Aktuální pohyby a vlivy planet v srpnu 2024 pro jednotlivá znamení

Slunce se pohybuje znamením Lva. Slunce vstoupí do Panny 22/08/2024 ve 16,54 hodin.   

Novoluní ve Lvu vrcholí 04/08/2024 ve 13,13 hodin
Novoluní je důležité zejména pro Lvů. Všem ostatním znamením se otevírá téma dětí, plodů a výtvorů. Partnerství. Rodinné sešlosti. Zde doporučuji posílit kreativitu a plodnost.  

Afirmace k novoluní:
„S otevřeným srdcem přijímám svou plodnost a kreativitu. Každý den mě naplňuje novými nápady a možnostmi, které přinášejí radost a tvořivost do mého života. Tvořím s láskou a vděčností, a tím obohacuji svůj svět i svět kolem sebe.“

Úplněk ve Vodnáři proběhne19/08/2024 v 20,25 hodin. Úplněk je důležitý pro bytosti narozené ve znamení Vodnáře. Pro ostatní znamení uzavře a ukončí situace spojené se vztahy, volností a svobodou. Majetek a domov.  Finanční záležitosti spojené s bydlením. Období vzdoru a rebelie. Zde doporučuji posílit pocit svobody a volnosti, nebát se nastávajících změn.

Afirmace k úplňku:
„Pod světlem úplňku  s radostí přijímám změny a nové začátky. Tento magický čas mi přináší volnost a svobodu, inspiraci a odvahu. Otevírám se novým možnostem. Jako vděčnost přijímám všechny dary, které mi Vesmír posílá.“

Venuše působí ve znamení Lva, kde bude působit až do 05/08/2024. Od 05/08 – 29/08/2024 se pohybuje Pannou.

Merkur působí ve znamení Panny. Merkur začne couvat zpět Pannou a to od 05/08/2024 do znamení Lva (15/08/2024). Couvat bude a do 28/08/2024 kdy se otáčí do přímého směru.

Do Panny se opět dostane 09/09/2024.
Po dobu couvajícího Merkuru se kazí technika, vše se zbrzďuje, komunikace vázne. Vracíme se zpět, abychom dořešili nevyřešené záležitosti týkají se partnerů nebo dětí. Mohou se nám ozývat lidé z minulosti. Doporučuji učinit všechny závažná rozhodnutí až Merkur nabere přímý směr.

Mars, planeta aktivity, působí ve znamení Blíženců, kde bude působit do 04/09/2024. Zde doporučuji posílit komunikační dovednosti a otevřít svou mysl.

Saturn se dlouhodobě pohybuje znamením Ryb, kde bude působit cca 3 roky. Je nutné si dát do pořádku situace z minulosti. Zejména závazky a dluhy, jako např. hypotéka, nezaplacené účty, apod. Všechny bytosti by měly pracovat na vyřešení dluhů a finančních závazků z minulosti. Saturn, planeta karmy, aktuálně couvá zpět znamením Ryb až do podzimu 2024. Je nutné si dát do pořádku situace z minulosti. Zejména závazky a dluhy, jako např. hypotéka, nezaplacené účty, apod. Pokud planeta couvá zpět, kosí vše, co jí přijde do cesty.

Jupiter působí ve znamení Blíženců, kde se budu pohybovat rok. Důležité pro Blížence, kteří na sobě budou nyní rok pracovat. Jupiter přináší rozvoj umělé inteligence, digitalizaci ve všech směrech. Významný posun ve školství a vzdělávání. Cestování a cestovním ruchu.  Posun v oblasti vlaků, lodí, aut a dalších dopravních prostředků. Vylepšení komunikace, nové telefony, které dávno předčili dobu. Všechny bytosti by měly pracovat na zkvalitnění komunikačních dovedností. Rozvoj vzdělávání a učení.

Sestupný karmický uzel působí ve znamení Vah a bude nás oblažovat svým vlivem na ose Váhy x Beran až do začátku roku 2025.  Poukazuje, odkud a kam směřujeme, a to v tématech vztahů a práce. Všechny bytosti by měly pracovat na úspěchu, jedinečnosti a samostatnosti.

Pluto, správce osudu, působí ve Vodnáři. Zde začíná působit na desítky let. Ještě na podzim 2024 se vrátí zpět do Kozoroha a poté se nadobro usadí ve Vodnáři na dalších 20 let. Obroda, revoluce, nové myšlení. Významné objevy. Volnost a svoboda. 

