete se na novoluní v Beranu, které proběhne v březnu a také v dubnu, kde nastartujete novou cestu. Do novoluní nic nového nevymyslíte, soustřeďte se na své myšlenky, zejména co ukončit. Nastavte si cíl své životní cesty.

Venuše vstoupí 20/02 do vlastního znamení Berana. Několik týdnů budete zářit na všechny strany. Jste nepřehlédnutelní.

Mars do jara 2023
Mars působí dlouhodobě v oblastech komunikace, úřadů, vzdělávání a také cestování. Měli byste být všude slyšet. Dát o sobě vědět světu. Řeší se automobil, vzdělávání, kurzy a školení nebo nějaká cesta s tím spojená. Také se může otevřít téma sourozenců.

Aktuálně se vše točí kolem cestování (např. dopravní prostředek) a komunikace s úřady. Rozšiřování vědomostí, být vidět a slyšet.

BÝK

Úplněk nastane 05/02/2023
Úplněk vnáší jasno do oblasti bydlení, rodiny a stability v souvislosti s dětmi či partnery. Černá Luna začala působit a otevřela karmický rok vztahů. Začnete přemýšlet, jak si vytvořit pohodový domov, kde hlavní roli hraje partner, rodič nebo děti. Někdo se hodlá sestěhovat a

bydlet společně s potomkem. Některým naopak může někdo odejít z domova, např. dospělý syn se odstěhovat do vlastního „hnízda“. Někteří ukončí situaci, která souvisí s prací a úředními záležitostmi.

Nov vrcholí 20/02/2023
Novoluní otevírá cestu do společnosti, tam, kam jste se toužili dostat. Přijímejte všechna pozvání, můžete potkat osobu, která vás posune kupředu. Změníte způsob myšlení. Je třeba využít kamarádů a přátel k prosazení vašich záměrů. Někdo změní práci, někteří se mohou přestěhovat. Změnit lidi kolem sebe je důležitý úkol tohoto novoluní.

Mars zde působí v tématu peněz, majetku a hodnot. Finance jsou zaktivovány, zejména ty úřední. Býci mohou nakupovat, utrácet, investovat. Aktivita bude vložena do financí, zejména spojených s úřady.

BLÍŽENEC

Úplněk nastane 05/02/2023
Úplněk vnáší jasno do úředních záležitostí spojených s dětmi nebo partnery. Uzavřete téma školy, učení a vzdělávání potomků. Emoce jsou velmi silné. Budete muset komunikovat, volat, nebo psát na toto téma. Černá Luna vystrkuje své drápky. Pozor co podepisujete nebo dohodnete. Úřední listiny a soudní dohry, které se mohou otočit proti Vám.

Nov vrcholí 20/02/2023
Novoluní otevírá pracovní a kariérní rovinu. Někteří nastoupí do nové práce, jiní se posunou ve své kariéře. Kdo není spokojen, může si domluvit pohovor v nové práci. Ideální čas se pohnout směrem kupředu, nové pracovní příležitosti čekají. Počítejte s větší zodpovědností a vyššími nároky v pracovní rovině.

Pohyb Marta vlastním znamení je obdobím značné aktivity

Blíženci budou mít mnoho fyzické energie a odvedou kus perfektní práce na svém pracovním úkolu. Dostanou možnost spoustu problémů vyřešit a také toho hodně dokázat. Díky Martu zvládnou překonávat různé nástrahy. Tyto energie by měli použít správným směrem. Pozor na horlivost a plýtvání energií. Využít plně sílu a energii tranzitu Marta ve svůj prospěch a pozitivním způsobem. Pozor na psychické vyčerpání. Mnoho činnosti může přinést nemoc, aby je na chvilku zastavila. Mars zde nenechá nikoho odpočinout až do jara 2023.

RAK

Úplněk nastane 05/02/2023
Úplněk vnáší jasno do finančních záležitostí, které jsou nějakým způsobem propojeny s dětmi, rodiči nebo partnery. Černá Luna začíná působit. Emoce jsou vypjaté. Peníze úřední jako je banka, hypotéka či půjčka na bydlení. Buďte opatrní na veškerý majetek a peněžní transakce. Co je pod Černou Lunou, může vyvolat později problém na duši.

Nov vrcholí 20/02/2023
Novoluní otevírá novou duchovní cestu a zrání duše. Plánujte, nebo můžete cestovat do zahraničí. Vzdělávání a učení, jako jsou kurzy a školení. Někteří mohou řešit soudní a úřední finanční záležitosti. Otevírají se vaše sny, představy a touhy. Někdy možná nereálné, ale krásné a opojné. Vaše duše touží po spřízněné osobě, která vám otevře srdce. Napište do svého deníčku báseň, nebo láskyplný příběh.

