Aktuální pohyby a vlivy planet v červenci 2024 pro jednotlivá znamení

Slunce se pohybuje Rakem. Do Lva Slunce vstoupí 22/07/2024 ve 09,43 hodin   

Novoluní v Raku vrcholí 06/07/2024 ve 00,57 hodin. Novoluní je důležité zejména pro Raky. Všem ostatním znamením se otevírá téma žen v rodině, rodina, domov, zdraví a psychika. Při novoluní asistuje Venuše, planeta lásky a krásy. Čeká nás zútulňováni domova. Vylepšení tělesné schránky.

Afirmace k novoluní:
„Otevírám své srdce a mysl novým začátkům plným lásky, péče a vnitřního klidu. Přijímám podporu a ochranu, kterou mi tento čas přináší, a soustředím se na budování harmonického domova a pevných vztahů. Uvolňuji všechny starosti a obavy, abych mohl/a přijímat novou energii a možnosti. Jsem vděčná/vděčný za hluboké spojení s mými blízkými. Čas novoluní mi přináší příležitost k obnově a růstu, a já jsem připraven/a přijímat všechny pozitivní změny s otevřenou náručí.“

Druhý úplněk v Kozorohu proběhne21/07/2024 v 12,16 hodin
Úplněk je důležitý pro bytosti narozené ve znamení Kozoroha.  Druhý úplněk ve znamení Kozoroha v tomto roce bude velmi silný. Při úplňku asistuje Pluto ve Vodnáři. Můžeme očekávat osudové situace, na které nemáme žádný vliv, můžeme jen přihlížet. Již minulý měsíc úplněk naznačil, co můžeme očekávat. Pro ostatní znamení uzavře a ukončí situace spojené s pracovní rovinou, ambicemi a kariérou.

Afirmace k úplňku:
„Na úplněk v Kozorohu se otevírám energii disciplíny, vytrvalosti a zodpovědnosti. Přijímám sílu a stabilitu, které mi tento čas přináší, a zaměřuji se na své dlouhodobé cíle a ambice. Uvolňuji všechna omezení a bloky, které mi brání v dosažení úspěchu. Jsem vděčná za příležitosti k růstu a pokroku, které mi vesmír poskytuje. Využívám tuto silnou energii k posílení své odhodlanosti a k překonání jakýchkoliv překážek. S vděčností přijímám své úspěchy a jsem připravena pokračovat na své cestě s jasností a sebedůvěrou.“

Venuše působí ve znamení Raka.
11/07 vstupuje do Lva, kde bude působit až do 05/08/2024.

Merkur působí v Raku.
Od 02/07 působí ve Lvu, až do 26/07/2024, kdy začne působit v Panně. Merkur začátkem srpna začne couvat zpět Pannou do znamení Lva. Doporučuji vše vyřešit, než začne Merkur couvat.

Retrográdní pohyb Merkuru nastane od 05/08 – 28/08/2024.
Zpětný chod Merkuru je období, kdy se zdá, že se planeta Merkur pohybuje zpět na obloze. Tento jev často přináší výzvy v oblasti komunikace, technologií a cestování. Retrográdní Merkur přináší období, kdy je důležité být opatrný v komunikaci, být připravený na technologické výzvy a zaměřit se na revizi vašich cílů a projektů. Přestože se jedná o náročné období, kdy se vracíme do minulosti, nabízí příležitosti k růstu a kreativnímu sebevyjádření. Přináší vystoupení z komfortní zóny a změny dělat věci jinak.

Mars, planeta aktivity, působí ve znamení Býka, kde bude působit do 20/07/2024. Od 20/07/2024 začne působit ve znamení Blíženců.

Saturn se dlouhodobě pohybuje znamením Ryb, kde bude působit cca 3 roky. Je nutné si dát do pořádku situace z minulosti. Zejména závazky a dluhy, jako např. hypotéka, nezaplacené účty, apod. Saturn, planeta karmy, aktuálně couvá zpět znamením Ryb, a to až do podzimu 2024. Je nutné si dát do pořádku situace z minulosti. Vesmírné pravidlo zní, ze pokud planeta couvá zpět, kosí vše, co jí přijde do cesty.

Jupiter působí ve znamení Blíženců, kde se budu pohybovat rok. Důležité pro Blížence, kteří na sobě budou nyní rok pracovat. Jupiter přináší rozvoj umělé inteligence, digitalizaci ve všech směrech. Významný posun ve školství a vzdělávání. Cestování a v cestovním ruchu.  Posun v oblasti vlaků, lodí, aut a dalších dopravních prostředků. Vylepšení komunikace, nové telefony, které dávno předčily dobu.

