Astrologie Vám odpoví, jaké energie nemáte zpracované, co jste si přinesli do života z životů minulých a odpoví i na mnoho jiných otázek. Díky astrologie se můžete dozvědět, na jakém tématu máte zapracovat, proč se Vám v určitém tématu nedaří. A co když se člověku nedaří? Neberte to jako něco negativního. Díky nezdarům se posouváme, máme možnost pracovat sami na sobě. 

Se svými klienty pracuji tak, aby pochopili sami sebe. Vysvětlím minulé životy, karmická poslání, proberu přítomnost a nakonec budoucnost. Neříkám co bude, ale jaké situace a z které oblasti si do života „přitáhnete“. Díky získaným informacím budete na životní situace připraveni a nemohou Vás tyto výzvy zaskočit nepřipravené. Protože komu přeje štěstí? Ano, připraveným. 

A co je pro to třeba? Vědět, kde stojí Saturn, kde Černá luna, karmické uzly. A abyste se dozvěděli toto, je nejdůležitějším údajem datum narození, přesný čas a místo narození. 

Datum narození a přesný čas prvního nádechu je doba, kdy jsou rozmístěny planety v prostoru a čase, v různých úsecích této chronologie. Planety mají svůj pevný a neměnný jízdní řád. Životní horoskop vypovídá o tom, kde se nacházely planety v době našeho zrodu. Postavení Slunce hovoří o tom, které téma bude pro nás důležité. Jupiter ukazuje, v čem můžeme čekat životní rozmach a štěstí. Postavení Saturnu naznačuje, kde lze očekávat stížené podmínky a životní překážky. Mars, planeta aktivity, svým postavením sděluje, v jakém tématu budeme aktivní. Černá Luna vypovídá, v čem jsme zklamali v minulých životech, kde máme své karmické zatížení, a karmické uzly sdělují, která témata nemáme zpracovaná, odkud a kam směřuje naše duše. Každá planeta je posazená do různých témat. Někdy je více planet v jednom místě, pak spolu navzájem působí. O tom všem hovoří nativní životní horoskop.
Planety se pohybují v přesně daném časovém úseku od Berana k Rybám, směrem dopředu a někdy i zpět. Kdy a kam se posunou ukazují tzv. tranzity planet. Díky nim můžeme zjistit, v kterém tématu se v danou chvíli nachází určitá planeta. Tímto pohybem v chronologii témat – tzv. domech – k nám planety hovoří. Slunce se zdrží v jednom domě – tématu – asi měsíc, planeta Mars dva měsíce. Jupiter, planeta rozmachu, je většinou v jednom tématu rok a Saturn umí škodit a klade nesnáze dva a půl roku! Díky počítačovým programům nejsou nutné složité astrologické výpočty. Stačí zadat datum narození, čas a místo. Program ukáže postavení planet a bodů při narození i tranzitní postavení v době, které člověka zajímá. Je tak možné předjímat budoucí situace, ale také vracet se zpět v čase. Proč se kdysi stalo to a to? Co je třeba nyní řešit? Co přijde v budoucnu? Na to vše odpoví astrologie. Daniela Hannah
 
Dotazy od klientů a mé odpovědi:
 
Dotaz: „Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, mám známou a ta tvrdí, že když kartářka vyžaduje datum narození, tak jde o podvod“

Odpověď:  Daniela Hannah
Každý se napojuje jinak. Já pracuji s numerologií, kdy si spočítám karmický úkol v daném období a pod kterou tarotovou kartou se osoba aktuálně nachází. Hlavně ale pracuji s postavením planet, tudíž je datum narození nezbytné. Každé znamení reaguje na vliv planet různě. Intuitivní lidé umí pracovat i bez data narození, a to například s kyvadlem. Můžete se zeptat „má mě rád?“, „nemá mě rád?“, „na kolik procent mě miluje?“. Ovšem bez data narození může být výklad obecnější. Je tedy škoda nevyužít všechny dostupné informace o osobě.

S otázkou bez data narození je to jako když mi řeknete, že máte auto. Ano, vím tedy, že auto má 4 kola, brzdy, jede do předu, dozadu… Ale když mi řeknete, že je to například Opel, tak už vím více a mohu hovořit konkrétněji. Když mi sdělíte ale i čas narození, znám pak už i rok výroby auta a jeho přesný název (např. Opel Omega 2,4). To už je pak něco úplně jiného. Mohu Vám říci, kolik se vejde do nádrže, kolik km mohu na jednu nádrž jet, nejvyšší rychlost, jak se chová. A tak je to i s výkladem a popisem osob.

Pomocí astrologie můžeme jít do minulosti, vidět současnost a nahlédnout do budoucnosti.

počet zobrazení: 1793