Mars, planeta aktivity, se pohybuje domem odstraňování, kde ukončí vše, co nemá pokračovat. Ukončí práci, spolupráci nebo nějakou činnost. Aktivita dané osoby se bude obracet na minulé životy, na témata uložená hluboko v nevědomí.

Mars může vytahovat na povrch něco důležitého z minulosti. Planeta Mars může aktivovat nepřátele a také nepříjemné pomluvy. V této době zachovejte klid, nevzbuzujte pozornost, v klidu rozjímejte a rekapitulujte, co chcete od života. Průchod tímto tématem může být problematický, pokud jej nezvládnete správným způsobem. Může to být období frustrace, odříkání, zdá se Vám, že nejste správně hodnoceni, nemáte žádné uznání, jste neustále někam tlačeni.

Tradiční pojetí tohoto tématu zní „téma skrytých nepřátel“, které se nyní může začít projevovat. Způsob, jak tyto vlivy zmírnit, je ten, že si jej budete vědomi a budete si uvědomovat, jak se chováte, i to, jak sami sebe v očích druhých shazujete. Vlivem těchto energií budete často emocionálně rozrušeni, což se v tomto období bude stávat často. Varujte se konfrontace a konfliktům s jinými lidmi. Pokuste se dívat sami na sebe a poznávat tak modely vašeho jednání i chování.

LEV

Úplněk ve Lvu nastane 05/02/2023
Úplněk vnáší jasno do partnerské a pracovní roviny. Černá Luna začala úřadovat ve vztazích s rodiči, dětmi či partnery.

Můžete ukončit nebo upevnit svůj pracovní nebo partnerský vztah. Téma potomků a pracovní kreativity dostává nový rozměr.

Tento rok se otevírá karma a přináší silné emoce do mužské energie  (otec, partner, bratr, syn apod.) Před úplňkem jsou tzv. „kritické dny“, kdy si na sebe musíte dát pozor. Po úplňku bude lépe, alespoň budete mít jasnější situace. Černá Luna působí ve znamení Lva do 10/2023.

Nov vrcholí 20/02/2023
Novoluní otevírá nové možnosti v oblasti sexuality a finančních záležitostí. Můžete žádat o hypotéku, půjčku nebo různé dotace. Můžete získat peníze prodejem, dědictvím, nebo na Vás může někdo přepsat např. nemovitost (závěť). Peníze se dotýkají společného jmění s další osobou, kolegou, spolupracovníkem nebo bankou. Někteří pocítí zvýšenou sexuální touhu. Můžete počít dítě, nebo si najít sexuálního partnera. Probouzí se Vaše duchovní stránka. Zvýší se vaše citlivost a vnímání Světa.

Mars působí v oblasti přátel, společnosti a společenství, kde chtějí působit. Aktivita Lvů bude zaměřena na přátele a lidi kolem nich. Je dobré chodit mezi lidi, do společnosti. Mohou potkat důležité osoby pro budoucnost. Změna lidí, zejména spolupracovníků nebo změna pracovního místa.

PANNA

Úplněk nastane 05/02/2023
Úplněk vnese jasno do oblasti pracovních a životních partnerů. Zrekapitulujete dosavadní život, kdy si uvědomíte s kým chcete žít nebo pracovat. Někteří si vyjasní situace s potomkem. Během roku se toto karmické téma otevře a vy jen budeme muset jednou pro vždy vyřešit. S rozhodnutím počkejte do příštího úplňku, kdy budou vztahy na pořadu dne.

Nov vrcholí 20/02/2023

Novoluní otevírá novou příležitost ve vztazích. Můžete někoho zajímavého najít. Zlepšit či upevnit probíhající vztahové záležitosti. Nastavit nová pravidla. Vztahy máme partnerské, pracovní, rodinné apod. Zde všude se bude narovnávat minulost. Zrealizujte své představy, jak chcete, aby vypadaly. Komunikace na úrovni pracovní roviny. Domluvte si své pracovní požadavky přesně tak, jak si přejete Vy.

Mars aktivuje vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Přichází ocenění za práci a možný postup v kariéře, možná změna.

Panny budou naplno cítit ctižádost a snahu se prosadit nejen v práci, ale i ve společnosti. Období je velmi příznivé pro uzavírání obchodních dohod, ovšem jen ty, které se vrací zpět, nebo jsou rozjednané z minulosti.

Přichází doba provádění reorganizací kolem práce, které budou v budoucnu ku prospěchu. Může jít o zásadní změnu v životě, práci nebo kariéře. Pracovně se nezastavíte.