Sestupný karmický uzel působí ve znamení Vah a bude nás oblažovat svým vlivem na ose Váhy x Beran až do začátku roku 2025.  Poukazuje odkud a kam směřujeme, a to v tématech vztahů a práce.

Pluto, správce osudu, působí ve Vodnáři. Zde začíná působit na desítky let. Ještě na podzim 2024 se vrátí zpět do Kozoroha a poté se nadobro usadí ve Vodnáři na dalších 20 let. Obroda, revoluce, nové myšlení. Významné objevy. Volnost a svoboda. Pro Vodnáře Pluto připraví zcela novou životní proměnu.

Černá Luna se přesunula do znamení Vah. Můžeme očekávat společenské změny. Rozpad určitých společností, některé politické strany se rozpadnou. Změny lidí ve vedení. Vztahy se otřesou v základech. Nestabilní partnerství se ukončí. Nová společenství se založí, nebo upevní.

Videohoroskop pro Berany, Býky a Blížence:

Novoluní vrcholí 06/07/2024
Novoluní otevírá cestu ke stabilitě. Řešení kolem majetku. Někdo se může stěhovat, někdo mění práci. Při novoluní asistuje Venuše, planeta lásky a krásy. Budete zvelebovat svůj domov, kancelář nebo svou tělesnou schránku. Můžete očekávat změnu, která přichází. Zvrat situací. Náhlá rozhodnutí plná emocí.

Druhý úplněk v Kozorohu proběhne21/07/2024
Již minulý měsíc úplněk naznačil, co můžeme očekávat. Při úplňku asistuje Pluto. Přichází neočekávané situace.  Můžeme očekávat osudové situace, na které nemáme žádný vliv, můžeme jen přihlížet. Úplněk ukončí určitou situaci spojenou s pracovní či životní situací. Je nutné dokončit práci, kterou jste slíbili udělat. Někteří mohou přemýšlet o změně pracovních aktivit.

Ceres vám dává řádně zabrat, a to ještě není všem dnům konec. Je potřeba si ujasnit finanční záležitosti, které se už nějakou dobu vlečou. Vyřešit závazky a vzniklé dluhy. Dát si do pořádku majetek.

Černá Luna otevře na devět měsíců téma vztahů.

Pohyb Marta působí v tématu peněz, majetku a hodnot. Aktivita se zaměří na vylepšení vaší ekonomické stránky. Finance jsou zaktivovány. Můžete nakupovat, utrácet, nebo investovat do nemovitosti. Od 20/07/2024 začnete řešit úřady, vzdělávání, školu či kurzy. Zvýšená komunikace a cestování.

Afirmace pro znamení Berana na měsíc červenec:
„Jsem vděčná/vděčný za stabilitu a bezpečí mého domova. Můj domov je místem klidu a harmonie, kde se moje rodina cítí milovaná a chráněná. Každý den přinášíme do našeho domova radost a pohodu. Naše vztahy jsou silné a plné lásky. Všechno, co potřebuji k pohodlnému a šťastnému životu, mám ve svém domově.“

Novoluní vrcholí 06/07/2024
Novoluní otevírá možnosti v oblasti komunikace, vyřizování v souvislosti domovem, bydlení a oblast žen v rodině např. manželka, partnerka, dcera, maminka, babička apod. Při novoluní asistuje Venuše, planeta lásky a krásy, která přináší harmonické energie do vašeho domova. Můžete kupovat auto, nebo jiný dopravní prostředek. Plánovat rodinnou dovolenou.

Druhý úplněk v Kozorohu proběhne21/07/2024
Již minulý měsíc úplněk naznačil, co můžeme očekávat. Při úplňku asistuje Pluto. Můžeme očekávat osudové situace, na které nemáme žádný vliv, můžeme jen přihlížet. Úplněk uzavře vše na téma školy a vzdělávání. Justice, soudy a úřady. Další téma úplňku jsou úřední záležitosti, zejména finančního rázu. Je třeba dořešit majetkové záležitosti, vnést jasno do ekonomiky rodiny. Pozor na závazky a nedoplatky související s úřady. Zkontrolujte veškeré platby, že dorazily, kam mají. Můžete očekávat změnu, která přichází. Zvrat situací. Náhlá rozhodnutí plná emocí.

