Aktuální pohyby a vliv planet v září  2022 pro jednotlivá znamení

Slunce se pohybuje znamením  Panny. Do Vah vstoupí 23/09/2022 ve 03.03 hod.

Nov v Panně  vrcholí  27/08/2022 ve 10,17 hod.
Novoluní působí koncem srpna a v polovině září.  Novoluní je důležité pro Panny. Pro ostatní znameníse otevírá téma zdraví a péče o druhé, spolupráce, spolupracovníků a kolegů.

Úplněk v Rybách  nastane 10/09/2022 11,59 hod.
Úplněk je důležitý pro Ryby. Velmi silný úplněk je o emocích, intuici a napojení na Vesmír. Romantické prožitky v lásce.  Smutnění, strachy, depresivní stavy, vymýšlení si životních scénářů, které nenastanou.

Nov ve Vahách  vrcholí  25/09/2022 ve 23,54 hod.
Novoluní je důležité pro Váhy. Pro ostatní znameníse otevírá téma vztahů. Novoluní proběhne za asistence Merkuru a Venuše v Panně. Zde energie planet propojí a budou spolu působit.

Černá Luna je ve znamení Raka, bude působit do konce roku 2022.

Mars se pohybuje znamením Blíženců, kde se bude pohybovat nezvykle dlouho tam a zpět až do jara 2023.

Venuše se pohybuje znamením Lva do 05/09/2022, poté  se přesune do znamení Panny, kde působí až do 29/09/2022. Váhy se mohou těšit od konce měsíce na přízeň Venuše

Merkur působí ve znamení Vah. Od 10/09/2022 nabere zpětný chod. Couvat bude Váhami zpět do Panny (23/09/2022) až do začátku 10/2022. 02/10/2023 se Merkur otočí a bude mít směr kupředu. Vše se vrátí do normálu. Po dobu couvajícího Merkuru se kazí přístroje (telefony, počítače, pračky apod.). Nezačínejte nové situace, jelikož vše bude jinak. Komunikace vázne, zpožďují se vlaky, letadla. Počítejme se zácpou na silnicích. V této době nás dožene minulost. Dokončete rozjednané věci, zejména vztahy, smlouvy a dohody. Čekejme, že se nám budou vracet lásky z minulosti.

Saturn ve Vodnáři bude působit celý rok 2022 a rok 2023. Saturn se pohybuje ve zpětném chodu do  23/10/2022. V tuto dobu silně působí na situace, které nám přednesl k řešení poslední dva roky.

Jupiter v Beranu působí od 10/05 do 28/10/2022 a také od 20/12/2022 do 05/2023.

Aktuálně couvá zpět Beranem  do 28/10/2022, kdy napravuje minulost.

Video k horoskopům pro Berany, Býky a Blížence můžete shlédnout zde.

Beran

Nov  vrcholí  27/08/2022
Novoluní působí koncem srpna a v polovině září.  Otevírá téma zdraví a péče o druhé, spolupráce, spolupracovníků a kolegů. Doporučuji preventivní návštěvu lékaře. Období přináší mnoho práce. Vztahové záležitosti.

Úplněk nastane 10/09/2022
Velmi silný úplněk je o emocích, intuici a napojení na Vesmír. Vnese jasno do situace, kterou již nějaký čas řešíte. Je potřeba vyřešit minulost, abyste se mohli posunout kupředu. Nastává období, kdy je nutné hlídat si psychiku a zdraví. Do příštího úplňku se vše vyjasní, zejména vztahy.

Nov  vrcholí  25/09/2022
Novoluní otevírá oblast vztahů a nastavení pravidel. Můžete plánovat nové smlouvy, dohodnout si nové, lepší podmínky. Zlepší se komunikace s lidmi kolem Vás. Vrací se Vám resty z minulosti. Ozve se osoba, kterou znáte.  Až na začátku října dořešíte a vyřešíte vztahové komplikace, které přinese couvající Merkur. Nové dohody nechte na říjen.  

