Akce, přednášky a události

Na co se můžete v nejbližší době těšit? Na jakých akcích mě můžete potkat a kde budu přednášet?

 

Cesty s Danielou Hannah

Cesty s Danielou Hannah

PŘIPRAVUJEME V nejbližší době pro vás připravujeme zajímavou cestu za poznáním sebe sama. Informace již brzy! Maledivy Připojte se k nám na nezapomenutelnou cestu, kde si nejen odpočinete a načerpáte novou energii, ale také objevíte tajemství astrologie. Naše cesta je...

AstroReading

Novoluní 16/8/2023 | AstroReading k novoluní ve Lvu♌ pro všechna znamení https://www.youtube.com/watch?v=f2JFjhgE8lw

Letní seminář s lektorkou Drunvalo Melchizedeka

Letní seminář s lektorkou Drunvalo Melchizedeka

Letní seminář s lektorkou Marií Pavel, oficiální lektorkou Drunvalo MelchizedekaProžitkový kurz/ seminář "Osvíceného srdce", díky kterému otevřeme své srdce a propojíme jej s mozkem. Nastavíme si vnímání třetího oka. Dostaneme se do dalších dimenzí, kde prožijeme...

Chcete vědět, kdy přijde štěstí? Máte možnost se to dozvědět…

Chcete vědět, kdy přijde štěstí? Máte možnost se to dozvědět…

Každý měsíc řešíme pod vlivem planet jiné životní téma. Jednou za rok máme zaktivované štěstí, Saturn nebo Černou Lunu. Roční "rozšířený" horoskop Plus Vám odhalí přesná data, od kdy do kdy se budete věnovat určité oblasti, kdy Vás čeká štěstí a kdy si dát pozor z...

Očista těla a duše s Danielou Hannah

Očista těla a duše s Danielou Hannah

Pojďte se mnou změnit svůj život. Začneme očistou fyzickou i duševní. Začneme již během ledna nebo února 2020. Prvních 6 - 8 týdny je o očistě těla a poté budeme pracovat s naší duší. Do roka a do dne Vám pomohu změnit Váš život. Budete se cítit lépe. Vaše mysl se...

Nejbližší kurzy a školení

Nejbližší kurzy a školení

DALŠÍ  ASTROPOVÍDÁNÍ  proběhne až v příštím roce 2018. Pro vaši informaci je v plánu obnovení workshopu s paní Marií Pavel, která opět přiletí na návštěvu z Austrálie. O  VŠEM  BUDETE  VČAS  INFORMOVÁNI. Workshop se pravděpodobně uskuteční v červenci 2018 (poslední...

——————————————————————————————————————————

CO SE CHYSTÁ?

Na mé pozvání přiletěla Marie Pavel z Austrálie,  astroložka a léčitelka. Bude pro nás dělat Workshopy v českém jazyce po celé republice.

 

*3 – 6/8/2017   4- denní Workshop Rudná u Prahy, Oblouková 14

*12/8/2017 Drahoňův újezd 72, Zbiroh   celodenní kurz astrologie Daniela Hannah

*12/8/2017 Drahoňův újezd 72, Zbiroh   od 17,30 hod   večerní Workshop s Marií Pavel

* 13/8/2017 a 29/8/2017 Rudná u Prahy,  od 15,00 hod   ODPOLEDNÍ Workshop s Marií

*17/8/2017 KARLOVY VARY od 17,30 hod   večerní Workshop s Marií Pavel

*19/8/2017 BRNO-LÍŠEŇ od 17,30 hod   večerní Workshop s Marií Pavel

*20/8/2017 OLOMOUC, Bohuslavice u Konice.  od 17,30 hod   večerní Workshop

* 22/8/2017 a 29/8/2017 Rudná u Prahy,  od 17,30 hod   večerní Workshop s Marií Pavel

*24 – 27/8/2017 Drahoňův újezd 72, Zbiroh   4- denní Workshop

 