Pohyb Marta vlastním znamení je obdobím značné aktivity. Do 20/07/2024 se nezastavíte. Řešení kolem majetku vás bude nejvíce zaměstnávat.

Býci budou mít mnoho fyzické energie a odvedou kus perfektní práce na svém pracovním úkolu. Dostanou možnost spoustu problémů vyřešit a také toho hodně dokázat. Díky Martu můžete začít něco nového. Pozor na horlivost a plýtvání energií. Využít plně sílu a energii tranzitu Marta ve svůj prospěch a pozitivním způsobem. Pozor na psychické vyčerpání. Mnoho aktivity může přinést nemoc z nepozornosti, nebo z únavy. Pokud je někdo nemohoucí, zřejmě bude potřebovat pomoci druhých. V druhé polovině měsíce očekávejte překvapivé situace. Od 20/07/2024 Vás čeká řešení úřadů a financí.

Afirmace pro znamení Býka na měsíc červenec:
„Jsem vděčný/vděčná za lásku a podporu, kterou mi poskytuje moje rodina. Náš domov je místem klidu a harmonie, kde otevřená a laskavá komunikace posiluje naše vztahy. S každým dnem se naše pouto prohlubuje a vzájemné porozumění roste. Každý člen mé rodiny je respektován a slyšen. Společně vytváříme bezpečný a šťastný domov plný lásky, radosti a vzájemné podpory.“

Novoluní vrcholí 06/07/2024
Novoluní přináší cestu k vylepšení finanční stability, zkrášlování bydlení, domova a své tělesné schránky.  Můžete toužit zkvalitnit svůj domov. Čím dál více si uvědomujete svou hodnotu. Při novoluní asistuje Venuše, planeta lásky a krásy. Můžete očekávat peníze, odměnu, zvýšení platu, nebo např. příspěvek na bydlení apod.

Druhý úplněk v Kozorohu proběhne21/07/2024
Již minulý měsíc úplněk naznačil, co můžeme očekávat. Při úplňku asistuje Pluto. Můžeme očekávat osudové situace, na které nemáme žádný vliv, můžeme jen přihlížet. Úplněk vnese jasno do oblasti financí a majetku sdílených s další osobou, institucí a úřady. Můžete žádat o dotace, půjčku, hypotéku, finanční pomoc, pojištění. Úřední peníze, které jste řešili již delší dobu. Někteří mohou řešit dědictví, notáře apod.

Černá Luna otevírá na devět měsíců téma partnerských a pracovních vztahů, možné problémy s dětmi a potomky.

Mars, planeta aktivity, se pohybuje tématem odstraňování, kde ukončí vše, co nemá pokračovat. Ukončí práci, spolupráci nebo nějakou činnost. Aktivita dané osoby se bude obracet na minulé životy, na témata uložená hluboko v nevědomí. Mars může vytahovat na povrch něco důležitého z minulosti. Planeta Mars může aktivovat nepřátele a také nepříjemné pomluvy. V této době zachovejte klid, nevzbuzujte pozornost, v klidu rozjímejte a rekapitulujte, co chcete od života.  Něco se uzavře a ukončí. Jedná se o téma majetku a financí. Od 20/07/2024 se dva měsíce nezastavíte. Čeká vás velmi aktivní období. Vyřizování a zařizování.

Afirmace pro znamení Blíženců na červenec:
Jsem otevřená/ý přílivu finanční hojnosti, která mi umožňuje pečovat o domov a rodinu s láskou a jistotou. Každý den se moje bohatství a blahobyt zvyšují, a já vím, že si zasloužím vše, co mi život nabízí. Moje rodina a domov jsou plné lásky, harmonie a prosperity. S vděčností přijímám všechny dary vesmíru a věřím, že mé finance jsou vždy v rovnováze a hojnosti.

Videohoroskop pro Raky, Lvi a Panny:

Novoluní vrcholí 06/07/2024
Novoluní ve vlastním znamení přináší novou cestu k domovu, rodině a ženám rodu. Při novoluní asistuje Venuše, planeta lásky a krásy. Zlepšíte rodinné vazby, psychika a zdraví se bude vylepšovat. Můžete zrealizovat své plány. Nova roční cesta začíná.

