Každý si občas pokládá otázku, čím to je, že někteří lidé vyhrávají, mají štěstí ve všech možných hrách, zatímco jiní mají smůlu. Proč se štěstí usmívá jen na někoho? Nevyhrávají náhodou, protože štěstí není slepé, chodí po jasně vymezených cestách. Na Vás je poslouchat, co Vám říkají planety, tím si připravíte příznivou půdu pro přísun financí či majetku.

Důležité je, na jakém místě máte v natálním horoskopu postaveny planety, zejména Jupiter, která přináší štěstí. Moje maminka, astroložka, vždy říkala: „Není výherce bez dobře postaveného Jupitera“, a měla pravdu. Tranzitující Slunce oběhne kolem celého zvěrokruhu pravidelně za 12 měsíců, v jednom domu se pohybuje přibližně jeden měsíc. Důležité domy, z pohledu astrologie, pro přísun peněz je druhý, pátý a osmý dům. Každý člověk má jednou za rok Slunce ve druhém, za tři měsíce v pátém a za půl roku Slunce v osmém domě.

Zde je potřeba vysvětlit rozdíl těchto dvou domů. Druhý dům se týká přísunu financí, kdežto osmý dům jsou finance z cizích zdrojů jak je dědictví, výhodný prodej či nákup společného jmění, které sdílíte s někým dalším, hypotéky, a půjčky. Pokud máte Slunce ve druhém domě, budete celý měsíc řešit finance. Mělo by se Vám dařit. Výhodné postavení je dobré využít k úspěšným finančním transakcím. Toto období si zapamatujte, bude se Vám vracet každým rokem ve stejnou dobu. Za šest měsíců Slunce doputuje do osmého domu. Zde budete řešit možné investic z cizích zdrojů, nebo různé půjčky. Dále bych se zmínila o pátém domu, který je spojován s hazardem. Tudíž i zde je dobré si při dobrých aspektech vsadit.

Dalším zajímavým ukazatelem je planeta Jupiter, která přináší zisky, štěstí a rozmach. V případě Jupitera platí také možnost výhry ve druhém, pátém a osmém domě. Zde bych se zmínila i o výborném období konjunkce Jupitera s Ascendentem, zde Jupiter dopomůže k Vašemu rozmach osoby, dále konjunkce Slunce s Jupiterem pokud konjunkci utvoří v těchto domech je možná výhra či nějaký výhodný přísun financí nebo majetku. Slunce do Jupitera přichází jedenkrát za rok, ve stejnou dobu. Jupiter do Slunce jedenkrát za dvanáct let.

Postavení planet při Vašem narození a aktuální postavení Slunce a planety Jupiter si můžete zjistit od astrologa, ovšem pouze, pokud znáte čas narození. Čím přesnější čas, tím přesnější informace dostanete. Konjunkce planet působí jen pár dní, zde je nutná přesnost v čase narození na minuty, Jupiter se pohybuje v jednom domu přibližně rok. Pokud máte Jupiter ve druhém domě, můžete očekávat rozmach a štěstí kolem financí po celý rok. Každých dvanáct let můžete očekávat vzestup, protože Jupiter oběhne kolem Slunce za dvanáct let. O takzvaném návratu Jupitera, který si můžete přečíst na mých stránkách https://www.astrokarty.cz/navrat-jupitera/

Ráda bych zdůraznila, že výherců je málo, v porovnání s touhou všech lidí vyhrát. Přízeň planet využijte s rozumem. Ano, vsadit si můžete, ale když to nevyjde, nebuďte zklamaní, Vesmír Vám přihraje „výhru“, akorát bude mít jinou formu. „Jako kdybyste vyhráli“, a v tom je kouzlo astrologie, kdyby bylo všechno tak jednoduché… Na toto téma jsem napsala knihu „Tajemství čísel, cesta k bohatství“ kterou si můžete objednat na https://www.astrokarty.cz/knihy/

Daniela Hannah
www.astrokarty.cz

počet zobrazení: 5217