Mars přináší zvýšené tempo běžného života. Pozor na možné konflikty se sousedy, příbuznými, druhými lidmi. Opatrnost na sklony se nyní hádat kvůli vlastním názorům. Mars působí v oblastech komunikace, úřadů, vzdělávání a také cestování. Řeší se automobil, vzdělávání, kurzy a školení nebo nějaká cesta s tím spojená. Také se může otevřít téma sourozenců. Aktuálně se vše točí kolem cestování (např. dopravní prostředek) a komunikace s úřady. Rozšiřování vědomostí.

BÝK

Nov  vrcholí  27/08/2022
Novoluní působí koncem srpna a v polovině září.  
Otevírá  pracovní kreativitu a tvořivost. Přichází velmi plodné období. Kdo chce zplodit potomka, má možnost. Přináší možnost nového pracovního partnerství. Kdo hledá partnera pro život, má nyní možnost. Doba rodinných sešlostí.

Úplněk nastane 10/09/2022
Velmi silný úplněk je o emocích, intuici a napojení na Vesmír. Ukončí působení v určité skupině lidí, společnosti, nebo místě. Můžete očekávat zklamání od blízké osoby, pomluvy, nepříjemné situace. Ukončení kamarádství, odkrytí masek.

Nov  vrcholí  25/09/2022
Novoluní proběhne za asistence Merkuru a Venuše v Panně. Zde energie planet propojí a budou spolu působit. Přináší vztahové záležitosti v pracovní rovině. Nový kolega nebo spolupracovník. Nastavení pravidel v práci. Nové smlouvy a dohody. Doporučuji preventivní návštěvu lékaře.

Mars  zde  působí v tématu peněz, majetku a hodnot. Finance jsou zaktivovány, zejména ty úřední. Býci mohou nakupovat, utrácet, investovat. Aktivita bude vložena do financí, zejména spojených s úřady.

BLÍŽENEC

Nov  vrcholí  27/08/2022
Novoluní působí koncem srpna a v polovině září.  Otevírá nové možnosti v otázce bydlení, domova a stability. Někteří mohou řešit zdraví, péči a starost o matku, babičku, dceru apod. Někdo otevře oblast bydlení. Zlepšení a zkvalitnění.  Můžete uvažovat o stěhování, změně pracovního zázemí a pracovní stabilitě. Je nutné pracovat na pevné půdě pod nohama.

Úplněk nastane 10/09/2022
Velmi silný úplněk je o emocích, intuici a napojení na Vesmír. Úplněk ukončí určité pracovní záležitosti. Vnese jasno do Vašeho kariérního postupu. Může přijít rozčarování, sejmutí „růžových brýlí“, hození do reality. Pozor, aby Vám někdo nechtěl namluvit nereálné situace kolem práce. Od 10/09/2022 nabere Merkur zpětný chod. Couvat bude až do začátku října, poté se Merkur vrátí do normálu. Během couvajícího Merkuru je nutné si dořešit vztahy a poté bydlení. Někdo se Vám vrací do života,  abyste si vyřešili minulost.

Nov  vrcholí  25/09/2022
Novoluní proběhne za asistence Merkuru a Venuše v Panně. Zde se energie planet propojí a budou spolu působit. Období plodnosti a hojnosti. Můžete se setkávat s rodinou a přáteli. Tvořit a vytvářet. Kdo chce počít potomka, Vesmír je mu nakloněn. Někdo Vám může něco zajímavého nabídnout. Mohou se upevnit vztahy, zejména s dětmi nebo partnery. Od 02/10 se obrací Merkur a nabírá přímý směr. Opět bude vše běžet podle vesmírných zákonů.

Pohyb Marta vlastním znamení je obdobím značné aktivity.
Blíženci budou mít mnoho fyzické energie a odvedou kus perfektní práce na svém pracovním úkolu. Dostanou možnost spoustu problémů vyřešit a také toho hodně dokázat. Díky Martu zvládnou překonávat různé nástrahy. Tyto energie by měli použít správným směrem. Pozor na horlivost a plýtvání energií. Využít plně sílu a energii tranzitu Marta ve svůj prospěch a pozitivním způsobem. Pozor na psychické vyčerpání. Mnoho činnosti může přinést nemoc, aby je na chvilku zastavila. Mars zde nenechá nikoho odpočinout až do jara 2023.