Pro Vodnáře Pluto připraví zcela novou životní proměnu. Všechny bytosti by měly reagovat na velké revoluční změny, reformy. Přijmout nové technologie, umět pracovat s touhou po volností a svobodě.

Černá Luna se přesunula do znamení Vah. Během devíti měsíců můžeme očekávat společenské změny. Rozpad určitých společností, některé politické strany se rozpadnou.   Změny lidí ve vedení. Vztahy se otřesou v základech. Nestabilní partnerství se ukončí. Nová společenství se založí, nebo upevní. Zde doporučuji posílit a pracovat na vztazích s lidmi kolem vás.

Novoluní ve Lvu vrcholí 04/08/2024
Novoluní přináší období kreativity, tvorby a plodnosti. Můžete vystavovat, co jste vytvořili, na čem jste dlouhodobě pracovali. Dostanete zajímavou pracovní nabídku. Můžete vytvořit nový projekt, zplodit potomka. Posunout se v partnerství o krok dál. Ideální čas být všude vidět a slyšet. Vytvářet si reklamu, zlepšit komunikační dovednosti. Cestovat, ukazovat, co ve vás je. Být aktivní. Mars se přiblížil Jupiteru, planetě štěstí a rozmachu. Nyní je doba pro vystoupení z komfortní zóny. Tento měsíc vám vesmír přeje. Vrací se vám do života osoba z minulosti. Je třeba dořešit partnerský vztah, situace s dětmi či potomky. Zde doporučuji podpořit myšlení, tvorbu a plodnost.

Úplněk proběhne19/08/2024
Úplněk vnese jasno do tématu, kam patříte, do jaké společnosti. Ujasníte si, jak pracovně, kde chci žít a pracovat. Jací lidí mi vstupují do života?  Kam směřuji? Jaký je můj cíl cesty? Bydlení, práce, stabilita, finance a majetek, to je téma tohoto úplňku. S kým se kamarádit, kdo je přítel a nepřítel. Černá Luna otevře na devět měsíců téma vztahů. Pozor na veškeré vztahové záležitosti.

Mars působí dlouhodobě v oblastech komunikace, úřadů, vzdělávání a také cestování. Měli byste být všude slyšet. Dát o sobě vědět světu. Řeší se automobil, vzdělávání, kurzy a školení nebo nějaká cesta s tím spojená. Také se může otevřít téma spolupracovníků a kolegů.  Aktuálně se vše točí kolem cestování (např. dopravní prostředek) a komunikace s úřady. Rozšiřování vědomostí, být vidět a slyšet.

Afirmace pro znamení Berana na měsíc srpen:
„Jsem tvůrčí síla. V každém okamžiku plodím nové nápady a projekty, které mě naplňují štěstím a radostí. Moje kreativita nezná hranic, a každý den přináší nové příležitosti k růstu a obohacení mého života. Jsem v harmonii se svými vnitřními zdroji, a mé štěstí je odrazem mého tvořivého ducha.“

Novoluní ve Lvu vrcholí 04/08/2024
Novoluní otevírá cestu k větší stabilitě, domovu, rodině. Ženy v rodině, děti a potomci rodu. Někdo může hledat pevné základy v rodinném prostředí. Může se vám rozrůst rodina. Vytvořte si pěkné domácí prostředí. Můžete očekávat zprávy ohledně rodinných příslušníků, dětí. Novoluní přináší možnosti, jak vylepšit vaší tělesnou schránku. Zdraví je zde na prvním místě. Zde doporučuji podpořit rodinu, stabilní prostředí, děti, plody a výtvory.

Úplněk proběhne19/08/2024
Úplněk vyjasní určitou životní situaci ohledně financí a bydlení. Můžete očekávat překvapivé zprávy. Práce, kariéra, ambice. Je třeba ukončit to, co nefunguje v pracovní rovině. Přichází důležité rozhodnutí. Čeká vás řešení kolem bydlení ve spojitosti s dětmi. Nové smlouvy, nastavení nové dohody. Vyřizování na úřadech, podepisování a komunikaci. Koncem měsíce vyřešíte situace z minulosti, které se vlečou.

Mars působí v tématu peněz, majetku a hodnot.  Aktivita se zaměří na vylepšení vaší ekonomické stránky. Finance jsou zaktivovány. Můžete nakupovat, utrácet, nebo investovat do nemovitosti. Mars bude přebíhat v druhé polovině měsíce přes Jupiter, planetu štěstí a rozmachu. Očekávejte zvýšenou aktivitu.