VÁHA

Úplněk nastane 05/02/2023
Úplněk vnáší jasno do oblasti přátel a společenství, které Vás obklopuje. Vyústí vztahy s mužskou energií. Je třeba si vyčlenit a roztřídit kolegy a partnery. S kým chcete pracovat a tvořit? S kým chcete kamarádit? Do jaké společnosti chci patřit? Toto všechno otevře Černá Luna spolu s úplňkem. Máte čas do podzimu vše prožít a zažít na vlastní kůži a poté teprve vynést ortel.

Nov vrcholí 20/02/2023
Novoluní otevírá nové možnosti spolupráce a pracovního partnerství. Někomu přichází noví kolegové, někteří změní práci. Komplikace v pracovní rovině již odezněly a nyní se konečně otevírají dveře možností dokořán.

Mars působí v tématech justice, práva a úředních záležitostí. Aktivita se může také projevovat v souvislosti s cizinou, cestou do zahraničí, rozšiřováním vědomostí formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a školení. V průběhu tohoto období přichází také touha rozvíjet se po duchovní stránce, cestování a vzdělávání. Podepisování úředních dokumentů.

ŠTÍR

Úplněk nastane 05/02/2023
Úplněk vnáší jasno do pracovní oblasti. Černá Luna zahájila své působení. Něco se uděje v pracovní rovině. Nemusí se Vám líbit změny, které se chystají. Během tohoto roku prožijete velké pracovní otřesy, které nakonec povedou k lepší budoucnosti.

Nov vrcholí 20/02/2023
Novoluní otevírá nové možnosti v oblasti partnerství a spolupráce. Kdo hledá partnera pro život, může se někdo zajímavý objevit nebo můžete upevnit vztah. Dostanete pracovní příležitost, nabídku. Toto je období vhodné na rodinné sešlosti, můžete plodit, tvořit a vytvářet. Kdo touží po potomstvu, může se zadařit.

Mars působí v oblasti hodnot, které sdílíme s druhými, může dojít k neshodám v oblasti cenností a materiálních věcí, což je může přinutit přehodnotit, pozměnit postoje.

V manželství nebo partnerských vztazích může dojít ke sporům ohledně společných finančních prostředků. Pozor na nakládání se společnými penězi, které mohou být utráceny hloupě a zbytečně. V tomto období probíhá aktivní transformace a proměna duše. Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, nebo alimenty. Období, ve kterém se aktivně věnujeme financím z cizích zdrojů, investice do podnikání. Peníze ve společném vlastnictví. Mars zde působí do jara 2023.

STŘELEC

Úplněk nastane 05/02/2023
Úplněk vnáší jasnější světlo do oblasti soudů a úřadů, justice, školy a vzdělávání nebo oblast ciziny a zahraničí v souvislosti s partnery nebo dětmi.

Někteří se mohou např. začít soudit o alimenty, někomu se stěhuje potomek (partner) do zahraničí, nebo chce přesun na jinou školu. Tato témata budete řešit skoro celý rok 2023 a přinese hodně emocí. Nakonec vše dopadne podle karmického plánu.

Nov vrcholí 20/02/2023
Novoluní otevírá nové možnosti v oblasti stability, bydlení a také zdraví. Nastavíte si pravidla v rodině. Někdo se může chtít přestěhovat, nebo zkvalitnit své bydlení. Někteří si mohou vylepšit kancelář nebo pracovní zázemí. Můžete zrealizovat své představy o svém domově. Můžete vylepšit svou tělesnou schránku.

Mars aktivuje vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání. Budete se aktivně věnovat lidem kolem sebe. Můžete dohodnout nové podmínky, podepsat smlouvy nebo písemnosti. V tomto období se mohou posílit nebo ukončit a uzavřít veškeré vztahové záležitosti. Zde Mars aktivoval vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání. Budete se aktivně věnovat lidem kolem sebe.

KOZOROH

Úplněk nastane 05/02/2023
Úplněk vnáší jasno do oblasti sexuality a financí souvisejících s partnery, rodiči nebo dětmi. Černá Luna otevírá karmické situace a silné emoce na toto téma. Někteří řeší mimopartnerský poměr, někteří alimenty. Kdo žádá o hypotéku nebo půjčku může pohořet. Společný majetek a peníze jsou náplní dalších měsíců. Dědictví, prodej nemovitosti apod. Zatím to nepůjde podle vašich představ.

Nov vrcholí 20/02/2023
Novoluní otevírá nové možnosti do vzdělávání, komunikace a školení. Cestování a cesty. Můžete si koupit nové auto, udělat autoškolu, nebo si koupit kolo či motorku. Splňte si své sny. Otevřete se svým niterným představám a začnete duchovní růst. Je třeba přenastavit svůj život a začít nově a jinak myslet.

