Konzultace a výklady

Osobní konzultace 60 minut

(astrologie, numerologie, výklad karet a práce s kyvadlem)

Jesenice u Rakovníka 1 200 Kč / 50 EUR

Konzultace po telefonu, WhatsApp nebo Zoom

(astrologie, numerologie, výklad karet a práce s kyvadlem)

do 30 minut 590 Kč / 25 EUR
do 60 minut 990 Kč / 42 EUR

Písemný výklad emailem

Stručnější rozbor 450 Kč / 20 EUR

Popis služby:

Zde se jedná o psaný výklad složený ze dvou částí. Každá část je zaslána zvlášť mailem.
Zde je výhodou, znáte-li přesný čas a datum narození. Popis prožívaných situací je poté datumově přesnější.
1. část výkladu obsahuje rozbor osoby z hlediska karmy na aktuálních cca 9 let. Karta, která má vliv na danou osobu v období od narozenin do narozenin, dlouhodobá předpověď z pohledu Černé Luny, Saturnu a Jupitera, jejich vliv na osobu. Černá Luna poukazuje na nepříjemnosti a situace nevyřešené z minulých životů, Saturn ukazuje, v kterých tématech je nutné vytvořit si pořádek a dát řád. Jupiter, planeta štěstí a rozmachu, nám dává signály, kde a kdy můžeme očekávat vzestup. Tato část obsahuje i obecný popis roku 2015.
2. část výkladu je uvedena pouze při udání přesného času a místa narození. Tato část obsahuje aktuální popis témat, od kdy do kdy bude osoba nucena řešit určité téma. Dále popis vlivu Slunce, planety aktivity Mars, Jupitera, planety štěstí a rozmachu, Saturnu, přísného učitele, který nás donutí si udělat pořádek v daném tématu a vliv Černé luny – kde být ve střehu.

Objednávka služeb

Objednat služby můžete přímo zde na mých stránkách nebo sms na tel.: 736 201 587

Z

Horoskopy

Velký horoskop + video s popiskem horoskopu (cca 15 minut)

Rozsáhlejší rozbor 1790 Kč / 75 EUR

Popis služby:
(Životní, karmický, roční + tranzity, aktuální postavení planet)
Písemný rozbor má tři části. Ty dostanete jednotlivě do mailu.1. část je rozbor Vaší osoby, jaká témata Vám přijdou dlouhodobě a krátkodobě do života, co očekávat do budoucna.2. část je životní a karmický horoskop, který obsahuje popis postavení planet při narození dále z pohledu karmy: Slunce – jak poznáme, že si osoba neplní své karmické úkoly. Luna – její postavení sděluje, co si přinášíme za karmické poslání od matky a její rodové linie. Černá Luna – poukazuje na karmické zatížení z minulých životů. „Cesta duše“ – odkud a kam směřujete, co jste si přinesli za informace z minulého života, proč Vám chodí do života podobní lidé a situace stále dokola, co máte dělat, abyste se posunuli, kterým směrem máte kráčet, kde máte svůj karmický dluh a kde a v čem můžete vyniknout. Jižní uzel – dračí ocas, který vypovídá o tom, co člověk řešil v minulých životech, jakými situacemi si procházel a co si tedy tím pádem přinesl za zkušenosti.
V první části života se člověk potýká s tím, co si přináší za zkušenosti z minulých životů. Tyto zkušenosti jsou v nás nashromážděny v mnoha a v mnoha inkarnacích, v minulých životech. Proto je nosíme v sobě a na jejich základě si máme tendence přitahovat do života stejné zkušenosti i nyní. Tyto zkušenosti nám přicházejí prostřednictvím lidí a prostřednictvím situací.
Popis karmického Saturnu – v jakém tématu si musíme vytvořit pořádek. Popis karmického Pluta – které poukazuje, kde byla osoba aktivní v minulých životech.3. část obsahuje přesný popis témat, od kdy do kdy bude osoba nucena řešit dané téma. Popis vlivu na celý rok podle postavení Slunce, planety aktivity Mars, Jupitera, planety štěstí a rozmachu, Saturnu, přísného učitele, který nás donutí si udělat pořádek v daném tématu a vliv Černé luny – kde být ve střehu. Navíc zajímavé datumy z hlediska astrologie, zásadní životní zlomy, kdy může jedna planeta zaktivovat druhou. Zde je nutné znát přesné datum a čas.