Afirmace pro znamení Býka na měsíc srpen:
“ Jsem obklopena láskou a stabilitou své rodiny. Naše rodinné pouto je silné a podporující, vytváříme bezpečný a harmonický domov. Moje plodnost a vitalita jsou zdrojem radosti a nového života, přivádím na svět potomky, kteří přinášejí světlo a radost do našich životů. Každý den je pro nás příležitostí k růstu, lásce a sdílení krásy rodinného života.“

Novoluní ve Lvu vrcholí 04/08/2024
Novoluní otevírá komunikaci na téma dětí, potomků, výtvorů. Nové možnosti v oblasti komunikace, vzdělávání a úředních záležitostí v souvislosti s dětmi či partnery.

Merkur začne couvat zpět, a to od 05/08/2024. Vrací se do života otevřené situace, které je třeba dořešit. Zastavíte se až kolem 28/08, kdy se otáčí Merkur do přímého směru. Konečně se věci pohnou dopředu. V době couvajícího Merkuru neřešte důležitá rozhodnutí. Naopak je nutné dokonat vše rozpracované z minulosti. Zde doporučuji podpořit myšlení, tvorbu a plodnost.

Úplněk proběhne19/08/2024
Úplněk vnese jasno do oblasti úředních jednání, zejména v souvislosti s bydlením a financemi. Dořešíte dovolenou v zahraničí, můžete očekávat překvapující změnu. Kdo studuje, může se rozhodnout pro určitou změnu. Očekávejte velmi hektické období, kdy vás dožene minulost. Copak jste řešili koncem července? Dořešíte začátkem září.

Černá Luna otevírá na devět měsíců téma partnerských a pracovních vztahů, možné problémy s dětmi a potomky.

Pohyb Marta vlastním znamení je obdobím značné aktivity. Období, kdy se nezastavíte. Řešení kolem majetku vás bude nejvíce zaměstnávat. Býci budou mít mnoho fyzické energie a odvedou kus perfektní práce na svém pracovním úkolu. Dostanou možnost spoustu problémů vyřešit a také toho hodně dokázat. Díky Martu můžete začít něco nového. Měli byste využít plně sílu a energii tranzitu Marta ve svůj prospěch a pozitivním způsobem. Pozor na psychické vyčerpání. Mnoho aktivity může přinést nemoc z nepozornosti, nebo z únavy. Pokud je někdo nemohoucí, zřejmě bude potřebovat pomoci druhých. Mars bude přebíhat v druhé polovině měsíce přes Jupiter, planetu štěstí a rozmachu. Očekávejte zvýšenou aktivitu.

Afirmace pro znamení Blíženců na srpen:
„Mé myšlení je jasné a kreativní. Každý den se otevírám novým nápadům a možnostem, které mě inspirují k tvorbě. Při jednání s úřady jsem klidná a sebevědomá, věřím ve svou schopnost dosáhnout úspěchu. Moje myšlenky a tvořivost mi pomáhají nacházet nejlepší řešení a dosahovat mých cílů efektivně a s lehkostí.“

Novoluní ve Lvu vrcholí 04/08/2024
Novoluní přináší cestu za financemi, majetkem, zvýšení prestiže v souvislosti s dětmi, nebo tvorbou. Můžete zde uspět. Dostane se vám nové příležitosti, ukázat, co ve vás je. Zvednete si své sebevědomí. Dostanete odměnu, nebo přidáno na výplatě. Pokud jste nespokojení, bude nutné něco změnit. Říci si o peníze, nebo pomýšlet na změnu. Kreativita, tvořivost, plodnost se tímto novoluním otevírají. Pozor na těhotenství. V partnerský nebo pracovních vztazích se posunete o krok dál. Očekávejte, že se vám něco, nebo někdo vrací zpět z minulosti. Je třeba něco vylepšit, opravit, dokonat. Minulost vás dožene. Vše se posune koncem měsíce. Zde doporučuji podpořit finance, sebevědomí, plodnost a hojnost.

Úplněk proběhne19/08/2024
Úplněk vnese jasno do tématu majetku, který sdílíte s další osobou či institucí. Je třeba dořešit hypotéku, půjčku, pojištění apod zejména souvisejícím s bydlením a domovem. Společný majetek, kde je nutné nastolit pořádek. Přichází neočekávaná situace, která vás může hodně překvapit. Dědictví, notář, finanční záležitosti. Další téma smrt, úmrtí, řešení kolem hrobu, pozůstalosti. Prodej nemovitosti.

