Milovat a objímat mne naučil můj partner, odpouštět můj syn a díky své pitbulce Darince vím, co je to láska až za hrob. Moje maminka mi ukázala cestu k ezoterice a astrologii. Otevřela mi dveře k bráně poznání. Jen malou chvilku směla jít se mnou po této cestě.

Narodila jsem se ne znamení LVA v Ascendentu BÝK do rodiny léčitelky a astroložky Hanky Poštulkové. Již od dětství jsem byla „jiná“ než ostatní. Čím jsem byla starší, tím jsem si všímala odlišností zájmu mezi mnou a ostatními lidmi okolo mě. Vždy mne velice zajímalo „tajemno“. Moje záliba a životní náplň jsou věštění a koně., Koně mi dodávají energii a nutí mne jít každý den dál a dál. Nezastavovat se. Vzácné chvilky s nimi zažívám, když se narodí nový život. Je to neskutečný zázrak přírody. Nejkrásnější pohled je z koňského hřbetu, ale věřte, že pohlazení koně nebo podání pamlsku koni je úžasná věc, která ve Vás „cosi zanechá na celý život“. Díky astrologii rozumím řečí planet, které na nás působí každý den. 

Poradím Vám v oblasti partnerských vztahů, lásky, podnikání, kariéry. Objasním Vám Vaše životní karmické zadání, úkoly, nastávající období a nastíním Vám možné cesty za Vašim úspěchem.

Ocitli jste se nad vlastní propastí?
Otočil se k Vám život zády?
Máte problémy, které nemůžete zvládnout?
Přišla krize do Vašeho vztahu a Vy už prostě nevíte co očekávat a jak jít dál?

Hledáte v sobě chyby a nemůžete přijít na to, kde je děláte?

Ať už se stalo cokoli a Vy hledáte radu a pomoc, tak právě Vám je určen můj výklad. 

ZPtát se můžete na cokoliv co Vám zasáhlo do života, na sebe i své blízké, děti a rodinu.

Ke svým výkladům využívám astrologie, numerologie a výkladu z tarotových karet.

Astrologie poskytuje poměrně široký a komplexní pohled na povahu každého z nás a dává docela přesná časová určení, kdy se co stane. Má řadu propracovaných nástrojů pro vzájemné porovnání jako je  např.  partnerský horoskop.

Numerologie dává výkladu pohled a sled událostí v určitém časovém období. Nedokáže přesně předpovídat konkrétní události.

Tarotové karty jsou jemným a citlivým nástrojem pro analýzu situace i předpověď dalšího vývoje,  moudře poradí, co v dané situaci podniknout.

Ukázka mého životního horoskopu