Mars přináší plnění povinností a chuť do práce. Budete dělat co je potřeba. Potřeby druhých by měly být pro vás prioritní. Pravděpodobně se Vám moc nebude chtít pracovat pro někoho jiného, a to s sebou může přinášet konflikty s nadřízenými i celkové obtíže v práci. Jestli jste zaměstnavatelem, mohou přicházet konflikty s podřízenými. Budou se domnívat, že je málo oceňujete. V současnosti není zrovna čas na týmovou práci. Mars zde přechází přes oblast zdraví. Může znamenat zdravotní problémy, které se mohou projevit ve formě infekcí, horečky či nehody. V tomto období je zvýšená aktivita kolem spolupráce nebo zvažování o nové spolupráci, ale také plnění úkolů, které jste slíbili vykonat. Měli byste se věnovat tématům svého zdraví a zdraví blízkých. Pocítíte chuť organizovat nebo se zasadit o změny v práci. V současném období platí, že řešíte zdraví, spolupráci a službu pro někoho druhého, přináší nám mnoho povinností.

VODNÁŘ

Úplněk nastane 05/02/2023
Úplněk vnáší jasnější světlo do všech vztahů. Týká se ryze mužské energie. Otevírá silné emoce, které budete řešit tento rok. Karmické téma spojené s dětmi, rodiči nebo partnery jako je syn, bratr, otec, děda, apod. Je potřeba nastavit si nová pravidla, taková, která vyhovují Vám. Někteří budou chtít uzavřít partnerský vztah, který nefunguje. Přichází napětí do vztahů.

Merkur od 11/02/2023 ve vlastním znamení přináší zvýšené cestování, komunikaci, telefonování a zařizování na úřadech.

Nov vrcholí 20/02/2023
Novoluní přináší zvýšení prestiže a peníze do vašeho života. Můžete očekávat zvýšení platu, nebo si o něj řekněte. Uvědomíte se kým jste. Zda-li Vám peníze vládnou nebo Vy jim. Zrealizujte své představy, sněte a představujte si, jak chcete žít. Je třeba změnit způsob života a myšlení. Duchovní rozvoj hodnot. Začít jinak. Vy na to máte. Věřte si.

Mars působí v oblasti plodnosti, tvořivosti, kreativity. Vodnáři mohou očekávat zvýšení touhy, mohou něco plodit, tvořit. Mars zde aktivuje oblast dětí, partnerů a tvorby. Pod jeho vlivem vznikne něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Aktivita se točí kolem dětí, rodinných oslav a vztahů s lidmi kolem, nasměrování na novou životní cestu. Toto je aktivní období vhodné na zkoušky, přijímací řízení nebo pohovory. Dochází k seznámení se s důležitou osobou. Může přijít nový společník. Dobré na seznamování se s důležitými lidmi. Vhodné období na cesty. Pracovně se bude dařit.

RYBY

Úplněk nastane 05/02/2023
Úplněk vnese jasno do oblasti pracovních vztahů. Můžete ukončit určitou spolupráci. Uzavřít situace s kolegy nebo spolupracovníky. To, co jste řešili delší dobu se konečně dá do pohybu. Velké emoce otevírá Černá Luna, která bude působit v této oblasti devět měsíců.

Další téma je spojeno se zdravím a psychikou. Pokud se objeví problém, řešte jej včas. Do novoluní nic nového nevymyslíte. Snažte se zvládnout svou psychiku a zdravotní stránku.

Venuše působí do 20/02/2023 ve vlastním znamení. Budete zářit na všechny strany, jste nepřehlédnutelní.

Nov v Rybách vrcholí 20/02/2023
Nejdůležitější novoluní tohoto roku nastává. Nyní můžete zrealizovat své plány a myšlenky. Nastolíte novou cestu. Duchovní proměnu, která potrvá tři roky. Dostane se Vám příležitost prosadit se v pracovní a životní rovině. Můžete se vymanit ze starých karmických vzorců křivdy a nespravedlnosti. Jděte si za svým cílem.

Mars spouští značné aktivity v místech, kde žijete. Ryby vylepšují své pracovní zázemí či bydlení. Očekávejte řešení v souvislosti se ženami rodu (např. dcera, matka, babička, tchýně, švagrová). Veškerá aktivita bude zaměřena především na domov. Pocítíte chuť být aktivní a vše doma organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Budete řešit vše pro zvýšení pracovní stability a situace související s bydlením a obydlím. V tomto období se také řeší zdraví a psychika.

Doporučuji: vitamínový přípravek pro děti

http://41109927.fitline.com/0705059

počet zobrazení: 19942