Druhý úplněk v Kozorohu proběhne21/07/2024
Již minulý měsíc úplněk naznačil, co můžeme očekávat. Při úplňku asistuje Pluto. Můžeme očekávat osudové situace, na které nemáme žádný vliv, můžeme jen přihlížet. Úplněk přináší nastavení nových pravidel ve vztazích a dohodách. Vztahy, které nefungují, se rozpadnou. Je třeba nastolit vyváženost a harmonii v pracovních, partnerských a rodinných vztazích. Vyřešit si minulost, úřady a finance jsou náplní tohoto úplňku. Ceres ve vztazích čekejte do konce roku 2024, kdy vám dá pěkně zabrat.

Černá Luna otevře na devět měsíců možné problémy v oblasti zdraví, domova nebo rodiny, zejména ženy v rodině.

Pohyb Marta a jeho vliv.
Měli byste si ujasnit svoje skutečné cíle a jít si za svým snem.  Udělat něco pro svou životní stabilitu, která je nyní vrtkavá a nestabilní. Nastává období, kdy se vydáváme do společnosti. Mars, planeta aktivity, přináší pomoc od přátel a osob blízkých. Vaše aktivita bude zaměřena na přátele. Také může přijít do vašeho života důležitá osoba pro vaši budoucnost. Uvědomíte si, kam patříte. Kde a s kým chcete pracovat a žít. Očekávejte zvraty v druhé polovině měsíce. Někdo nebo něco vás překvapí. Od 20/07/2024 budete cosi ukončovat a řešit v souvislosti s úřady.

Afirmace pro znamení Raka na měsíc červenec:
„S radostí přijímám každý den strávený v mém domově, obklopen/a milující rodinou, a s odvahou kráčím po nové cestě plné příležitostí“

Novoluní vrcholí 06/07/2024
Novoluní otevírá cestu do nitra naší duše. Můžete se více stranit lidem, vyhledávat samotu a izolovat se od všedních radovánek. Budete pracovat sami na sobě, měnit od základů vaší duchovní rovinu. Abyste se mohli posunout v životě, je nutné udělat „restart“. Co nefunguje, to nechat odejít a vypilovat své dovednosti. Promyslete si, jaké změny chcete učinit. Dejte si pozor na své zdraví a psychiku, a to až do novoluní 04/08/2024, kde začínáte novou cestu.

Merkur působí od 02/07 ve Lvu do 26/07/2024, začátkem srpna začne couvat zpět Pannou do znamení Lva. Po dobu, kdy máte Merkur ve svém znamení, máte zvýšenou komunikaci, cesty a cestování. Vyřizování na úřadech ohledně dětí či partnerů.

Druhý úplněk v Kozorohu proběhne21/07/2024
Již minulý měsíc úplněk naznačil, co můžeme očekávat. Při úplňku asistuje Pluto. Můžeme očekávat osudové situace, na které nemáme žádný vliv, můžeme jen přihlížet. Úplněk vnese jasno do oblasti spolupráce, kolegů a spolupracovníků. Můžete ukončit nebo upevnit pracovní partnerství. Je nutné nastavit si finanční pravidla hry. Někteří mohou řešit zdraví, úplněk by měl přinést jasnější světlo do této oblasti. Čeká vám mnoho práce. Naučte se odpočívat.

Mars aktivuje vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Přichází ocenění za práci a možný postup v kariéře, možná změna, nebo budete měnit způsob práce. Zefektivnění.  Kreativita a tvořivost. Budete naplno cítit ctižádost a snahu se prosadit nejen v práci, ale i ve společnosti. Přichází doba provádění reorganizací kolem práce, která bude v budoucnu ku prospěchu. Může jít o zásadní změnu v životě, práci nebo kariéře. Očekávejte neočekávané zvraty v druhé polovině měsíce. Od 20/07/2027 vás čeká aktivita ve společnosti, setkání s přáteli, cesty a cestování. Budete neustále mezi lidmi. Někdo důležitý na vás čeká.

Afirmace pro znamení Lva na měsíc červenec:
“ S vděčností přijímám konec této cesty, která mi přinesla hlubokou transformaci. S odvahou otevírám novou kapitolu svého života a vítám restart plný nových možností a radosti.“

Novoluní vrcholí 06/07/2024
Novoluní otevírá cestu do společnosti. Mezi přátelé. Někdo důležitý se objeví, kdo vás posune o další krok dál, k vytouženému cíli. Uvědomíte si, kam patříte nebo chcete patřit. Do jaké společenské vrstvy. Kdo jsou vaši přátelé?  