Videohoroskopy pro Raky, Lvy a Panny můžete shlédnout zde:

RAK

Nov  vrcholí  27/08/2022
Novoluní působí koncem srpna a v polovině září.  
Otevírá téma kurzů a pracovních školení, školy a vzdělávání. Vyřizování na úřadech, komunikace, psaní a telefonování v pracovním oblasti. Někteří mohou kupovat nové auto, či jiný dopravní prostředek, zejména spjatý s prací, služební vůz apod. Řešení pokut, autoškoly, úředních jednání.

Úplněk nastane 10/09/2022
Úplněk vnese jasno do úředních záležitostí, které jste řešili na přelomu srpna a září. Škola a vzdělávání, cizina a zahraničí a také soudy a justice. Velmi silný úplněk je o emocích  a napojení na Vesmír. Nic si nenamlouvat, postavit se realitě. Nenechat se ošálit. Podtržená intuice.

Nov  vrcholí  25/09/2022
Novoluní proběhne za asistence Merkuru a Venuše v Panně. Zde se energie planet propojí a budou spolu působit.
Přináší nové možnosti do vztahů v rodině, domově, se ženami. Někteří zkvalitní bydlení, můžete rekonstruovat, pomýšlet na stěhování či změny  spojené s bydlením. Komunikace se sourozenci. Péče a starost.  Nová příležitost narovnat vztahy v rodině.

Mars, planeta aktivity, se pohybuje domem odstraňování, kde ukončí vše, co nemá pokračovat. Ukončí práci, spolupráci nebo nějakou činnost. Aktivita dané osoby se bude obracet na minulé životy, na témata uložená hluboko v nevědomí.
Mars může vytahovat na povrch něco důležitého z minulosti. Planeta Mars může aktivovat nepřátele a také nepříjemné pomluvy. V této době zachovejte klid, nevzbuzujte pozornost, v klidu rozjímejte a rekapitulujte, co chcete od života.  Průchod tímto tématem může být problematický, pokud jej nezvládnete správným způsobem. Může to být období frustrace, odříkání, zdá se Vám, že nejste správně hodnoceni, nemáte žádné uznání, jste neustále někam tlačeni.

Tradiční pojetí tohoto tématu zní „téma skrytých nepřátel“, které se nyní může začít projevovat. Způsob, jak tyto vlivy zmírnit je ten, že si jej budete vědomi a budete si uvědomovat, jak se chováte, i to, jak sami sebe v očích druhých shazujete. Vlivem těchto energií budete často emocionálně rozrušeni, což se v tomto období bude stávat často. Varujte se konfrontace a konfliktům s jinými lidmi. Pokuste se dívat sami na sebe a poznávat tak modely vašeho jednání i chování.

LEV

Nov  vrcholí  27/08/2022
Novoluní působí koncem srpna a v polovině září.  Přináší novou cestu k financím, zvýšení prestiže. Můžete očekávat peníze. Zvýšení platu, zdražení za Vaše služby. Pracovně můžete povýšit. Venuše se pohybuje znamením Lva do 05/09/2022. Budete zářit a vyčnívat mezi ostatními. Ceres Vám dává slušně zabrat, avšak pokud zaberete, přijde v brzké době sklizeň.

Úplněk nastane 10/09/2022
Velmi silný úplněk je o emocích, intuici a napojení na Vesmír.
Úplněk vnese jasno do tématu společného majetku nebo  peněz, které sdílíte s další osobou, bankou či institucí. Očekávejte řešení úředních záležitostí, které se vrací zpět k dořešení. Peníze, komunikace s úřady.