Podvečerní WORKSHOP S MARIÍ PAVEL Od 17,30 nás čekají dvě silné meditace, kde zapracujete sami na sobě. Lektorka Květu života, astroložka s neuvěřitelnou 50ti letou praxí Vás provede nevšedními zážitky. Napojení na Vesmír.  Cena 300kč / osoba

***Prožitkový kurz/ Workshop „Osvíceného srdce“, díky kterému otevřete své srdce a propojíte jej s mozkem – rozumem. Nastavíme si vnímání třetího oka. Dostaneme se do dalších dimenzí, kde zažijete zajímavé prožitky. Čekají nás čtyři dny intenzivní práci na sobě. Tato práce se vám zúročí ve Vašem životě. Učení vychází z učení Drunvalo Melchizedek a jeho Květu života a

Posvátné geometrie. Video natočené minulý rok s Marií Pavel Vám napoví více… https://www.youtube.com/watch?v=umjkUkDz8Dc

 

*I. termín 3-6/8/2017 od 9,00 – 17,30 hod Rudná u Prahy, Oblouková 14, Cukrárna Wiena
*II. termín 24 -27/8/2017 Drahoňův újezd 72, Zbiroh

 

Cena: 9 tis./osoba                objednávky na tel. +420736201587

 

Dále… 10.12.2017

 

______________________________________________________________________________

PROBĚHLO:

Ve spolupráci s časopisem Spirit a CK Čedok je pořádán zájezd plný pohody, klidu a hlavně duchovního rozvoje.

Termín: 2. 6. – 11. 6. 2017
Místo: Makarská Riviéra, Chorvatsko
Lektorka: Daniela Hannah (astroložka, kartářka a numeroložka)

Jak to bude probíhat?
Budeme pracovat s vašimi daty narození. Každý večer proběhne přednáška, kde se dozvíte o svém karmickém poslání, co po Vás chce Černá Luna a karmické planety. Probereme si všechny planety a jejich vlivy na náš život podrobněji.
Slunce – jak poznáme, že si osoba neplní své karmické úkoly. Luna – její postavení sděluje, co si přinášíme za karmické poslání od matky a její rodové linie. Černá Luna – poukazuje na karmické zatížení z minulých životů. „Cesta duše“,  odkud a kam směřujete, co jste si přinesli za informace z minulého života, proč Vám chodí do života podobní lidé a situace stále dokola, co máte dělat, abyste se posunuli, kterým směrem máte kráčet, kde máte svůj karmický dluh a kde a v čem můžete vyniknout. Jižní uzel – dračí ocas, který vypovídá o tom, co člověk řešil v minulých životech, jakými situacemi si procházel a co si tedy tím pádem přinesl za zkušenosti. V první části života se člověk potýká s tím, co si přináší za zkušenosti z minulých životů. Tyto zkušenosti jsou v nás nashromážděny v mnoha a v mnoha inkarnacích, v minulých životech. Proto je nosíme v sobě a na jejich základě si máme tendence přitahovat do života stejné zkušenosti i nyní. Tyto zkušenosti nám přicházejí prostřednictvím lidí a prostřednictvím situací. Popis karmického Saturnu – v jakém tématu si musíme vytvořit pořádek. Popis karmického Pluta – které poukazuje, kde byla osoba aktivní v minulých životech.
Dále si řekneme, jak si spočítat vaší roční kartu, co budete prožívat v období od narozenin do narozenin, jaké jsou Vaše karmické úkoly v určitém životním období a mnoho jiného.
Mé přednášky jsou interaktivní, takže se nebudete nudit.
Doporučuji si zjistit přesný čas narození na matrice (odbor vnitřních věcí) nebo porodnici ve zdravotní kartě.  Pokud čas narození neznáte,i tak se dozvíte o sobě a blízkých spoustu zajímavých věcí..

Podrobnější informace o dovolené u moře naleznete zde.