Merkur přináší myšlenky a komunikaci na téma partnera, pracovního partnera nebo téma dětí a plodnosti a tvořivosti.

Černa Luna konečně odchází z vašeho znamení, během devíti měsíců jste prošli obrovskou duchovní proměnou. Donutila vás ke změnám v pracovní rovině a  jak se budete nadále stavět ke svému zdraví. Můžete si oddechnout, opět za devět let se setkáte se svou „temnotou ve vás“.

Druhý úplněk v Kozorohu proběhne21/07/2024
Již minulý měsíc úplněk naznačil, co můžeme očekávat. Při úplňku asistuje Pluto. Můžeme očekávat osudové situace, na které nemáme žádný vliv, můžeme jen přihlížet. Úplněk uzavře téma pracovního vztahu, partnerství. Můžete ukončit, nebo nastavit nové podmínky ve vztazích, a to i pracovních. Nefunkční vztah můžete ukončit. Někteří budou řešit své potomky, zejména vztahové záležitosti související s úřady a financemi jako jsou alimenty, různé platby, poplatky, pojištění, apod. Je třeba vnést jasno do pracovní oblasti.

Merkur začne působit v Panně od 26/07/2024.
Planeta komunikace začátkem srpna začne couvat zpět Pannou do znamení Lva. Po dobu, kdy máte Merkur ve svém znamení, máte zvýšenou komunikaci, cesty a cestování. Vyřizování na úřadech ohledně práce nebo zdravotní stránky. Jakmile začne couvat zpět, zastavíte se a budete se vracet do minulosti, abyste dořešili nevyřešené záležitosti.

Mars a jeho vliv:
Aktivita se bude ubírat tématem ciziny, cesty do zahraničí, rozšiřováním vědomostí formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a školení. Aktivně můžete cestovat nebo být ve spojení se zahraničím. Mars se zde pohybuje oblastí práva, úředních záležitostí, justice a soudů. V průběhu tohoto období přichází touha rozvíjet se po duchovní stránce. V druhé polovině července přichází překvapující situace. Od 20/07/2024 se pracovně nezastavíte. Očekávejte hektické období. Mohou přijít i pracovní změny.

Afirmace pro znamení Panny na měsíc červenec:
“ S vděčností přijímám podporu a lásku svých přátel, kteří mi pomáhají dosahovat mých cílů. Každý krok mě přibližuje k úspěchu a společně slavíme naše vítězství.“

Videohoroskopy pro Váhy, Štíry a Střelce:

Novoluní vrcholí 06/07/2024
Novoluní otevírá nové možnosti v pracovní rovině. Posun v kariéře. Vytvořit lepší stabilní pozici. Pokud toto nemáte, budete přemýšlet o změně. Ideální čas na pracovní pohovory. Při novoluní asistuje Venuše, planeta lásky a krásy. Budete vylepšovat svou kancelář, nebo domov. Také vaše tělesná schránka bude chtít péči.

Černá Luna se přesunula do vašeho znamení a bude vás „oblažovat“ následujících 9 měsíců.
Čekají vás společenské změny, řešení vztahů s lidmi kolem vás. Copak jste řešili podzim a zima 2015 + jaro 2016 nebo konec 2006 a polovina roku 2007?

Druhý úplněk v Kozorohu proběhne21/07/2024
Již minulý měsíc úplněk naznačil, co můžeme očekávat. Při úplňku asistuje Pluto. Můžeme očekávat osudové situace, na které nemáme žádný vliv, můžeme jen přihlížet. Úplněk vnese jasno do vaší stability a pevné půdy pod nohama. Dořešíte oblast pracovního zázemí, bydlení a domova. Někteří se mohou přestěhovat a někdo může změnit pracovní prostředí. Je potřeba pracovat na vztazích s lidmi kolem vás. Hlídat si zdravotní stránku a psychiku.

Mars působí v oblasti hodnot, které sdílíme s druhými, může dojít k neshodám v oblasti cenností a materiálních věcí, což vás může přinutit přehodnotit či pozměnit postoje. V manželství, pracovních nebo partnerských vztazích může dojít ke sporům ohledně společných finančních prostředků. Pozor na nakládání se společnými penězi. V tomto období probíhá aktivní transformace a proměna duše. Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, nebo alimenty.  Dědictví, nebo notář. Společný majetek s další osobou. Období, ve kterém se aktivně věnujeme financím z cizích zdrojů, investice do podnikání. Peníze ve společném vlastnictví. V polovině měsíce očekávejte překvapující situaci. Od 20/07/2024 se budete věnovat vzdělávání, úřadům nebo dovolené v cizině.

