Ukázka části mého životního horoskopu

Pokud máte zájem, zpracuji Vám životní horoskop v tomto duchu.

Narodila jsem se v pátek třináctého, ve znamení Lva. Byla krásná letní srpnová noc. Do půlnoci zbývalo 90 minut. Ještě chvilku a narodila bych se 14tého v sobotu. Ale to bych nebyla Já.

 

Daniela mandala

Ascendent v Býku – poukazuje, že člověk má vřelý vztah k přírodě, k zemi. Rádi si dopřávají, a užívají si produktů země. Mají rádi příjemné věci., které jim život nabízí. Tato osoba nemá ráda novinky. Člověk si musí uvědomit, že bohatství není hmota, ale duchovní bohatství. Proto směřuje k protilehlému DSC ve Štíru. Descendent ve Štíru učí tuto osobu, aby se nedívala jen na materiální stránku života, aby se začala zajímat o vnitřní hodnoty. Já touží po hromadění majetku, ale musí objevit hodnoty, které nejsou hmatatelné, ale pro život nepostradatelné. Toto je správná životní cesta.

Daniely grafický horoskop

Ke světu přistupujete s rozmyslem. Je vytrvalá a krok za krokem se drží svých zkušeností. Plánujete a systematicky pracujete na vytčených cílech.

Daniela

S Descendentem ve Štíru vstupuje do vztahů se silnými a hlubokými emocemi, které však ne vždy dává plně najevo. Je důležité sdílet s druhými lidmi nebo partnerem city ale i nálady. Je připravena ustát životní krize. Nebojí se zátěže a vždy nalézáte sílu druhé podržet a pomoci jim zorganizovat si život. Umí se ze vztahů poučit, a tím získat hlubší pohled na život.

 Daniela 1

 

 

Od sudiček jsem do vínku dostala Slunce v 5tém domě, kde je Slunce doslova doma. Slunce mi říká, že pokud na sobě zapracuji, mohu ze sebe vytvořit velkou osobnost, která bude mít přirozenou autoritu, je zde dána oblíbenost ve společnosti, má vztah k pedagogice, může se velice dobře cítit při práci s dětmi. Osoba s touto pozicí může mít úspěch také ve vychovatelské pozici, ve finančním úseku, ve výuce, vydávání knih. Tato osoba bude mít ráda děti, živé tvory, a přírodu. Jde o velmi pracovitého člověka. Tato pozice dává radost ze života a silné puzení se tvůrčím způsobem seberealizovat. Osoba se ráda baví a chce, aby byla u ostatních středem pozornosti. Je tady dána ctižádost a osoba může mít zálibu ve sportu, umění, hudbě v přírodě. Tato osoba bude toužit po radovánkách a zábavě a také po milostném dobrodružství. Člověk se tady má naučit využívat svou slunnou povahu. Jakmile ji v sobě objeví, bude mít dostatek přátel.

Daniela 2

Jedinec má velmi silné ambice. Pokud tato osoba nemá děti, může se věnovat třeba zvířatům nebo si najít nějakou aktivitu kolem dětí. Často tady přicházejí do života aktivně děti jiným způsobem než rodičovstvím.

Daniela 3

Při mém zrození stála Luna v Rybách. LUNA V RYBÁCH – ukazuje na mou emocionální a přecitlivělou povahu, kdy bych se měla vyhnout tendencím nasávat myšlenky a pocity ostatních, protože to by mne mohlo velmi nepříjemně ovlivňovat v oblasti citů. Zde je nutno se naučit, že problémy a stresy druhých jdou okolo mě, jinak je tu nebezpečí, že si člověk bude vytvářet život naprogramovaný podle problémů jiných lidí. Vlivem mimořádné vnímavosti na psychické úrovní může mít člověk pocit zranitelnosti a bude se v určitém životním období snažit od ostatních izolovat, aby se citově chránil. Lidé s touto pozicí Luny mají živou a vyvinutou fantasii, vztah k umění a ke všemu co nějak souvisí s krásou a sněním. Jde o soucitného a laskavého člověka, který je velmi vnímavý k pocitům ostatních. Toto umístění Měsíce ukazuje na setkání dvou velmi emotivně nabitých sil. Osoba se tady velmi snadno dojme a je jedno jestli se jedná o smutek nebo o radost. Je zde možný vztah k charitě, jedinec díky své představivosti a citlivosti může disponovat bohatou fantazií. Tento člověk stojí v životní pozici toho, kdo pomáhá těm, kteří se díky něčemu podobnému dostali do životních problémů. Tento subjekt bude mít touhu prožívat pocitově, že má nějaké poslání. Může se zajímat o životní profese, kdy o někoho pečuje, nebo někomu radí, může se také aktivovat tam, kde se pomáhá. Je to osoba, která asi bude mít velké pochopení pro trable jiných lidí a v nějaké životní oblasti se bude snažit pomáhat. Nesnáší nerovnoprávnost a nespravedlnost.

Venuši v 5. domě – společensky velmi aktivní osoba, která udělá maximum pro svou oblíbenost. Snadno navazuje přátelství a má lásku k dětem. Je zde dána přízeň pro povolání bud ve výchově, či pedagogice.

V životě potká partnera, který se nějakým způsobem zabývá krásou, hudbou, či uměním, zemědělstvím, nebo přírodou. Romantická povaha, která miluje zábavu. Z takových lidí vyzařuje radost ze života.

Organizování zábavy a aktivit jiných lidí.