Nov  vrcholí  25/09/2022
Novoluní otevírá novou cestu ke komunikaci s úřady. Od 02/10 se Merkur otáčí do přímého směru, konečně přestane váznou komunikace. Vše se vyjasní a poběží, jak má. Podepisování smluv a úředních dokumentů. Někteří budou řešit dopravní prostředek. Téma vzdělávání a školy, kurzů a školení. Novoluní proběhne za asistence Merkuru a Venuše v Panně. Zde se energie planet propojí a budou spolu působit. Čeká Vás mnoho vyřizování.

Mars působí v oblasti přátel, společnosti a společenství, kde chtějí působit. Aktivita Lvů  bude zaměřena na přátele a lidi kolem nich. Je dobré chodit mezi lidi, do společnosti. Mohou potkat důležité osoby pro budoucnost. Změna lidí, zejména spolupracovníků nebo změna pracovního místa.

PANNA

Nov  vrcholí  27/08/2022
Novoluní působí koncem srpna a v polovině září.  Přináší novou roční cestu. Můžete zrealizovat své plány. Nejprve je nutné dořešit minulost, vrátit se zpět. Merkur nabere zpětný chod 10/09. Po dobu couvajícího Merkuru se kazí přístroje (telefony, počítače, pračky apod.). Rozhodnutí nechte na později, jelikož vše bude jinak.  V této době Vás dožene minulost. Dokončete rozjednané věci, zejména vztahy, smlouvy a dohody.

Od 05/09 se pohybuje Venuše ve Vašem znamení. Bude zářit na všechny strany. Díky Venuši jste nepřehlédnutelní.

Úplněk nastane 10/09/2022
Úplněk vnese jasno do veškerých vztahových záležitostí. Téma práce a partnerů. Můžete se rozhodnout ukončit partnerský nebo pracovní vztah. Nastavit si nová pravidla ve vztazích. Můžete se něco dozvědět, co zamává s vašimi city. Závažná rozhodnutí udělejte až od 02/10, kdy se otočí Merkur a poběží v přímém směru. Velmi silný úplněk je o emocích, intuici a napojení na Vesmír.

Nov  vrcholí  25/09/2022
Novoluní proběhne za asistence Merkuru a Venuše v Panně. Zde se energie planet propojí a budou spolu působit.
Novoluní přináší nové možnosti jak zvýšit svůj příjem. Očekávejte vyzdvihnutí Vaší osoby. Dostanete odměnu, nebo Vám zvýší plat. Jdou k Vám peníze. Využijte vlivu Venuše a Merkuru ve Vašem znamení. Dořešte si minulost, přichází posun ve Vašem životě. Noví lidé nebo kolegové.

Mars aktivuje vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Přichází ocenění za práci a možný postup v kariéře, možná změna. 

Panny budou naplno cítit ctižádost a snahu se prosadit nejen v práci, ale i ve společnosti. Období je velmi příznivé pro uzavírání obchodních dohod, ovšem jen ty, které se vrací zpět, nebo jsou rozjednané z minulosti. Přichází doba provádění reorganizací kolem práce, které budou v budoucnu ku prospěchu. Může jít o zásadní změnu v životě, práci nebo kariéře. Pracovně se nezastavíte.

Videohoroskopy pro Váhy, Štíry a Střelce můžete shlédnout zde:

VÁHA

Nov  vrcholí  27/08/2022
Novoluní působí koncem srpna a v polovině září.  Novoluní otevírá Vaší 13. komnatu. Čeká Vás rekapitulace vaší životní cesty. Nyní přemýšlejte kudy se dál ubírat. Doporučuji se stáhnout stranou, být sami se svými myšlenkami. Připravujete se na novoluní, které proběhne koncem měsíce ve vlastním znamení. Je třeba se zastavit, vrátit do minulosti a vyřešit vše nevyřešené. Opět se vše rozběhnete začátkem října.

Úplněk nastane 10/09/2022
Úplněk přinese vyjasnění situací kolem kolegů a spolupracovníků. Někteří mohou řešit zdraví a psychiku. Někdo z minulosti se Vám vrací do života.  Vztahy vyřešíte až při příštím úplňku. Velmi silný úplněk je o emocích, intuici a napojení na Vesmír.