Roční horoskop

Stručnější rozbor 580 Kč / 25 EUR

Popis služby:

Roční horoskop na 12 měsíců dopředu ( takže je jedno,kdy jej objednáte) Zde se jedná o psaný výklad složený ze dvou částí. Každá část je zaslána mailem zvlášť.
Rozbor osoby z hlediska karmy na aktuálních cca 9 let.
Tarotové karty, které mají vliv na danou osobu v období 12ti měsíců.
Dlouhodobá předpověď z pohledu Černé Luny, Saturnu a Jupitera, jejich vliv na osobu. Černá Luna poukazuje na nepříjemnosti a situace nevyřešené z minulých životů, Saturn ukazuje, v kterých tématech je nutné vytvořit si pořádek a dát řád. Jupiter, planeta štěstí a rozmachu, nám dává signály, kde a kdy můžeme očekávat vzestup.
Navíc zajímavé data z hlediska astrologie, zásadní životní zlomy, kdy může jedna planeta zaktivovat druhou.
V ROČNÍM HOROSKOPU SE DOZVÍTE, KDE STÁLA VAŠE ČERNÁ LUNA PŘI NAROZENÍ A JEJÍ VLIV PRO CELÝ ŽIVOT.
Roční horoskop zpracovávám do 2 dnů.

Karmický horoskop + roční horoskop + video s popiskem horoskopu (cca 15 minut)

Stručnější rozbor 1190 Kč / 50 EUR

Ukázka části karmického horoskopu dle data, času a místa narození

Popis služby:
Slunce – jak poznáme, že si osoba neplní své karmické úkoly. Luna – její postavení sděluje, co si přinášíme za karmické poslání od matky a její rodové linie. Černá Luna – poukazuje na karmické zatížení z minulých životů. „Cesta duše“ – odkud a kam směřujete, co jste si přinesli za informace z minulého života, proč Vám chodí do života podobní lidé a situace stále dokola, co máte dělat, abyste se posunuli, kterým směrem máte kráčet, kde máte svůj karmický dluh a kde a v čem můžete vyniknout. Jižní uzel – dračí ocas, který vypovídá o tom, co člověk řešil v minulých životech, jakými situacemi si procházel a co si tedy tím pádem přinesl za zkušenosti.
V první části života se člověk potýká s tím, co si přináší za zkušenosti z minulých životů. Tyto zkušenosti jsou v nás nashromážděny v mnoha a v mnoha inkarnacích, v minulých životech. Proto je nosíme v sobě a na jejich základě si máme tendence přitahovat do života stejné zkušenosti i nyní. Tyto zkušenosti nám přicházejí prostřednictvím lidí a prostřednictvím situací. Popis karmického Saturnu – v jakém tématu si musíme vytvořit pořádek. Popis karmického Pluta – které poukazuje, kde byla osoba aktivní v minulých životech.

Partnerský horoskop + video s popiskem horoskopu (cca 15 minut)

(dva horoskopy dohromady + vzájemné působení planet + roční horoskop)

1490 Kč / 62 EUR

Popis služby:
(Horoskop pro každého z partnerů + vzájemné působení planet) Písemný rozbor má tři části. Každou část Vám zašlu samostatně do mailu (celkem tedy 3 maily). 1. Rozbor Vaší osoby. Jaká témata Vám přijdou dlouhodobě a krátkodobě do života, co očekávat do budoucna. 2. Rozbor partnera, astrologický popis vztahující se k partnerství (jakého partnera si bude přitahovat do života, po jakém partnerovi toužíte, zda máte v tématu vztahů či rodiny karmický dluh či zátěž. 3. Jak se k sobě s partnerem hodíte. Vložením planet partnera do Vašich planet se ukáže, proč jste se potkali, co jste spolu řešili a nedokonali v minulých životech, jak a čím na Vás působí v tomto životě.

Astro-numerologický rozbor Vašeho mazlíčka

Psa, koně, kočky apod.

390 Kč / 15 EUR

Školení a přednášky

(možnost také pro firmy, firemní večírky)

dle domluvy

Upozornění

 V případě, že uhradíte platbu a do 4 pracovních dnů Vám nebude zaslán horoskop, kontaktujte mě prosím, je možné, že se mail od Vás někam zatoulal :).

Zasílám-li Vám email, zkontrolujte si také svou SPAMovu schránku či schránku Hromadné (v případě seznam.cz)