Černá Luna otevře na devět měsíců možné problémy v oblasti zdraví, domova nebo rodiny, zejména ženy v rodině.

Mars, planeta aktivity, se pohybuje tématem odstraňování, kde ukončí vše, co nemá pokračovat. Ukončí práci, spolupráci nebo nějakou činnost. Aktivita dané osoby se bude obracet na minulé životy, na témata uložená hluboko v nevědomí. Mars může vytahovat na povrch něco důležitého z minulosti. Planeta Mars může aktivovat nepřátele a také nepříjemné pomluvy. V této době zachovejte klid, nevzbuzujte pozornost, v klidu rozjímejte a rekapitulujte, co chcete od života.  Něco se uzavře a ukončí. Jedná se o téma majetku a financí. Mars bude přebíhat v druhé polovině měsíce přes Jupiter, planetu štěstí a rozmachu. Očekávejte zvýšenou aktivitu. Od září se nezastavíte.

Afirmace pro znamení Raka na měsíc srpen:
„Mé finance rostou s každým dnem, přitahujíce hojnost a prosperitu do mého života. Jsem plná sebevědomí a věřím ve své schopnosti dosahovat finančního úspěchu. Moje plodnost a kreativita přinášejí nové příležitosti a radost, a každý den je pro mě naplněn hojností ve všech oblastech mého života.“

Novoluní ve Lvu vrcholí 04/08/2024
Novoluní přináší nejdůležitější období roku. Novoluní otevírá nové možnosti v oblasti kreativity, tvorby a plodnosti. Můžete zrealizovat své sny. Nalézt cestu, která vede k cíli, který jste si vytyčili.

Merkur začne couvat zpět. Vrací se do znamení Lva 15/08/2024, kde budeme řešit minulost až do 28/08/2024, kdy se otáčí do přímého směru. Poté už všechno běží, jak má. Co je potřeba dořešit vyřešte. Nezačínejte nic nového po dobu couvajícího Merkuru. Zde doporučuji podpořit myšlení, tvorbu a plodnost.

Úplněk proběhne19/08/2024
Úplněk vnese jasno do vztahů. Nastavíte si nová pravidla. Můžete očekávat překvapující situaci. Peníze, bydlení, stabilita a volnost. Osvobodit se od závazků. Druhá polovina měsíce přináší těžkosti a problémy v komunikaci, vyřizování, nové smlouvy, které máte rozpracované. Hlídejte si telefon, počítač a další technologie, které mohou zlobit, nebo nefungovat, jak mají.

Mars aktivuje vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Přichází ocenění za práci a možný postup v kariéře, možná změna, nebo budete měnit způsob práce. Zefektivnění.  Kreativita a tvořivost.  Budete naplno cítit ctižádost a snahu se prosadit nejen v práci, ale i ve společnosti. Přichází doba provádění reorganizací kolem práce, která bude v budoucnu ku prospěchu. Může jít o zásadní změnu v životě, práci nebo kariéře.  Mars bude přebíhat v druhé polovině měsíce přes Jupiter, planetu štěstí a rozmachu. Očekávejte zvýšenou aktivitu. Od září se nezastavíte.

Afirmace pro znamení Lva na měsíc srpen:
„Má tvořivost a kreativita jsou nekonečné zdroje, které mě vedou k životnímu úspěchu. Každý den jsem naplněn/a plodností myšlenek a nápadů, které mě posouvají vpřed. Jsem otevřený/á novým možnostem a přitahuji do svého života úspěch a hojnost. Každý můj krok je odrazem mého vnitřního potenciálu a schopnosti dosahovat svých cílů s radostí a nadšením.“

Novoluní ve Lvu vrcholí 04/08/2024
Novoluní přináší cestu do podvědomí. Samota, izolace od ostatních, meditace, přemýšlení, jak to bude dál. Některé situace je třeba ukončit. Věnujte se více sami sobě. Popřemýšlejte, co je nutné uzavřít. Hlídejte si psychiku a zdraví. Začátkem září se vám uleví, opět  se vydáte na novou cestu díky novoluní ve vlastním znamení Panny.

Venuše působí od 05/08 – 29/08/2024 ve znamení Panny. Budete zářit mezi všemi. Využijte Venuši, která je ve vašem znamení jednou za rok na tři týdny. Venuše je planeta lásky a krásy. Můžete vylepšit svůj vzhled. Budete se chtít líbit. Díky Venuši jste nepřehlédnutelní.