Nov  vrcholí  25/09/2022
Nejdůležitější novoluní tohoto roku proběhne za asistence Merkuru a Venuše v Panně. Zde se  energie planet propojí a budou spolu působit.  Nastolíte novou životní cestu, zrealizujete své plány. Před novoluním máte velmi kritické dny. Pozor na zdraví.

Venuše ve vlastním znamení působí od 29/09. Váhy budou vyčnívat z davu a zářit na dálku.  Využijte  příznivého vlivu Venuše. Dozvíte se informaci, která je tajemstvím nebo pomluvou. Dožene Vás minulost, kterou je třeba vyřešit.

Mars působí  v tématech justice, práva a úředních záležitostí.  Aktivita se může také projevovat v souvislosti s cizinou, cestou do zahraničí, rozšiřováním vědomostí formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a školení. V průběhu tohoto období přichází také touha rozvíjet se po duchovní stránce, cestování a vzdělávání. Podepisování úředních dokumentů.

ŠTÍR

Nov  vrcholí  27/08/2022
Novoluní působí koncem srpna a v polovině září.  Přinese možnost, dostat se do společnosti lidí, kam chcete patřit, zejména pracovně. Přátelé, společnost, skupina lidí. Můžete změnit lidi kolem sebe. Přestěhovat se, změnit pracovní zázemí. Přichází důležitá osoba do Vašeho života.

Úplněk nastane 10/09/2022
Velmi silný úplněk je o zklamání, emocích, intuici a napojení na Vesmír. Úplněk vnese jasno do vztahů s partnery, pracovními partnery a dětmi. Můžete ukončit vztah, který Vám nevyhovuje. Uzavřete situaci spojenou s potomkem. Můžete si něco namlouvat, nebo může někdo Vám zkreslovat určité informace. Ověřte si vše, co se Vám nezdá.

Nov  vrcholí  25/09/2022
Novoluní proběhne za asistence Merkuru a Venuše v Panně. Zde se energie planet propojí a budou spolu působit. Novoluní otevírá 13. komnatu. Budete rekapitulovat dosavadní život. Přemýšlet, jakým směrem se ubírat. Ukončete situace, které jsou staré a nepotřebné. Dořešte si minulost a prozatím nedělejte závažná rozhodnutí. Počkejte si na své novoluní, které proběhne 25/10/2022. Zde nastolíte novou roční cestu.

Mars působí v oblasti hodnot, které sdílíme s druhými, může dojít k neshodám v oblasti cenností a materiálních věcí, což je může přinutit přehodnotit, pozměnit postoje. V manželství nebo partnerských vztazích může dojít ke sporům ohledně společných finančních prostředků. Pozor na nakládání se společnými penězi, které mohou být utráceny hloupě a zbytečně.  V tomto období probíhá aktivní transformace a proměna duše. Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, nebo alimenty.  Období, ve kterém se aktivně věnujeme financím z cizích zdrojů, investice do podnikání. Peníze ve společném vlastnictví.

STŘELEC

Nov  vrcholí  27/08/2022
Novoluní působí koncem srpna a v polovině září.  Otevírá pracovní nebo karierní postup. Můžete úspěšně absolvovat pracovní pohovor. Dostat medaili před nastoupenou jednotkou. Uvědomujete si, jakým směrem se chcete ubírat v pracovní rovině. Pokud nejste spokojeni, je na čase něco změnit.

Úplněk nastane 10/09/2022
Velmi silný úplněk je o emocích, intuici a napojení na Vesmír. Ujasníte si Vaší stabilitu, pracovní zázemí. Vnesete jasno do oblasti bydlení, pevné půdy pod nohama, a to i v pracovní rovině. Přichází situace, která přináší silné emoce. Buďte v realitě a nenechte si nic nabulíkovat. Nic není tak horké, jak se zdá.  

Nov  vrcholí  25/09/2022
Novoluní otevírá možnost dostat se do určité skupiny lidí, nové společnost, společenství, mezi nové lidi. Můžete potkat zajímavou osobu, která ovlivní Vaší budoucnost. Je potřeba se vrátit do minulosti, vyřešit nedořešené situace, zejména v pracovní rovině. Poté si splníte své sny.