 

Seminář s lektorkou Drunvalovy školy

V nejnovějším seminářiProbuzení Osvíceného Srdce„, Vám lektorka Marie Pavel nabízí konečný výsledek učení Drunvalo Melchizedek, přítele a respektovaného učitele několika posledních dekád.
„Šířit Drunvalův odkaz je mým poslánim!“ Říká Marie.
Tak, jako Země prochází svou vlastní přeměnou fází, tak i naše světelné tělo MerKaBa se ustálí do té správné podoby.
Tento praktický seminář Vám umožní zaktivovat přirozené světelné tělo – MerKaBa. Dostane se Vám přístupu do speciálního místa v srdci, a to způsobem, který je kompletní. Je to posvátné místo, o kterém se hovoří už v těch nejstarších Hinduistických skriptech. V tom osvíceném místě ve Vašem srdci pochopíte, co je třeba k aktivaci MerKaBa a jak je to vše spojeno s vzestupem do vyšších dimenzí, do vyšších rovin vědomí. Zájemcům o seminář se doporučuje čtení Drunvalových knih, zejména – Prastará tajemství květiny životadíl 1 i díl 2. Účastníci semináře nejsou z obsahu těchto knih zkoušeni, ale získané vědomosti jsou důležité pro pochopení.
Doporučené jsou i následující knihy:
Žít v Srdci
Jak vstoupit do posvátného místa v srdci
Had Světla
Drunvalo & me 1439
Lektorka, Marie Pavel, k nám přiletí z daleké Austrálie, Češka s 25 letou praxí lektorování. Je oficiální lektorka tohoto učení, které vychází z prastaré posvátné geometrie – Mer-ka-ba, symboly, kvantové energie. Škola rozpomínání. Tento název je krásně definován, protože toto učení je staré a my jej pouze oživujeme ve vzpomínkách uložených v kolektivním vědomí lidstva. Drunvalo je prvním člověkem, který přesně matematicky i geometricky definoval duchovní světelné tělo, které se nachází kolem člověka, a kterému se v pradávných dobách říkalo Merkaba. 
Jeho knihy jsou základem pro tento seminář, který přímo navazuje, je to další nadstavba, vědění, učení a rozšíření vědomostí.
13823388_1455091391183468_792521665_n
Termín: 3. – 6. 11. 2016 (čtvrtek až neděle). Možno přijet již ve středu 2.11.
Místo konání kurzu: hotel Romantik, Lázně Lipová 363
Cena kurzu: 8 900 Kč
Cena kurzu zahrnuje: 4 denní výuka od čtvrtka 3.11. cca 9:30 do neděle 18:00 (vždy budou přestávky na oběd a občerstvení dle domluvy), veškeré výukové materiály, káva, čaj a voda během celého dne.
Cena kurzu nezahrnuje: ubytování a stravu. Ubytování je možné zajistit přímo v hotelu Romantik.
Cena ubytování na dvou až čtyřlůžkovém pokoji s manželskými postelemi (dva oddělené pokoje v rámci jednoho většího) s vlastním sociálním zařízením činí 1 000 Kč/osoba/4 noci. Cena ubytování nezahrnuje stravu. Tu lze zajistit po domluvě.
Objednávky: mailem na astrokarty@gmail.com, do předmětu mailu vložte prosím „kurz-merkaba“.
Platba: zálohu 4 500 Kč zašlete na číslo účtu vedené v ZUNO bance. Doplatek bude požadován během měsíce října.
Číslo účtu: 1239974346/2310
IBAN:  CZ0823100000001239974346
BIC/SWIFT: kód banky ZUNO v České republice je ZUNOCZPP
Variabilní symbol: Telefonní číslo.
Do mailu prosím také uveďte, zda máte zájem o ubytování v hotelu Romantik.
Dále uveďte své datum, co nejpřesnější čas (nemáte-li, lze zjistit na příslušném úřadě, a to osobně či telefonicky) a místo narození.
Každého účastníka semináře čeká dárek v podobě astrogeografické mapy. Tedy mapy míst, kde se Vám bude dařit, kam cestovat, kam se případně podívat a kam nepodívat. Jak Vás planety ovlivňují v určitých zemích.
 
Mediální partner akce
logo_it