Merkur působí ve znamení Panny.  Merkur začne couvat zpět Pannou a to od 05/08/2024 do znamení Lva (15/08/2024). Couvat bude a do 28/08/2024 kdy se otáčí do přímého směru. Do Panny se opět dostane 09/09/2024. Po dobu couvajícího Merkuru se kazí technika, vše se zbrzďuje, komunikace vázne. Vracíme se zpět, abychom dořešili nevyřešené záležitosti týkají se partnerů nebo dětí. Mohou se nám ozývat lidé, z minulosti. Doporučuji učinit všechna závažná rozhodnutí až Merkur nabere přímý směr. Zde doporučuji podpořit myšlení, tvorbu a plodnost.

Úplněk proběhne19/08/2024
Úplněk vnese jasno do oblasti kolegů a spolupracovníků. Někteří mohou řešit zdraví a psychiku. Péče a starost o druhé, zejména děti a partnery. Větší výdaje. Saturn stále couvá do minulosti. Je třeba si dát do pořádku vztahy a také téma peněz.

Merkur začne působit v Panně od 26/07/2024. Planeta komunikace Merkur začátkem srpna začne couvat zpět Pannou do znamení Lva. Po dobu, kdy máte Merkur ve svém znamení, máte zvýšenou komunikaci, cesty a cestování. Vyřizování na úřadech ohledně práce nebo zdravotní stránky. Jakmile začne couvat zpět, zastavíte se a budete se vracet do minulosti, abyste dořešili nevyřešené záležitosti.

Při současném přechodu planety Mars se bude aktivovat vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Přichází ocenění vaší práce a možný postup v kariéře. Budete naplno cítit ctižádost a snahu se prosadit nejen v práci, ale i ve společnosti. Zvýší se vaše prestiž. Období je velmi příznivé pro uzavírání obchodních dohod, přichází doba provádění veškerých reorganizací kolem práce, které vám budou ku prospěchu. Veškeré změny v pracovní oblasti jsou ku prospěchu. Tranzit nabízí množství pozitivní energie, ale bohužel rovněž i problémy, pokud se nebudete ohlížet na potřeby druhých. Mars podporuje vaši ambici něčeho dosáhnout. Mars může vyvolat konflikty s lidmi, kteří mají nad vámi moc. Patří mezi ně rodiče, zaměstnavatelé, nebo nadřízení či dokonce vládní představitelé. Pokud sloučíte jejich zájmy s vašimi, mohou vám i tyto osoby být nápomocné. Berte ohledy na zájmy druhých, můžete tak dosáhnout velký pokrok na cestě za vašimi úspěchy.

Afirmace pro znamení Panny na měsíc srpen:
“ S každým dechem se uvolňuji od starých vzorců a otevírám se novým začátkům. Mé srdce a mysl jsou v harmonii, připraveny přijmout svěží energii a pozitivní změny, které mi život přináší.“

Novoluní ve Lvu vrcholí 04/08/2024
Novoluní přináší možnosti vstoupit do nové společnosti. Kam směřujete? S kým chcete žít? Do jaké společnosti chcete patřit? Můžete potkat osobu, která se objeví z minulosti. Měli byste navštěvovat přátelé a kamarády. Přijmout každé pozvání. Být mezi lidmi. Můžete si splnit své sny. Vrací se vám do života situace spjatá s dětmi, potomky. Bývalí partneři a známí. Zde doporučuji podpořit kreativitu, otevřít se novým přátelům a myšlenkám.

Úplněk proběhne19/08/2024
Úplněk vnese jasno do oblasti dětí, potomků, partnerů, jedná se o témata spojená s bydlením. Pojištění, smlouvy a také úřady. Dořešíte veškeré záležitosti týkající se financí a stability. Pozor na téma zdraví a také problémy s kolegy a spolupracovníky. Očekávejte překvapivé situace kolem úplňku. 

Venuše přechází koncem měsíce do Váhy, budete tři týdny zářit na všechny strany.

Černá Luna vás bude „oblažovat“ následujících 9 měsíců. Čekají vás společenské změny, řešení vztahů s lidmi kolem vás. Copak jste řešili podzim a zima 2015 + jaro 2016  nebo  konec 2006 a polovina roku 2007? Zde doporučuji vytvořit vztahovou harmonii, nelpět na minulosti.