Afirmace pro znamení Vah na měsíc červenec:
“ S vděčností a odhodláním se věnuji své práci, která mi přináší stabilitu a prosperitu pro můj domov. Každý den pracuji s láskou a radostí, vytvářím pevný základ pro šťastný a harmonický život.“

Novoluní vrcholí 06/07/2024
Novoluní otevírá oblast vzdělávání, úřadů a justice. Někteří mohou plánovat dovolenou v zahraničí. Začíná se blýskat na lepší časy. Budete více cestovat a komunikovat na téma práce. Kurzy a školení díky který postupně vylepšíte své pevnější základy.

Pluto stále couvá zpět Vodnářem. Je třeba dořešit minulost, která vás brzdí. Osud si s vámi pohrává. Očekávejte nečekané situace v polovině měsíce. Posun v pracovní rovině přinese Slunce koncem měsíce a srpen.

Černá Luna se pomalu přesunula do znamení Vah. Devět měsíců se můžete cítit více sami, někdo vám může odejít ze života. Očekávejte společenské změny. Budou se kolem vás měnit lidé. Budou lítat emoce nahoru a dolů. Není dobré se litovat a utíkat do samoty. Pracujte na proměně svého nitra.

Druhý úplněk v Kozorohu proběhne21/07/2024
Již minulý měsíc úplněk naznačil, co můžeme očekávat. Při úplňku asistuje Pluto. Můžeme očekávat osudové situace, na které nemáme žádný vliv, můžeme jen přihlížet. Úplněk uzavře některé záležitosti spojené se sourozencem, jedná se o finance z minulosti. Úplněk vnese jasno do oblasti partnerů a pracovních partnerů, dohod a smluv, které se týkají peněz. Úřady, finanční záležitosti. Škola a vzdělávání. Někteří mohou dořešit auto nebo jiný dopravní prostředek, autoškolu, pokuty, technická kontrola a jiné úřady s tím spojené.  

Mars aktivuje vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání. Budete se aktivně věnovat lidem kolem sebe. Můžete dohodnout nové podmínky, podepsat smlouvy nebo písemnosti. V tomto období se mohou posílit nebo ukončit a uzavřít veškeré vztahové záležitosti, zejména spojeny s majetkem. Od 20/07/2024 budete řešit finance, úřady, dědictví, notář, někteří alimenty, hypotéku, půjčky nebo závazky.

Afirmace pro znamení Štíra na měsíc červenec:
“ S radostí se věnuji vzdělávání a neustálému rozšiřování svých vědomostí. Každý den mě přibližuje k mým cílům a vytváří pevné základy pro úspěšný a naplněný život.“

Novoluní vrcholí 06/07/2024
Novoluní otevírá nové možnosti do finančních záležitostí. Můžete žádat o hypotéku, půjčku, dotace. Někteří budou řešit notáře, dědictví, společný majetek s další osobou, nebo společníkem. Při novoluní asistuje Venuše, planeta lásky a krásy. Můžete koupit nemovitost, nebo vylepšovat své bydlení. Období velkých změn začíná. Očekávejte v druhé polovině měsíce překvapivé situace.

Černá Luna se pomalu přesunula do Vah. Přichází společenské změny, vyčistíte si postupně lidi kolem sebe. Někteří odejdou a jiní vstoupí do vašeho života.

Druhý úplněk v Kozorohu proběhne21/07/2024
Již minulý měsíc úplněk naznačil, co můžeme očekávat. Při úplňku asistuje Pluto. Můžeme očekávat osudové situace, na které nemáme žádný vliv, můžeme jen přihlížet. Úplněk vnese jasno do finanční oblasti. Můžete uzavřít úřední záležitosti spojené s bydlením, domovem a ženami. Můžete dořešit veškeré finance, jako např. zálohy na energie, pojištění, nájmy, pokuty apod.

Díky planetce Ceres dostanete do konce roku ještě pořádně zabrat, zejména podzim.