Jupiter ve 2.domě – značí příslib obchodní zdatnosti a expanze, pokud jde o získávaní peněz a majetku. Bude aktivně pracovat, aby se propracovala k blahobytu. S tímto postavením Jupitera je vyloženě v rukou člověka, zda bude bohatý. Zde se bude velmi výrazně projevovat materialistická stránka Jupitera a touha a silné nutkáni vydělávat peníze. Osoba v této oblasti velmi často dosahuje úspěchu. Bude se také projevovat jako štědrý partner a svou lásku bude projevovat okázale.

Slunce konjunkce Merkur – zde je dána originalita v nových myšlenkách, práci. Osoba dostane schopnost sebeanalýzy, začne tak lépe prosazovat svoje cíle a svoje představy. Tento aspekt hovoří o vlohách prosazovat své představy silnou vůlí. Tito lidé mívají velkou mentální sílu a energii. Jedná se o velmi inteligentního jedince. Toho je třeba využít ve svůj prospěch. Jedinec je schopen prosadit svou osobu díky komunikaci, anebo komunikačním prostředkům…

Slunce sextil Jupiter – lidé s tímto aspektem jsou velkorysí a optimističtí. Život této osoby je pod zvláštní ochranou a vždy, když se dostane do problémů, vyskytne se příležitost, která ji z těchto problémů pomůže. Osoba má intuitivní schopnost konstruktivně překonávat překážky. Cokoliv dělá, přináší užitek nejen ji, ale také ostatním. Je zde navýšení duchovna v určité životní fázi. Díky svému optimismu vždy tato osoba dosáhne toho, co si předsevzala. Osoba je velkomyslná a občas bude mít chuť pomáhat těm, kteří nemají takové štěstí jako ona sama. Tento sextil dává k dispozici vynikající intelektuální schopnosti. Osoba ráda cestuje a udržuje ráda kontakty s lidmi i z cizích zemí. Osoba bude oblíbená, protože umí pomáhat nejenom slovy, ale také činy. Má jasný úsudek a organizační schopnosti, které dané osobě pomáhají nalézt způsoby jak přijít k financím.

Merkur sextil Jupiter – je to příznivý aspekt pro studia, vzdělávaní, a přednášení. Tato osoba bude ráda cestovat, chce poznávat cizí země a cizí kultury. Velice často se tito lidé zabývají nějakými filosofickými, ezoterními, náboženskými, nebo vědeckými tématy. Protože jsou tito lidé schopni se dobře vyjadřovat, bývají z nich velmi dobři učitelé, přednášející, autoři. Lidem v nouzi, nebo nemoci je tento jedinec k dispozici. Tito lidé mají schopnost přitahovat dobré věci.

Mars trigon Jupiter – Tento aspekt dává schopnost zvládat praktické úkoly energicky a s nadšením. Tato osoba bude mít tendenci vzít pod ochranná křídla i ty, kterým se tak nedaří. Tito lidé jsou otevření, svobodomyslní a překypují energií. Je to vynikající vliv, který v životě člověka přinese nadšení a překvapivé situace a nenadálé vzestupy. Je to aspekt, který bude neustále posílat do života jedince situace, které budou vyžadovat oživení intelektuální, oživení těla i myšlenek. Je to výborný zdroj, který může člověk použít pro dosažení úspěchu

Pluto v 5.domě – Karmický úkol této osoby se točí kolem vztahů, lásky, dětí a tvorby. Toto je téma životních, osudových rozhodnutí. Tato osoba může zplodit něčím zajímavé dítě, nebo vytvořit významné dílo, které se zapíše do dějin.

Zde jsou dány významné tvůrčí schopnosti. Tato osoba získává i inspiraci z vyšších úrovní, anebo hlas zevnitř, který naviguje. Osoba bude mít dítě, které se narodí s výrazným talentem, vlohami, či silnou vůlí. Zapíše se do osudu lidstva svou tvorbou, nebo svým dílem.

Vzestupný uzel v 1. domě – Značí úspěch v povolání, dobrý osud. Člověk se učí rozvíjet vlastní osobnost, rozhodovat se na základě svých potřeb, učí se vážit sebe sama. Tento člověk by se měl osvobodit od závislostí na mínění druhých, kráčet s důvěrou, odvahou a přímo novým směrem, měl by se profilovat jako výrazná a silná osobnost. V minulých inkarnacích příliš partnerovi podléhali a nebyli schopni se ve vztahu prosadit. Nyní je třeba, aby rozvíjeli vlastní osobnost po stránce fyzické, duchovní i duševní, mohou mít tendence se obětovat partnerskému vztahu (vliv jižního uzlu).

Černá Luna v 10.domě – V minulém životě tato osoba prožila nepříjemný pád kolem kariéry. Byla velmi úspěšná, ovšem někdo, ji poslal až na samé dno. Tato osoba se nemohla plně karierně rozvinout. V tomto životě je nutné si úspěch nenechat vzít. Nenechat se odvézt od kariéry. Věřit si a nenechat se nikým a ničím odradit. Toto postavení značí výjimečný osud!

Chiron v Rybách – tato osoba je věčný student. Je velmi inteligentní a má velké znalosti a zájem o duchovno a ezoteriku. Léčení náš učí, jak otevřít srdce. Nejúžasnější synchronicita celé této astrologické evoluce tkví ve skutečnosti, že skupina lidí narozená mezi léty 1961 až 1968 má spolu s Chironem v Rybách i Pluto v Panně k němu v opozici. To znamená, že tito budoucí léčitelé půjdou po duhové cestě svých životů a využijí smysl Plutona pro totální očistu a transformaci. Potřebují však nejvíce ze všeho dodat odvahu projevit svou sílu a pomoci rozpoznat, v čem spočívá jejich moc.

Daniela 4

Pokud máte zájem o vypracování horoskopu neváhejte mne kontaktovat. Více informací naleznete v sekci nabízené služby.
Daniela Hannah