Aktivita se bude ubírat tématem ciziny, cesty do zahraničí,  rozšiřování vědomostí formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a  školení. Aktivně můžete cestovat nebo být ve spojení se zahraničím. Mars se zde pohybuje oblastí práva, úředních záležitostí, justice a soudů. V průběhu tohoto období přichází touha rozvíjet se po duchovní stránce. Mars bude přebíhat v druhé polovině měsíce přes Jupiter, planetu štěstí a rozmachu. Očekávejte zvýšenou aktivitu v oblasti cestování a řešení na úřadech.

Afirmace pro znamení Vah na měsíc srpen:
„Obklopuji se inspirativními a zajímavými lidmi, kteří mě motivují k dosažení mých cílů. Ve společnosti nacházím podporu a příležitosti pro osobní i profesní růst. S každým krokem se přibližuji k úspěchu, věřím ve své schopnosti a s odhodláním dosahuji svých snů. Každý den je pro mě příležitostí k novým úspěchům a naplnění mých ambicí.“

Novoluní ve Lvu vrcholí 04/08/2024
Novoluní přináší novou cestu ke kariéře, k pracovnímu postupu. Příznivá doba k povýšení, možnost uvědomit si, kudy se pracovně ubírat. Ideální doba na pohovor do nové práce, pokud nejste spokojeni sami se sebou.Vrací se vám nějaká nabídka, nebo možnost z minulosti. Můžete potkat bývalého partnera. Řešení kolem dětí. Zde doporučuji podpořit téma kariery a životního posunu.  

Úplněk proběhne19/08/2024
Úplněk vnese jasno do tématu domova, žen v rodině, a nebo bydlení. Možné výdaje. Čekejte překvapení. Nenadálá situace. Přichází důležité rozhodnutí. Nové smlouvy, dohody, nebo obnovení úředních záležitostí. Dále si pohlídejte zdravotní stránku. Psychika a zdraví.

Pluto stále couvá zpět Vodnářem. Je třeba dořešit minulost, která vás brzdí. Osud si s vámi pohrává.

Černá Luna se přesunula do znamení Vah. Devět měsíců se můžete cítit více sami, někdo vám může odejít ze života. Očekávejte společenské změny. Budou se kolem vás měnit lidé. Budou lítat emoce nahoru a dolů. Není dobré se litovat a utíkat do samoty. Pracujte na proměně svého nitra.

Mars působí v oblasti hodnot, které sdílíme s druhými, může dojít k neshodám v oblasti cenností a materiálních věcí, což vás může přinutit přehodnotit či pozměnit postoje. V manželství, pracovních nebo partnerských vztazích může dojít ke sporům ohledně společných finančních prostředků. Pozor na nakládání se společnými penězi. V tomto období probíhá aktivní transformace a proměna duše. Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, nebo alimenty.  Dědictví, nebo notář. Společný majetek s další osobou. Období, ve kterém se aktivně věnujeme financím z cizích zdrojů, investice do podnikání. Peníze ve společném vlastnictví. Mars bude přebíhat v druhé polovině měsíce přes Jupiter, planetu štěstí a rozmachu. Očekávejte zvýšenou aktivitu.

Afirmace pro znamení Štíra na měsíc srpen:
„Jsem připravena na nové životní situace a vítám všechny změny s otevřenou náručí. Moje tvrdá práce a odhodlání mě vedou k úspěšnému kariérnímu postupu. Každý den přináší nové příležitosti a já je s radostí využívám. Věřím ve své schopnosti a s každým krokem se přibližuji k naplnění svých profesních a osobních cílů. „

Novoluní ve Lvu vrcholí 04/08/2024
Novoluní přináší téma ciziny, zahraničí, vzdělávání, úřadů v souvislosti s dětmi či partnery. Můžete plánovat dovolenou, nejlépe někde, kde jste již byli, nebo kam jste chtěli již v minulosti. Někteří mohou přemýšlet o dalším vzdělávání. Otevírají se vám nové možnosti na téma justice a soudů, vyřizování. Výhodné smlouvy. Budou se vám vracet situace a osoby z minulosti. Zde doporučuji otevřít se novým příležitostem.

Úplněk proběhne19/08/2024
Úplněk vnese jasno do financí spojených s domovem a bydlením. Vrací se zpět situace z minulosti. Někteří mohou řešit auto, dopravní prostředek, nebo cestu, letenky, autoškolu, apod. Můžete očekávat překvapující situaci. Sourozenci a finanční záležitosti je další oblast, do které úplněk může zasáhnout.

Černá Luna se přesunula do Vah. Přichází společenské změny. Vyčistíte si postupně lidi kolem sebe. Někteří odejdou a jiní vstoupí do vašeho života.