Díky Martu se zde řeší zdraví, spolupráce a služba pro někoho druhého. 
Přináší nám také mnoho povinností. Mars přechází přes oblast zdraví – tranzit tímto tématem může znamenat zdravotní problémy, které se mohou projevit ve formě infekcí, horečky či nehody. Mars přináší zvýšenou aktivitu kolem spolupráce nebo zvažování o nové spolupráci, ale také plnění úkolů, které jste slíbili vykonat. Můžete očekávat nového kolegu či kolegyni. Měli byste se věnovat tématům kolem svého zdraví a zdravé výživy. Péče o druhé osoby. Od 20/07/2024 se budete aktivně věnovat vztahovým záležitostem, smlouvy a dohody, úřady apod.

Afirmace pro znamení Střelce na měsíc červenec:
“ S vděčností přijímám finanční hojnost, která přináší stabilitu bezpečí mé rodině a domovu. Každý den se otevírám novým možnostem prosperity, které podporují harmonii a štěstí v našem životě.“

Videohoroskopy pro Kozorohy, Vodnáře a Ryby:

Novoluní vrcholí 06/07/2024
Novoluní otevírá vztahy, zejména v rodině. Nové pracovní smlouvy a dohody. Nastolíte si výhodnější podmínky pro práci a silnější stabilitu. Upevníte nebo posunete své vztahy o krok kupředu. Nevyhovující vztahové situace vás budou pomalu opouštět. Můžete potkat důležitou osobu. V polovině měsíce přichází nečekaná situace.

Saturn aktuálně couvá zpět znamením Ryb až do podzimu 2024.
Je nutné si dát do pořádku situace z minulosti. Zejména závazky a dluhy, jako např. hypotéka, nezaplacené účty, apod.

Černá Luna se přesunula do znamení Vah. Očekávejte společenské změny kolem vaší osoby. Můžete řešit dlouhodobě pracovní rovinu, nebo pociťovat nepříjemnosti u velmi blízkých osob.

Druhý úplněk v Kozorohu proběhne21/07/2024
Již minulý měsíc úplněk naznačil, co můžeme očekávat. Při úplňku asistuje Pluto. Můžeme očekávat osudové situace, na které nemáme žádný vliv, můžeme jen přihlížet. Úplněk ve vlastním znamení vnese jasno do vztahových záležitostí. Zejména v pracovní rovině. Vztahy, které nemají pevné základy, se rozpadnou. Pevné a silné vztahy se dostanou do vyšší roviny. Je třeba dořešit úřední záležitosti, školu, vzdělávání, nebo téma pracovní cesty. Nastavíte si nová pravidla. Je třeba si uvědomit, jak to chcete mít v pracovních i partnerských vztazích.

Ceres ve vlastním znamení vám dá pěkně zabrat do konce roku.

Mars působí v oblasti plodnosti, tvořivosti, kreativity.  Můžete očekávat zvýšení touhy plodit a tvořit. Mars zde aktivuje oblast dětí, partnerů a tvorby. Pod jeho vlivem vznikne něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Aktivita se točí kolem dětí, rodinných oslav a vztahů s lidmi kolem, nasměrování na novou životní cestu. Toto je aktivní období vhodné na zkoušky, přijímací řízení nebo pohovory. Dochází k seznámení se s důležitou osobou. Může přijít nový společník. Dobré na seznamování se s důležitými lidmi. Vhodné období na cesty. Od 20/06/2024 se aktivně budete věnovat svému zdraví a také spolupracovníkům a kolegům, kde očekávejte změny.

Afirmace pro znamení Kozoroha na měsíc červenec:
„S láskou a porozuměním vytvářím harmonické vztahy v naší rodině a domově. Každý den přispívám k atmosféře plné lásky, respektu a vzájemné podpory, která posiluje naše rodinné pouto a přináší nám radost a klid.“

Novoluní vrcholí 06/07/2024
Novoluní otevírá oblast zdraví a psychické pohody.Při novoluní asistuje Venuše, planeta lásky a krásy. Mnozí Vodnáři budou vylepšovat svou tělesnou schránku. Doporučuji navštívit lékaře, preventivní prohlídku. Péče a starost o rodinu, či rodinné příslušníky. Další téma tohoto novoluní přináší nové kolegy, společníky a spolupracovníky.

Pluto stále couvá zpět Vodnářem. Je třeba dořešit minulost. Osud si s vámi pohrává. Očekávejte nečekané situace v polovině měsíce.

Černá Luna přináší společenské změny, které se vás mohou dotknout osobně. Pozor na lidi kolem vás, soudy, justice a úřady. Černá Luna nastavuje svou temnou stránku.