Mars aktivuje vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání. Budete se  aktivně věnovat  lidem kolem sebe. Můžete  dohodnout nové podmínky, podepsat smlouvy nebo písemnosti. Při tomto tranzitu  budete ve svém životě pociťovat vztahové napětí, můžete toho využít, pokud budete vědět co děláte. Nejste–li si toho vědomi, počítejte s tím, že je to období neshod, zvlášť s nejbližšími lidmi,  i s těmi, s nimž musíte spolupracovat. Energie Marta je o prosazování sebe samých, což občas přinese nepřátelské vztahy. Mohou trpět i intimní vztahy. Vašim současným problémem bude dělat kompromisy. Pro spolupráci i pro vztahy je důležitý kompromis nejen v práci, ale i v manželství. V dlouhodobém pohledu může toto být období narušení i těch nejlepších vztahů. Pozitivně se dá tento tranzit využít k tomu, aby se potlačené negativní pocity dostaly na světlo a na povrch a docházelo tak k pročištění nahromaděných negativit ve vztazích. Skutečný smysl tohoto tranzitu spočívá ve využití energie k budování vlastních vztahů. Pokud si toto včas uvědomíte a provedete příslušná opatření, jste schopni dosáhnout snadnějšího plynutí času i energie k hladšímu průběhu dějů. Hledejte proto kompromis – vyhnete se tak zbytečným problémům. V tomto období se mohou posílit nebo ukončit a uzavřít veškeré vztahy. Zde Mars aktivoval vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání. Budete se  aktivně věnovat  lidem kolem sebe. 

Videohoroskopy pro Kozorohy, Vodnáře a Ryby můžete shlédnou zde:

KOZOROH

Nov  vrcholí  27/08/2022
Novoluní působí koncem srpna a v polovině září.  Otevírá téma školy, vzdělávání a pracovních kurzů. Někteří řeší úřední záležitosti související s prací, zaučování kolegů a spolupracovníků. Zdraví a úřady. Můžete pomýšlet na pracovní cestu za hranice všedních dnů.

Úplněk nastane 10/09/2022
Úplněk vnese jasno do situací, které jste začali řešit koncem srpna.  Justice, vzdělávání, komunikace s úřady. Řešení dopravního prostředku, pokuty apod. Velmi silný úplněk je o emocích, intuici a napojení na Vesmír. Pozor na peníze, podvody a mlžení. Je třeba žít v souladu s realitou a nenechat se ošálit.

Nov  vrcholí  25/09/2022
Novoluní otevírá nové možnosti v pracovní rovině. Uvědomíte si, kde je Vaše místo, kudy se pracovně ubírat. Pokud nejste spokojeni, můžete ji změnit, nebo nastolit nová pravidla. Ideální na pohovor. Možný karierní postup. Mars přináší plnění povinností a chuť do práce. Budete dělat co je potřeba.  Potřeby druhých by měly být pro vás prioritní. Pravděpodobně se Vám moc nebude chtít pracovat pro někoho jiného, a to s sebou může přinášet konflikty s nadřízenými i celkové obtíže v práci. Jestli jste zaměstnavatelem, mohou přicházet konflikty s podřízenými. Budou se domnívat, že je málo oceňujete. V současnosti není zrovna čas na týmovou práci.

Mars zde přechází přes oblast zdraví. Může znamenat zdravotní problémy, které se mohou projevit ve formě infekcí, horečky či nehody. V tomto období je zvýšená aktivita kolem spolupráce nebo zvažování o nové spolupráci, ale také plnění úkolů, které jste slíbili vykonat. Měli byste se věnovat tématům svého zdraví a zdraví blízkých. Pocítíte chuť organizovat nebo se zasadit o změny v práci. V současném období platí, že řešíte zdraví, spolupráci a službu pro někoho druhého, přináší nám mnoho povinností.

