Zajímá Vás numerologie? Chcete vědět, jak si spočítat své dobré dny? Rádi byste se o sobě či blízkých dozvěděli více, a to prostřednictvím čísel?

S numerologií úzce souvisí i astrologie. Planety Vám ukáží, co na Vás vesmír chystá, na co se připravit, jakých výhod postavení planet využít.

Je možné si dojednat kurz numerologie i astrologie pro začátečníky, ale i pokročilé. Jedná se vždy o jeden den, časově zhruba na  odpoledne, dle počtu zájemců. Malá skupinka, 5-8 lidi. Pokud byste měli o kurz zájem, kontaktujte mě.

Na kurzu se naučíme spočítat karmické zadání podle data narození, co po nás v jakém roce vesmír žádá, co nás čeká a kudy se ubírat. S pomocí karmické numerologie se naučíme vypočítat vhodný okamžik pro různé životní záměry a situace.

*Roční cykly *Devítileté cykly *Životní čísla a jak se k sobě hodí

Čas zrození je nejdůležitější údaj člověka. Celý život Vás provází Vaše datum narození. Z Vašeho data se dá zjistit, kdy dozraje duše, jak bude probíhat dětství, kdy si začnete plnit karmické zadání a v jakých životních cyklech se budete a máte rozvíjet. Dá se zjistit všechno o celém Vašem životě. Dozvíte se, proč se Vám v daný čas dějí určité věci, a jak je můžete ovlivnit.

*Duchovní dětství

Každý člověk, když se narodil, je jako nepopsaný list papíru. Nepamatuje si své minulé životy, neví nic o svém životním poslání. Dětská duše, která přišla na svět, má určitý záměr, který si pamatuje. Proto duše přišla na tento svět, splnit si svůj úkol. V dětství se každý připravuje na své karmické zadání, které si začnete plnit, až duše dospěje. V této době na dítě/mladého jedince budou působit témata, která bude v dospělosti potřebovat pro jeho budoucí život. Duchovní dětství tedy rozhoduje, jestli budeme schopni plnit a jakým způsobem, svá karmické poslání v dospělosti.

*Duchovní dospělost Člověk za svůj život prožije čtyři životní cykly spojené s inkarnací. V těchto období se musíte naučit to, co jste v minulých životech nezvládli.

Místo konání: dle domluvy Pro více informací mne neváhejte kontaktovat na email: astrokarty@gmail.com nebo na tel.: 736 201 587

Daniela Hannah

 

Pokud máte zájem zúčastnit se některého z mých kurzů, neváhejte mne kontaktovat.
Daniela Hannah