Mars aktivuje vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání. Budete se aktivně věnovat lidem kolem sebe. Můžete dohodnout nové podmínky, podepsat smlouvy nebo písemnosti. V tomto období se mohou posílit nebo ukončit a uzavřít veškeré vztahové záležitosti. Mars bude přebíhat v druhé polovině měsíce přes Jupiter, planetu štěstí a rozmachu. Očekávejte zvýšenou aktivitu ve vztazích a dohodách. Štěstí je zde nakloněno na vaší stranu.

Afirmace pro znamení Střelce na měsíc srpen:
“ Můj život je v neustálém rozmachu, přitahuji do něj štěstí a pozitivní změny. Každý den mě posouvá blíže k mým snům a cílům. S vděčností přijímám všechny příležitosti, které mi přinášejí radost a osobní růst. Jsem připraven/a na velké životní posuny a vítám je s otevřenou myslí a srdcem.“

Novoluní ve Lvu vrcholí 04/08/2024
Novoluní otevírá nové možnosti v ekonomických záležitostech. Můžete získat peníze z dědictví, hypotéky, půjčky, zvýšení alimentů, nebo prodej společného majetku s další osobou. Mladší ročníky mohou otěhotnět. Oblast sexu a sexuality přináší nové příležitosti. Vrací se vám k dořešení minulost. Bývalí partner, exmanžel apod. Zde doporučuji podpořit plodnost, hojnost a sexualitu.

Úplněk proběhne19/08/2024
Úplněk vnese jasno do oblasti financí a stability. Někteří řeší ekonomickou situaci spojenou s bydlením, např. žádost o hypotéku, pojištění domu apod. Můžete očekávat překvapující situaci na téma majetku a peněz. Řešení věcí z minulosti, které vás pomalu dohánějí.

Saturn aktuálně couve zpět znamením Ryb až do podzimu 2024. Je nutné si dát do pořádku situace z minulosti. Zejména závazky a dluhy.

Černá Luna se přesunula do znamení Vah. Očekávejte společenské změny kolem vaší osoby. Můžete řešit dlouhodobě pracovní rovinu, nebo pociťovat nepříjemnosti u velmi blízkých osob.

Ceres ve vlastním znamení vám dá pěkně zabrat do listopadu 2024.

Díky Martu se zde řeší zdraví, spolupráce a služba pro někoho druhého. 
Přináší také mnoho povinností. Mars přechází přes oblast zdraví – tranzit tímto tématem může znamenat zdravotní problémy, které se mohou projevit ve formě infekcí, horečky či nehody. Mars přináší zvýšenou aktivitu kolem spolupráce nebo zvažování o nové spolupráci, ale také plnění úkolů, které jste slíbili vykonat. Můžete očekávat nového kolegu či kolegyni. Měli byste se věnovat tématům kolem svého zdraví a zdravé výživy. Péče o druhé osoby. Mars bude přebíhat v druhé polovině měsíce přes Jupiter, planetu štěstí a rozmachu. Posun může čekat od nového kolegy.

Afirmace pro znamení Kozoroha na měsíc srpen:
“ Jsem plný/á sebevědomí a vyzařuji přirozený sexappeal. Můj život je naplněn vášní a hojností ve všech směrech. Přitahuji k sobě pozitivní energii, lásku a bohatství. Moje sexuální energie je zdrojem radosti a inspirace, která mě vede k naplnění mých tužeb a cílů. Žiji v harmonii s mým tělem a majetkem, a každý den mi přináší nové příležitosti k prožití radosti a prosperity.“

Novoluní ve Lvu vrcholí 04/08/2024
Novoluní otevírá cestu do vztahové oblasti. Pracovní, partnerské vztahy se posunou o další krok kupředu. Pokud máte problémový vztah, pak můžete dospět k závěru, že jej ukončíte. Můžete potkat svého „Belmonda“.  Dostanete příležitost, potkat či přiblížit se novému vztahu. Vrací se vám do života dořešení s ex-partnerem, nebo se objeví někdo z minulosti. Zde doporučuji podpořit veškeré vztahy, otevřít se změnám.

Úplněk proběhne19/08/2024
Nejdůležitější úplněk roku je zde. Vnesete jasné světlo do vašich vztahů. Volnost a svoboda je vaše motto. Vztahy, které nemají pevné základy, se rozplynou. Vztahy projdou velkou zkouškou. Můžete očekávat překvapující situaci. Další téma úplňku je stabilní prostředí, majetek a peníze. Je třeba neustále pracovat na pevné půdě pod nohama.