Saturn aktuálně couvá zpět znamením Ryb, a to až do podzimu 2024. Je nutné si dát do pořádku situace z minulosti. Zejména závazky a dluhy, jako např. hypotéka, nezaplacené účty, finance apod.

Druhý úplněk v Kozorohu proběhne21/07/2024
Již minulý měsíc úplněk naznačil, co můžeme očekávat. Při úplňku asistuje Pluto ve Vodnáři. Můžeme očekávat osudové situace, na které nemáme žádný vliv, můžeme jen přihlížet. Úplněk přináší zamyšlení na budoucností. Je potřeba dořešit finance, které vás mohou brzdit v životě. Vodnářské energie vás celý život učí pracovat s hmotou. Být v ekonomické a duchovní rovnováze. Vytvořit si stabilní prostředí. Tento rok byl pro Vodnáře o hmotě a vytvoření zázemí. Rozjímejte, meditujte, pracujte na svém zdraví a psychice. Veškeré vztahové záležitosti nechte na později. Až nastane ten správný čas.

Mars spouští značné aktivity v místech, kde žijete. Vodnáři vylepšují své pracovní zázemí či bydlení. Očekávejte řešení v souvislosti se ženami rodu (např. dcera, matka, babička, tchýně, švagrová). Veškerá aktivita bude zaměřena především na domov. Pocítíte chuť být aktivní a vše doma organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Budete řešit vše pro zvýšení pracovní stability a situace související s bydlením a obydlím. 

Afirmace pro znamení Vodnáře na měsíc červenec:
„S vděčností pečuji o své zdraví a psychickou pohodu. Každý den dělám rozhodnutí, která podporuje mé tělo a mysl, vytvářím tak harmonický a vyrovnaný život plný vitality a klidu.“

Novoluní vrcholí 06/07/2024
Novoluní přináší období plodnosti a hojnosti. Můžete vytvořit nový projekt, počít dítě, pokud toužíte po potomstvu. Dostanete zajímavou pracovní nabídku. Čeká vás rodinná sešlost. Plánování dovolené. Velmi kreativní období.  Může se vám rozrůst rodina.

Saturn aktuálně couvá zpět znamením Ryb až do podzimu 2024.
Je nutné si dát do pořádku situace z minulosti. Zejména závazky a dluhy, jako např. hypotéka, nezaplacené účty, finance apod. V druhé polovině očekávejte překvapivou situaci.

Druhý úplněk v Kozorohu proběhne21/07/2024
Již minulý měsíc úplněk naznačil, co můžeme očekávat. Při úplňku asistuje Pluto. Můžeme očekávat osudové situace, na které nemáme žádný vliv, můžeme jen přihlížet. Úplněk vnese jasno, do jaké společnosti patříte. Ukáže vám, kam se zařadit. S kým ukončit přátelství. Kde nepracovat, nepobývat. Úplněk ukončí aktivitu v určité skupině lidí. Saturn přináší pořádek a řád do vašeho života. Je třeba si nastavit pravidla ve finančních záležitostech. Propustit křivdu a nespravedlnost. Nechte odejít lidi, kteří už nepatří do vaší blízkosti, tím uvolní místo jiným, kteří vás mohou posunout do vyšší roviny. Věřte si.

Černá Luna na devět měsíců otevírá téma společného majetku a financí. Notář, dědictví nebo téma kolem úmrtí blízké osoby. Velký pozor na peníze a veškeré ekonomické transakce.

Mars působí dlouhodobě v oblastech komunikace, úřadů, vzdělávání a také cestování. Měli byste být všude slyšet. Dát o sobě vědět světu. Řeší se automobil, vzdělávání, kurzy a školení nebo nějaká cesta s tím spojená. Také se může otevřít téma spolupracovníků a kolegů.  Aktuálně se vše točí kolem cestování (např. dopravní prostředek) a komunikace s úřady. Rozšiřování vědomostí, být vidět a slyšet. Od 20/07/2024 můžete aktivně řešit úřady, bydlení, domov a také zdraví.

Afirmace pro znamení Ryb na měsíc červenec:
„S vděčností přijímám svou plodnost a tvořivost, kterou obohacují můj rodinný život. Každý den přináší nové příležitosti k vytváření láskyplného a inspirujícího domova, kde naše rodina roste a vzkvétá.“

Obrázky jednotlivých znamení byly vytvořeny pomocí umělé inteligence.

počet zobrazení: 8961