VODNÁŘ

Nov  vrcholí  27/08/2022
Novoluní působí koncem srpna a v polovině září.  Otevírá možnosti získat peníze, které sdílíte s další osobou, bankou, společníkem nebo jinou institucí. Možnost hypotéky nebo půjčky. Alimenty, prodej nemovitosti, výdělek se společníkem  apod.

Úplněk nastane 10/09/2022
Velmi silný úplněk je o emocích, intuici a napojení na Vesmír. Úplněk vnese jasno do finanční oblasti. Zde je nutné sundat „růžové brýle“ a nenechat se oklamat. Může Vám někdo něco nalhávat, nebo si to můžete malovat na růžovo oblast financí. Saturn má stále retrográdní fázi, tedy je potřeba mít se na pozoru a vše si raději ověřit. Vše můžete dořešit koncem roku 2022.

Nov  vrcholí  25/09/2022
Novoluní otevírá komunikaci s cizinou,  úřady a úředníky. Můžete řešit školu a vzdělávání. Je potřeba si dořešit vztahy  a nastavit nová pravidla ve všech smlouvách týkajících se peněz a bydlení. V pracovní rovině něco nastavit jinak. Dožene Vás minulost, kterou je třeba dořešit, zejména s kolegy a spolupracovníky. Po zdravotní stránce byste měli některé situace pozměnit.

Mars působí v oblasti plodnosti, tvořivosti, kreativity. Vodnáři mohou očekávat zvýšení touhy, mohou něco plodit, tvořit. Mars zde aktivuje oblast dětí, partnerů a tvorby. Pod jeho vlivem vznikne něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Aktivita se točí kolem dětí, rodinných oslav a vztahů s lidmi kolem, nasměrování na novou životní cestu. Toto je aktivní období vhodné na zkoušky, přijímací řízení nebo pohovory. Dochází k seznámení se s důležitou osobou. Může přijít nový společník. Dobré na seznamování se s důležitými lidmi. Vhodné období na cesty. Pracovně se bude dařit.

RYBY

Nov  vrcholí  27/08/2022
Novoluní působí koncem srpna a v polovině září.  Otevírá téma vztahů a nastavení pravidel, zejména v pracovní rovině. Pokud hledáte životního partnera, můžete ho nalézt, nebo se více k němu přiblížit. Období, kdy máte nové možnosti ve vztazích. Nový pracovní kolektiv, kolega.

Úplněk nastane 10/09/2022
Velmi silný úplněk ve vlastním znamení  je o emocích, intuici a napojení na Vesmír. Několik dní před úplňkem je kritických, tedy dejte pozor na svou osobu. Hlídejte si psychiku a své zdraví. Nepouštějte se do problémových vztahových témat. Někdo se Vám vrátí z minulosti do života. Dávný přítel, kamarád? Po úplňku je vždy lépe než před ním. Témata partnerů a potomstva Vám mohou dělat těžkou hlavu. Pozor na nějaká tajemství a tajnosti, zatajování a nasazení „růžových brýlí“. Buďte v realitě a nic si nenamlouvejte.

Nov  vrcholí  25/09/2022
Novoluní proběhne za asistence Merkuru a Venuše v Panně. Zde se energie planet propojí a budou spolu působit. Sex, sexualita, děti a mimo partnerské vztahy. Novoluní působí jako transformace ve vztazích. Pozor na nechtěné těhotenství. Toto je velmi plodné období. Možnost získat peníze, které sdílíte s další osobou a bankou. Hypotéka, půjčka, dohodnutí lepších podmínek např.: konsolidace půjčky, zvýšení alimentů, výhodný prodej nebo nákup nemovitosti, dědictví, společné jmění apod.

Mars spouští značné aktivity v místech, kde žijete. Ryby vylepšují své pracovní zázemí či bydlení. Očekávejte řešení v souvislosti se ženami rodu (např. dcera, matka, babička, tchýně, švagrová). Veškerá aktivita bude zaměřena především na domov. Pocítíte chuť být aktivní a vše doma organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Budete řešit vše pro zvýšení životní stability a situace související s bydlením a obydlím. V tomto období se také řeší zdraví a psychika. 

počet zobrazení: 19080