Pluto stále couvá zpět Vodnářem. Je třeba dořešit minulost. Osud si s vámi pohrává.

Černá Luna přináší společenské změny, které se vás mohou dotknout osobně. Pozor na lidi kolem vás, soudy, justice a úřady nastavuje svou temnou stránku.

Saturn aktuálně couvá zpět znamením Ryb až do podzimu 2024. Je nutné si dát do pořádku situace z minulosti. Zejména závazky a dluhy, jako např. hypotéka, nezaplacené účty, finance apod.

Mars působí v oblasti plodnosti, tvořivosti, kreativity. Můžete očekávat zvýšení touhy plodit a tvořit. Mars zde aktivuje oblast dětí, partnerů a tvorby. Pod jeho vlivem vznikne něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Aktivita se točí kolem dětí, rodinných oslav a vztahů s lidmi kolem, nasměrování na novou životní cestu. Toto je aktivní období vhodné na zkoušky, přijímací řízení nebo pohovory. Dochází k seznámení se s důležitou osobou. Může přijít nový společník. Dobré na seznamování se s důležitými lidmi. Vhodné období na cesty. Mars bude přebíhat v druhé polovině měsíce přes Jupiter, planetu štěstí a rozmachu. Dostanete zajímavou zprávu.

Afirmace pro znamení Vodnáře na měsíc srpen:
„Přijímám nové situace ve svém životě s otevřenou myslí a srdcem. Vztahy v mém životě jsou naplněny láskou, respektem a porozuměním. S lehkostí a vděčností nechávám odejít minulost, čímž vytvářím prostor pro nové a pozitivní zážitky. Jsem připravena na nové začátky a věřím, že každá změna mě vede k lepšímu a šťastnějšímu životu.“

Novoluní ve Lvu vrcholí 04/08/2024
Novoluní přináší mnoho práce. Péče a starost o druhé, zejména děti a partnery. V pracovní rovině můžete očekávat novou spolupráci, nebo nového kolegu. Vrací se vám někdo z minulosti, s kým jste již spolupracovali, nebo chtěli do pracovního týmu. Ideální čas na preventivní lékařskou prohlídku, či návštěvu lékaře. Novoluní přináší nové možnosti ke zlepšení psychiky a zdravotního stavu. Zde doporučuji podpořit psychiku a zdraví. Oprostit se od minulosti.

Úplněk proběhne19/08/2024
Úplněk vnese jasno do finančních záležitostí spojených s úřady. Někteří mohou řešit depresivní stavy. Izolace, samota, meditace, pohroužení se do vlastních myšlenek. Je třeba uvědomit si jak dál. Minulost vás dožene. Úřady, finance, bydlení, závazky, pojištění. Pomalu se připravujete na příští úplněk, který proběhne ve vlastním znamení Ryb. Do té doby je třeba vědět, jakým směrem se chcete ubírat.  Můžete počítat s překvapující situací.

Saturn aktuálně couvá zpět znamením Ryb až do podzimu 2024. Je nutné si dát do pořádku situace z minulosti. Zejména závazky a dluhy, jako např. hypotéka, nezaplacené účty, finance apod.

Černá Luna na devět měsíců otevírá téma společného majetku a financí. Notář, dědictví nebo téma kolem úmrtí blízké osoby. Velký pozor na peníze a veškeré ekonomické transakce.

Mars spouští značné aktivity v místech, kde žijete. Ryby pracují aktivně na  svém pracovní zázemí či bydlení. Očekávejte řešení v souvislosti se ženami rodu (např. dcera, matka, babička, tchýně, švagrová). Veškerá aktivita bude zaměřena především na domov. Pocítíte chuť být aktivní a vše doma organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Budete řešit vše pro zvýšení pracovní stability a situace související s bydlením a zdravím. Mars přebíhá v druhé polovině měsíce přes Jupiter, planetu štěstí a rozmachu.

Afirmace pro znamení Ryb na měsíc srpen:
„Mé psychické a fyzické zdraví jsou v dokonalé rovnováze. Každý den pečuji o svou mysl a tělo s láskou a respektem. Jsem v harmonii se svými emocemi a vnitřní silou, což mi umožňuje prožívat život s radostí a klidem. Můj imunitní systém je silný a odolný, a moje mysl je jasná a pozitivní. Každým dechem se naplňuji zdravím a vitalitou, a cítím se skvěle ve svém těle a duši.“

Všechny obrázky jednotlivých znamení byly vygenerovány umělou inteligencí.

počet zobrazení: 2655